RuyaTabirleri.com

Rüyada Kek Yemek

Rüyada kek yemek, rüyayı gören kişinin, yapacağı çalışmalar ve ortaya koyacağı projeler sayesinde çok büyük kazançlar elde edeceğine, sorunlarından ve sıkıntılarından kurtulacağına, endişelerini ve üzüntülerini atlatacağına, yapacağı çalışmalarda kazanacağı başarılar sayesinde çok iyi yerlere geleceğine ve istediği her şeye kavuşacağına rivayet eder. Aynı zamanda, iş hayatında gerçekleştireceği atılımlar sayesinde hayatı boyunca hiç görmediği kadar çok paraya sahip olacağına delalet eder.

Rüyada Kek Yediğini Görmek

Rüya sahibinin, çok iyi işler gerçekleştirerek çok büyük miktarda paralar kazanacağına, çevresindeki herkese yardımcı olacağına, sıkıntılarına ve dertlerine çözüm arayacağına, çok kolay bir şekilde para elde edebilecek bir mevkiye geleceğine, ömrü boyunca rahat bir hayat süreceğine işaret eder.

Rüyada Kakaolu Kek Yemek

Çalışma hayatında çok daha üst mevkilere gelen rüya sahibinin, çok hayırlı ve büyük kazançlar elde edeceğine, sorunlarından ve sıkıntılarından kısa bir zaman içinde kurtulacağına, endişe ettiği konuları bir bir çözüme kavuşturacağına, hayat içerisinde en zor anlarda bir çıkış yolu bulacağına ve bir ömür boyu refah içinde yaşayacağına rivayet eder.

Rüyada Çikolatalı Kek Yemek

Yapılan işler sayesinde çok büyük kazançlar elde edileceğine, borçların kısa bir zaman içinde sona ereceğine, sıkıntıların ve üzüntülerin bir daha ortaya çıkmamak üzerek biteceğine, yaşanan tüm zorlukların avantaja dönüştürüleceğine, etraftaki insanların dertlerine de çare bulunacağına tabir edilir.

Rüyada Cevizli Kek Yemek

Çok sevilen ve değer verilen bir aile bireyi ile büyük bir işe girileceğine, yapılan büyük atılımlar sayesinde çok iyi kazançlar elde edileceğine, sıkıntıların çok iyi bir şekilde yönetilmesi sonucunda bitirileceğine ve uzun bir zamandan beri birlikte olunan bir kişi ile dünya evine girileceğine delalet eder. Aynı zamanda, çok hayırlı ve güzel günlerin gelmekte olduğuna işaret eder.

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada Kek Yemek Hakkındaki Rüyalar;

  1. ayşenur (02 Aralık 2014 saat: 09:23)

    Rüyamda nişanlımla birlikte kek yiyorduk.kekin görüntüsü ve tadı muhteşemdi rengi yeşil üzerinde de beyaz krem şantisi olan kabarık bi kek yiyorduk dört beş dilim yedik.yorumlarınızı bekliyorum.şmdiden teşekkür ediyorum.


  2. ökkeş (16 Aralık 2014 saat: 00:15)

    Rüyamda eşimle beraber bir ucaga bindik uçakta her koltuğa bir kutu bırakıyorlar kimse almıyor ben alıp eve getiriyorum eve geldiğimde açtığımda pizza şeklinde kesilmiş karışık meyveli kek şaşırıyorum bir tane yerken bir kişiye bir kek verirler diyorum neden bir kutu verdiler diye düşünürken aklıma tarihi geliyor bakıyorum 12 ayın 31 2014 yazıyor bende diyorum şimdi anladım kekin son kullanma tarihine az kaldığı icin bırakmışlar diyor ve uyanıyorum


Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,