RuyaTabirleri.com

Rüyada Keçi Sürüsü Görmek

Rüyada keçi sürüsü görmek, bazı zorluklardan ve sıkıntılardan sonra feraha kavuşma, mutlu olma ve rahatlığa işaret eder. Keçi sürüsü gören insanın rızkı bol olur. Beyaz keçi sürüsü diğer renklerden daha hayırlıdır. Dinde sebata ve güzel ahlaka delalet eder.

Rüyada Keçi Boynuzu Görmek

Bu rüyayı gören kişi güçlü ve sebatkar bir insandır. Zorluklara karşı daima dimdik durur ve hiçbir sıkıntıya boyun eğmez.

Rüyada Keçi Derisi Yüzmek

Keçi derisi maldır ve ganimettir. Rüyada yüzülen deri çokça paraya işaret eder derisi yüzülen keçinin eti helal rızıktır ve maldır.

Rüyada Keçiye Binmek

Rüyada keçiye binip onu farklı yönlere süren kişi ahlakını gözden geçirsin. Bu sizin insanlar arasında hile yaptığınız ve arayı bozduğunuza işarettir.

Rüyada Keçinin Sizi Yere Attığını Görmek

Bu rüya mevkii ve makamı kaybetmeye veya dünyalıkta eksilmeye işarettir.

Rüyada Keçinin Kıllarının Artması

Rüyada artan keçi kılı çoğalan para ve maldır. Elinize çokça para geçer ve tüm sıkıntılarınız sona erer.

Rüyada Dişi Keçi Görmek

Rüyada görülen dişi keçi iyi huylu ve hayırlı bir eştir. Dişi bir keçiye malik olduğunu gören gerçek hayatta da evlenir.

Rüyada Keçiyi Sağmak

Rüyada keçiyi sağarak ondan süt elde ettiğini görmeniz, bir kadından size ulaşacak hayırdır. Keçinin etini pişirip yemek de yine bir kadın tarafından ulaşan iyilik ve menfaattir.

Rüyada Et İçin Keçi Kesmek

Rüyada etini yemek maksadıyla keçi kesmek bir kadınla evlenmektir. Bu evlilik ufak sorunlar olmakla birlikte genellikle hayırlıdır. Keçinin etinden istifade ettiğiniz miktarca eşiniz güzel ahlaklı ve iyi huylu olur.

Rüyada Dişi Keçinin Etini Yemek

Bu rüya hastalıktan sonra kısa sürede kavuşulan afiyete işarettir.

Rüyada Keçi Postu Görmek

Rüyada keçi postu görmek, keçi postunu üzerine örtmek, o postun üzerine oturmak hep hayırlıdır ve mutluluğa işarettir.

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada Keçi Sürüsü Görmek Hakkındaki Rüyalar;

 1. pınar (24 Kasım 2014 saat: 10:41)

  merhaba

  dün gece rüyamda deniz kenarı bir yerdeyim denizde keçiler var bir sürü bide bir tane yeleli bir hayvan var o anda ne olduğunu anlayamıyorum ama deniz atı olduğunu düçünüyorum keçiler ve denizatı denizde koşuyorlar bende bir tanıdık abiyle onlara bakıyorum ablamda arkadaşıyla geliyorlarmış onlara dönüp seslenşyorum çabuk olun diye sağ tarafta 4 katlı boş bir ev görüyorum buarada at ve keçilerin rengi kahverengi ne anlama geliyor yorumlarsanız sevinirim şimdiden teşekkürler


 2. edip (05 Aralık 2014 saat: 08:35)

  rüyada bir sürü keci sürüsünü otlatırken bi anda ben uyuya kalıyorum ve kalkıyorumki kecileryo ve daha sonra araştırıyorum bakıyorumkı benden bayağı bi uzakda büyük bir taşşa cıkmışlar ama benın mı deyılmı emın deyılım otarafa doğru kosarken uyandım


 3. jale (16 Mart 2015 saat: 12:43)

  Rüyamda büyük bir keçi sürüsü görüyordum içlerinden bir tanesi daha net gördüm gördüğüm keçi beyaz gözlerinin rengi kırmızıydı.ben onlardan kaçmaya çalışırken bir çamur dolu suya düşüyordum oradan bir şekilde çıkıp temiz bir suda yıkanmaya gidiyordum.


Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,