RuyaTabirleri.com

Rüyada Kendi Kızını Görmek

Rüyada kendi kızını görmek, işlerin yolunda gideceğine, erişilecek nimetlerin rızkın artmasına işarettir. Kendi kızını rüyasında gören kişi zengin olur veya mutlu bir haber alır. Yine kızını gören kişi yaşayacağı zorluk ve sıkıntılardan sonra feraha erer ve mutlu olur.

Rüyada Kızını Ölmüş Görmek

Bu rüya evlatlarınızın uzun ömürlü olmasına işarettir. Bu rüyayı gören kişi çocuklarından ölene kadar fayda görür ve hayırlı evlatlara sahip olur.

Rüyada Kızının Elini Öptüğünü Görmek

Bu rüya kendi huyuna benzeyecek bir evlada işarettir. Evlatların aynı yoldan gitmesi, uzun ömürlü olması, hayır dua almaları ve hayırlı olmalarına delalettir.

Rüyada Kızını Bebek Olarak Görmek

Rüyada yetişkin kızını bebek olarak gören kişi, kız çocuğundan soyu devam eder, kızı hayırlı ve iyi evlatlara sahip olur. Bu rüya çocuğunuzla beraber yaşayacağınız uzun ömürdür. Başka bir yoruma göre de huyca değişiklik, ters harekette bulunmadır.

Rüyada Tanımadığı Biri Kızı Görmek

Bu rüya genellikle tarla ve mahsulle alakalıdır. Rüyada görülen kız hoş ve güzelse o sene mahsul de bereketli ve iyi olur. Rüyada görülen kız evliliktir. Yeni doğmuş bir kız bebek tez zamanda gelecek müjdeli bir haberdir. Bu rüya sıkıntıdan sonra sevinmeye, kederden sonra gelecek mutluluğa işarettir.

Rüyada Süt Emen Bir Kız Çocuğu Görmek

Bu rüya müjdeli bir haberdir. Yine sevdiklerine kavuşma, gurbetten dönme, mutlu olacağı olaylar içerisinde bulunma ve işinde başarılı olma anlamlarına da gelir.

Rüyada Birçok Kız Çocuğu Görmek

Rüyada bir yerde toplanmış birden fazla kız çocuğu alınacak toplu bir haberdir. Bu haber hayır olup, sonunda kişi feraha ve hayra ulaşır. Kız çocuklarının gülerek bakması, yakında yaşanacak sevinç ve mutluluktur.

Rüyada Kız Çocuğuna Süt İçirdiğini Görmek

Bu rüya evlada gelecek büyük bir nasiptir. Rüyayı görenin kızı hayırlı birisi ile evlenir ve hayatı boyunca rahatlık görür. Süt beyazlık ve saflıktır, kız çocuğu ise müjdeli bir haberdir. Rüyada kızına süt içirdiğini gören kendini ferahlatacak bir haber alır.

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada Kendi Kızını Görmek Hakkındaki Rüyalar;

 1. gulzar (23 Ekim 2014 saat: 10:42)

  Rüyada mobilya tamir yapma dükkanım varmış ve koltuk takımı gelmiş bende onu tamir ediyordum kumaslar da deri kumaştan di ve onu değiştirdim güzel oldu hepsi sonra kizim varmış onu ariyordum oda karşı apartmanda oturuyormus sonra çağırdım beni tanimiyormus bende öyle ama bana biri söyledi o senin kizin diye bende ona yaklaşmam için evime cagirdim biraz da kiloluymus iyi güler yüzüyle bakti konuş tuk


 2. dilek yalçın (15 Mart 2015 saat: 09:26)

  iki ay once evi terk eden kizimin eve geldigini ve hicbisey olmamis gibi gel yanima dedigimi gordum.yanima oturmadi.evde bisey mi unuttun da geldin dedim.aklima ilk eroin geldi.kullaniyordu birakmisti.tekrar basladigini dusundum.kombi peteklerinin kapakli acma kapama yerleri kapak iclerine uyusturucu saklamis.onlari tek tek cikardi.benimle muhatap olmadi.ve uyandim


 3. fatime Demircan (24 Nisan 2015 saat: 01:02)

  Bir ortamdayim.Sedye ile kızımı getiriyorlar.Sasiriyorum kafasi bir kac yerinden bantlı bantlı olan yerlerde saçını kazimislar ben görünce bağırarak agliyorum.Sonrada tecavüz edilmeye çalışıldığını söylüyorlar o zaman daha çok bağırarak agliyorum. Lütfen yorumlarmisiniz.


 4. Mekiye (29 Nisan 2015 saat: 08:22)

  Rüyamda kızlarımın kayıp OLDUĞUNU ve kız kardeşim de olduk larını görüyordum ama küçük kızım beni istemediğini söylüyordu büyük Kızımın da gözlerininde morluklar vardı kim yaptı diye sorduğumda babam yaptı giyip gülüyordu


 5. Nukra (18 Mayıs 2015 saat: 16:47)

  ben biraz kiloluyum.ama annem rüyasında beni hep çok zayıflamış halde görüyormuş.ben annemden uzaktayım.rüyasında bana diyomuş ki ” kızım resimlerinde çok kilolusun ama böyle gördümya seni çok zayıfsın” diyomuş.bide bu aynı rüyayı sürekli görüyomuş.bunun bi yorumu varmı.varsa söyleyebilirmisiniz.teşekkür ederim şimdiden…


Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,