RuyaTabirleri.com

Rüyada Kendi Oğlunu Görmek

Rüyada kendi oğlunu görmek, kişinin hem kendisinin, hem de hanesinin bolluk içinde yaşayacağı anlamına gelir ve iş, para gibi konularda da bereketin artmasını temsil eder. Genellikle iyiye yorulan rüyada kişi küçük oğlunu görürse, eline ufak ama işe yarar bir para geçer. Büyük oğlunu gören kimse için büyük gelirler ve kazançlar anlamına gelir. Çok sayıda oğlunu aynı anda gören kişi ise zengin olur ve oğulları da bu durumdan faydalanır. Rüyada kendi oğlunu gören kimsenin hayatındaki bolluk daim olur ve ömrünün sonuna kadar maddi konularda sıkıntı çekmez.

Rüyada Kendi Oğlunu Gülümserken Görmek

Rüyasında oğlunu gülümserken gören kişi mutlu bir haber alır ve bu haber genellikle gerçek hayattaki evlatlarından olur. Rüyasında oğlu gülen kimse evlat sahibi değilse oğlu olur. Oğlu olanlar için ise, gerçek hayatta evladının mürüvvetini görmek anlamına gelir. Bu rüya aynı zamanda İslami açıdan da son derece hayırlı yorumlara vesiledir, öyle ki, rüyasında oğlunun gülümsediğini gören kimsenin çok büyük bir duası Allah katında kabul olur ve büyük bir sevince delalet eder.

Rüyada Oğlu Olduğunu Görmek

Uzun süredir yaşanan para sıkıntısının artık sona erdiğini ve kişinin beklenmedik şekilde yüklü miktarlarda para kazanacağını işaret eden rüya, kısmetli ve bereketli geçecek bir zamana da işaret eder. Kişinin her türlü isteğinin ve beklentilerinin gerçek olacağına ve dualarının da kabulüne delalet eder.

Rüyada Kendi Oğlunu Görmek Psikolojik Yorumu

Psikolojik açıdan rüyasında oğlunu gören kişi, gerçek hayatta evlatları ile ilgili beklentileri olan ve onlarla ilgili endişeler duyan bir kimsedir. Genellikle çocuklarına karşı aşırı hassasiyet duyan ebeveynler sık sık rüyalarında çocuklarını görürler. Zaman zaman da uzakta olan çocuklarını özleyen kişiler bu tip rüyalar görürler ve psikolojik açıdan, duyulan sevgiye ve özleme işaret eder. Bu tip rüyalar genellikle gün içinde yaşanan duygu değişimlerinden de etkilenildiğini gösterir.

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada Kendi Oğlunu Görmek Hakkındaki Rüyalar;

 1. türk,stanlı (22 Kasım 2014 saat: 07:39)

  Sayın Tabirci merhaba,Küçük oğlum yurt dışında yaşıyor, gelmiş eve doğru giderken bir lokantanın önünden geçiyoruz sana yemek yedirmemi ister misin? dedim olur dedi ve içeriye girdik.
  Dönere baktık az kalmış, sulu yemeklere bakalım istedim kalmamış ama tezgahta pişmiş tepsilere dizilmiş çeşit çeşit balıklar vardı yemedik çıkarken halka tatlılar gördük.
  Sonra ben oğlumu lokantanın önünde bıraktım bir eve gittim sel gelmiş, gelen suları temizledim bir kaç kişi ile ve birisine sana kundura almıştım dedim kutuyu açtım ama çizmelerin içi su ile dolmuştu suları boşalttım çizmelerin içlerini sildim aldığım kişi çok memnun oldu ve uyandım.


 2. Anonim (14 Aralık 2014 saat: 07:56)

  Rüyamda oğlum vefat etmiş ben nasıl ağlıyorum kuzenimin evinde ve özlüyorum. Sonra arkadaşlarımı arıyorum mezarına gidelim diye böyle müze gibi bi yer mezarlar sıralı etrafı beton ama toprak var içinde benim oğlumun yerini değiştirmemiz lazımmış degışim yapacağımız yerde bi adam yatıyo onu çıkarıyorlar oğlumu yatırıyorlar mezara birazdan gelip kapatıcaz diyorlar ben bakmak istiyorum öpmek için eğiliyorum bi kötü koku geliuo burnuma umursamıyorum öpüyorum sonra oğlum of anne öpüp durma diyo canlanıyo sanki uykudan kalkmış hafif dudağının yanında küçük bi morartı var alıyorum kucağıma seviyorum o koku falan kayboluyor ama görevliler izin vermiyo yatırmamız lazım olur öyle diye bak diğer ölülerde öyle diyorlar bakıyorum oğlumun mezarından çıkan adaamda öyle yarı baygın yatırıyorlar başka mezara inanamıyorum yok diyorum ama çocuğum nasıl canlı sarılıyor öpüyor bırakmam diyorum asla vermem bi gecelik izin veriyorlar öyle çıkıyoruz ben bidaha geri getirmiycen diyorum içimden ve gidiyoruz mutluyuz öylede uyandım ne biçim rüyaydı bu böyle hayra yorarsınız inşallah


 3. ilknur (14 Aralık 2014 saat: 07:59)

  Rüyamda oğlum vefat etmiş ben nasıl ağlıyorum kuzenimin evinde ve özlüyorum. Sonra arkadaşlarımı arıyorum mezarına gidelim diye böyle müze gibi bi yer mezarlar sıralı etrafı beton ama toprak var içinde benim oğlumun yerini değiştirmemiz lazımmış degışim yapacağımız yerde bi adam yatıyo onu çıkarıyorlar oğlumu yatırıyorlar mezara birazdan gelip kapatıcaz diyorlar ben bakmak istiyorum öpmek için eğiliyorum bi kötü koku geliuo burnuma umursamıyorum öpüyorum sonra oğlum of anne öpüp durma diyo canlanıyo sanki uykudan kalkmış hafif dudağının yanında küçük bi morartı var alıyorum kucağıma seviyorum o koku falan kayboluyor ama görevliler izin vermiyo yatırmamız lazım olur öyle diye bak diğer ölülerde öyle diyorlar bakıyorum oğlumun mezarından çıkan adaamda öyle yarı baygın yatırıyorlar başka mezara inanamıyorum yok diyorum ama çocuğum nasıl canlı sarılıyor öpüyor bırakmam diyorum asla vermem bi gecelik izin veriyorlar öyle çıkıyoruz ben bidaha geri getirmiycen diyorum içimden ve gidiyoruz mutluyuz bi eve gidiyoruz oğlum oynuyor ben onu iźliyorum öylede uyandım ne biçim rüyaydı bu böyle hayra yorarsınız inşallah


 4. yasemin (23 Şubat 2015 saat: 15:45)

  Ruyamda bayan komsum yatak odamda yatagimda yatiyodu kalkti 5 aylik oglum var yerde yatiodu oglumun yanina geldi aglamaya basladi sarilarak sonra yok oldu bayan. Ben oglumu kucagima aldim. Birden kir sacli bi adam cikti omeri bana ver dedi niye vereyim oglumu dedim ver diyorum sana dedi vermem oglumu dedim. Ustume atladi adam birden yok oldu. Uyandim ustumde agirlik vardi. Yorumlarsaniz sevonirim oglumun ismi kuzey oo omer diyodu


 5. Serdar (25 Şubat 2015 saat: 04:41)

  Merhaba
  Rüyamda ağabeyim, annem ben ve oğlum bir evdeyiz. Ev üç katlı. Ben oğluma bakıyorum, o oyun oynuyor. Yanına gidiyorum. Gidince oğlumun renginin değiştiğini ve ölmek üzere olduğunu görüyorum. Aynı anda banada inme gibi nir ağırlık çöküyor. Felç şeklinde. Ağzım yamuluyor önce. O an ben şeytanın gücü olduğunu anlıyorum ancak görmüyorum. Tüm gücümü toplayıp fatiha okumaya başlıyorum. Şeytan okumamam için baskısını arttırıyor. Baskı arttıkça annem ve ağabeyim duysun diye ben bağırabildğim kadar bağırak ikinci fatihayı okuyorum. İkincinin sonuna doğru oğlum düzelmeye başlıyor. Baskı bana yöneliyor tamamen. Üçüncü fatihaya başlıyorum. Besmele bittiğinde annem bana dokunuyor. Ne olduğunu hemen anlıyor ve ağabeyimi çağırmaya koşuyor. Du biterken bende kendi bağırtıma ve oğlumun sesine uyandım.

  Yorumunuz için teşekkür ederim.


 6. Guler (02 Mart 2015 saat: 15:50)

  Rüyada oğlumu gördüm bir dere kenarında deli bır akinti var ben onu alıp karşıya bırakıyor ama yine bir akinti var ona kapılıp gidiyo ben agliyom onu bıraktimda küçük 3 ve ya 5 yaşında ben agliyom bir de bakiyom oğlum 18 yaşında delikanlı olmuş geliyo


 7. Guler (02 Mart 2015 saat: 16:05)

  Merhabalar rüyamda oglumu gördüm 4 ve ya 5 yaşında bir dere kenarında su deli gibi akıyor başta temiz su ama ben kucagimda oglumu alıp geciyom ordan kurtarıyorum ama karşımda gecirirken sert büyük kayalar var oglumu Cade gibi yola bırakıyorum bıraktıktan sonra ordada su var ona kapılıp gidiyo ben agliyom bir de bakiyom ben suyun diğer tarafindayim ilk olduğum yerde oğlum kocaman olmuş delikanli 17 ve ya 18 yaşında karşımda


 8. nevin (03 Mart 2015 saat: 21:41)

  rüyamda oglum evimize geliyor eli kolu dolu birsürü irili ufaklo bir süleri kutular renkli anbalajlı degişik degişik okadar çok ki oglum bunlar ne diyince senin bizim diyor paket işte anne diyor. ..
  rü hediye paketlerini alıyorum oda odasına gidiyor paketlwe renkli renkli paketlrr kutular poşetlerin içindr kutlar poşetler kkagşttan çok şık kutular daha sonra uyandım…


 9. ibrahim (04 Mayıs 2015 saat: 00:57)

  boşandığım eşimi ve hiç görmediğim oğlumu gördüm.eski Kayınçolar ve eski baldızı gördüm. Oğlunu görmek konusunda onları ikna etmeye çalışıyordum..genel olarak iyi hissettiren bir rüyaydı. Çocuk görme konusunda anlaşıp anlamadığımızı hatırlamıyorum.


 10. aysel (15 Mayıs 2015 saat: 01:05)

  Benim oglum epilepsi ve mikrosefalisi olan bi cocuk tam 4aylik oldu bugün. Hastanede yatıyoruz dogdugu günden beri. Rüyada oglumun benim olmadığını dogumda çocukların degistigini yeni oglumun yaninda olduğunu ve oglumu 5yasinda gördüm nedir acaba?


 11. dogan (29 Mayıs 2015 saat: 19:26)

  Ruyamda oglumun gercek oglum degil ve baskasindan oldugunu gordum oglum suan 10 yasinda 1 yasindan beri anasi cekip gitti ve isin kotusu ayni ruyayi oglumda 1 sene once gormustu.aciklarsaniz cok sevinirim.
  yani bana ait degilmis baska birinin cocugumus oglum oda ayni ruyayi ankatmisti bana uzun bir zaman önce.


 12. Murat (27 Haziran 2015 saat: 10:43)

  Rüyamda dedem olarak bildiğim kişi aslında benim 1,5 yaşındaki oğlum ( dedem vefaat etti) dedemin son günleri hastalıktan dolayı ölecekmiş bende son isteklerini yapıyorum buda uçağa binmek uçağa beraber biniyoruz su birikintisinin üstünden geçiyoruz ben ağlamaya başlıyorum “ne olur ölme ben seni çok seviyorum neolur ölme” diye söyleyerek dedem ağlamıyor hafif gülüyor uçağın camından dışarıya bakıyor ve ben ağlayarak uyanıyorum. Dediğim gibi dedem sandığım kişi benim oğlum dedemi rüyamda hiç gözükmedi. Yorumlarınızı bekliyorum teşekkürler


 13. battal (28 Haziran 2015 saat: 07:13)

  istanbul’da ,eski eşim ve (tek oğlum var)yetişkin oğlumla sitres’li ayrılmak üzereyken;donmuş genç bir çocuk cesedi ortaya çıktı.tamamen buzla kaplı. onun çözülmesi için uğraş verdim.sanki ceset tanıdıkların çocuğuydu.derken nerden geldiğini anlamadığım ,zincir,ve küçük parçacıklar halinde ,altın parcacıklarını,onlar ve bir kişi daha paylaştık.yere tel tel parça altınları,yoldan geçen birisi bune diye almaya kalkerken ,yerden toplayıp cebe attım.eşim ve çocuk uzaklaşıp gittiler.kalan adamdan ayrılırken gitme tekrar geleceğim derken,birgün önce yüklü para işi yaptığım ,ikinci kattaki iş yerine gittim, işin mahiyeti değişmiti. gündüzbu işi gece altın ve para işi,tanıdık kişiyle konuşurken,ortalık kalabalıkken, yabancıbirisi silali aşağı kata indiler,kişiyi etkisiz hale getirmeye çalışan kuyumcuya bir başka kişi daha müdahaleye kalkıştı, ben kaçtım,dışarıda yol üzerinde toprak yığının kenarına saklandım.adamlar direk koşarak giderler diye, kimseyi göremedim ,sonucu görmeden uyandım.


 14. battal (28 Haziran 2015 saat: 07:19)

  istanbul’da ,eski eşim ve (tek oğlum var)yetişkin oğlumla sitres’li ayrılmak üzereyken;donmuş genç bir çocuk cesedi ortaya çıktı.tamamen buzla kaplı. onun çözülmesi için uğraş verdim.sanki ceset tanıdıkların çocuğuydu.derken nerden geldiğini anlamadığım ,zincir,ve küçük parçacıklar halinde ,altın parcacıklarını,onlar ve bir kişi daha paylaştık.yere tel tel parça altınları,yoldan geçen birisi bune diye almaya kalkerken ,yerden toplayıp cebe attım.eşim ve çocuk uzaklaşıp gittiler.kalan adamdan ayrılırken gitme tekrar geleceğim derken,birgün önce yüklü para işi yaptığım ,ikinci kattaki iş yerine gittim, işin mahiyeti değişmiti. gündüzbu işi gece altın ve para işi,tanıdık kişiyle konuşurken,ortalık kalabalıkken, yabancıbirisi silahli aşağı kata indiler,kişiyi etkisiz hale getirmeye çalışan kuyumcuya bir başka kişi daha müdahaleye kalkıştı, ben kaçtım,dışarıda yol üzerinde toprak yığının kenarına saklandım.adamlar direk koşarak giderler diye, kimseyi göremedim ,sonucu görmeden uyandım.


 15. Dürdane (22 Ağustos 2015 saat: 17:43)

  ruyamda iki oğlumuzda bacakları tutmuyor zor ayakta duruyorlar biri Düşüyor omzuma alıyorum iyi hafifmis diyorum sizi döner yedireyim iyi olacaksınız acziniz diyorum yanımdadır 4 veya 5 Kışı var cok tutar para acaba pidemi ismarllasam diye para Hesabı yapıyorum yoksa onlara başka yerde donermi ismarllasam diyorum o ara uyaniyorum


 16. tülay ozan (23 Ağustos 2015 saat: 20:34)

  rüyamda mahkeme koridorunda savcıya teşekkür ettim mahkemeyi kazandık dedim seviniyordum sonra birden savcıya sizde bir şey var garip ama yabancı degilsin dedim birden söyledim sanki sen benim kayıp oğlum sun dedim birden kaşlarını çattı benim adım neydi söyle deyip kızgın oldu terk ettiğimi sandı oğlum seni çok aradım dedim hiddetlendi uyanı verdim


 17. mustafa ayhan (01 Eylül 2015 saat: 11:38)

  rüyamda oglum on onbir yaşlarında rusyada yaşıyormuşuz güya bulundugu ortamda rus ruleti oynucaklarmış masa başına beraber geliyoruz ben oynamasını istemiyorum oda vazgeciyor oynamamak içinaglıyor ama ordakı yetkili mecbur artık geri dönüşü yok yasalar geregi diyor bende kendisine diyorum araştıracagım ama vazgecme varsa sende vazgecirmedin oglum ölürse seni öldürürüm diyorum git araştır diyor oda kendi adamını yetkili diye cıkar arkadaşına gönderiyor benı gidip soruyorum oda artık cazgecemez diyor beb onun yanındanda ayrılıyorum başka yetkililer diyorkı masadanda kalkabilir vazgecebilir diyorlar bana sonradan oglumun öldügünü duyuyorum beni ikinci adamı yanı sordugum kişiyi saclarından tutup kafasını kesiyorum kafası kanlar içinde kopuyorum sonrada böyle cıkarı olup cocukları ruletye zorlayan masa yetkililerinin cogunu öldürüyorum bu nedir acaba?


 18. layla (08 Eylül 2015 saat: 13:10)

  rüyamda 11 yaşımdaki oğlumu arıyorum ,uzun zamandır görmediğim ve sevdiğim bir arkadaşım gel burdaymış diyor ama hiç sevinçli bir hali yok. ben endişeli şekilde oğlumun yanına gidiyorumki, Genç yaşlarda bir erkeğin tecavüz ettiğini öğreniyorum oğlumun yanına gidiyorum uyuyor gibi duruyor fakat uyumuyor altı açık vaziyette kımıldamıyor biraz ilersinde sapığı görüyorum oda sedye gibi birşeyde yatıyor üstüne atlıyorum boğazına küçük tatlı kaşığı sokup yavaş yavaş öldürüyorum.ve kan akıyordu.lütfen acil yorum.


 19. abdulaziz (21 Eylül 2015 saat: 09:32)

  Rüyamda eşimin oğluma iyi bakmadiğıni oglumun yüzünde bazı tahribatlar ( sol gözünden başlayarak çenesine kadar uzanan derince bir yarık, saçlarının dökülmüş kafatasının ortasinda büyükçe bir yara, sol yanağı yanık ve sağ yanağına göre küçük, ağzı yamuk ve son olarak tırnakları en az 1 cm uzamiş ve pislikten kararmış ) meydana geldiğini ve esimin bu durumdan hic rahatsiz olmadığını hatta annemde bu durumu doğalmış gibi karşılıyoruz. ben ise kahroluyordum. bu durumdayken uyandım. hayırdır inşallah. merakla tabirinizi bekleyecem.


 20. miray (20 Aralık 2015 saat: 01:38)

  Rüyamda erkek kardeşimin arkadaşı küçük oda penceresini açarak odaya giriyorum ben o sırada evdeki seslere uyanıyorum kardesimi uyandırmak isterken kardeşimin erkek arkadaşı önce kardesime saldırıya yani kavga ediyolar kardeşim kurtulup kaçarken bıçak çıkartıp kovalamaca basliyo bende sokak kapısının önünde erkek oğlum la beklerken birden bıçağı benim boynuna dayiyo


 21. Emine (02 Nisan 2016 saat: 11:26)

  Rüyamda oğlumun belini kestiriyorum ama neden sonrada hastaneye göturelim diyorum kimse istemiyor kendi ayaga kalkip bişey olmaz ben böylede iyiyimdiyor alciya gerek yok neden ikiye bölüyoruz tek oglumuzu bilmiyorum ortalıkta kan filan hiç yok bir kutlama yapılacakmış sözde


 22. Kas (10 Nisan 2016 saat: 09:04)

  Lutfen bu ruyami yorum yapabilir miisniz?
  Oglum ise giderken bende arabayla yoldan geciyordum. Ogluma bakayim derken yoldan cikarak oglumun onundeki agaca carptim. Oglum hemen arabayi geri iterek birseyin var mi derken korkudan uyandim. Ama yaralanmadim kan falan yok sadece biraz boynum agridi kordkudan uyandim.

  selamlar saygilar


 23. Aybike Karaca (17 Mayıs 2016 saat: 14:34)

  Oglum nisan ayinin 16 da sarhos bir surucu tarafindan amerikada trafik kazasinda hayatini kaybetti bugun 32 gun ruyan ise oglumu 23 nisan gunu amerikadan istanbula getirdik ordanda muglaya gidecegiz istanbulda aktarma yaptigimiz zaman ucaga yeni bindigimiz an hemen gozlerim kapanmid o anda gordum ucaga bin annem dedim ogluma duvara dayandi sol elini bagrina koyup acidi anne dedi bende hic bir sey yapamadim acaba istanbulami defnetmem daha uygundu hala huzursuzum hasret ozlem ve aci acimi yakiyor hala benim degerlendirirseniz sevinirim ruyami


 24. ZEYNEP (13 Haziran 2016 saat: 11:14)

  merhaba;
  benim ikioğlum var rüyamda küçükoğlumu yanıma alıp çıkıyorum.oğlumu babannesine bırakıyorum bende işe gidiyorum.işe girince sona evde oğlumu unuttuğum aklıma geliyor.Tam nasıl çıksam baksam derken kapı acılıyor.içeri büyük oğlum giriyor normalde 4 yaşında rüyamda 12 yaşında felan.oğlum diyorum nasıl geldin buraya arabaları takip ettim diyor.sen bekle dışar da ben götürecem seni diyorum çıkıyorum dışarı oğlum yok.evin oraları felan arıyorum sonra bi bakıyorum çıkıp geliyor.oğlum diyorum nerdesin sen çok merak ettim.merak etme anne diyor.(oğlum rusca biliyor)turistler geldi bende onlara çeviri yaptım bak para kazandım diyor demir paralar gösteriyor. yorumlayabilir misiniz?


 25. Fff (17 Haziran 2016 saat: 13:30)

  Merhabalar rüyamda bosandigim eşimi gördüm yine şiddet uyguluyordu biz bosandik bana karisamazsin diyordum ama korkuyordum.oglumda ağlıyordu babasının önüne geçmeye çalışıyordu.oğlumu1senedir görmüyorum icime sarasara sariliyordum ve babasının bizi gorusturmedigini onun bizi ayırdığını anlatmaya çalışıyordum.bu rüyanın anlamı nedir.Özlediğim icinmi görüyorum. Nolur yorumlayin lütfen.


 26. filiz gürkan (22 Haziran 2016 saat: 11:47)

  Rüyamda gece yarısı arkadaşımın evine gidiyorum,Evin arkasından çok derin bir deniz görünüyor,denizin dibini görebiliyorum,su çok temiz ama heryer karanlık.Oğlum burası çok derin sen dalamazsın diyorum,oğlum denize dalıyor ama çıkamıyor.


 27. Murat (12 Temmuz 2016 saat: 11:34)

  Rüyamda ikinci eşimden olan oğlumu görüyorum oğlum şu anda 5 yaşında aynı yaşlarda görüyorum bahceler var icinden geçiyoruz oğlumla beraber küçük baheceler bahçe citleri önümüze çıkıyor onlarin üzerinden atlıyoruz geçiyoruz bunun yorumunu yazarsanız çok memnun olurum


 28. hıdır erkan (12 Ağustos 2016 saat: 11:15)

  oğlum 33 yaşında ama, ben 10 yaşlarındaki haliyle çırılçıplak görüyorum . Daha sonra ginmesi için kıyafet alıyorum ve giydirmeye çalışıyoruz
  Ayrıca başka bir rüyamda da munzur suyu bulanık taşmış o kadar heybetli akıyor ve mahallenin belli bir bölümü sular altında ama suyun taştığı bölümlerde evler yokmuş .13 Temmuzda gördüğüm bir rüyamda da Cumhurbaşkanımızı görüyorum şık ve siyah bir takım elbise giymiş. ambalaj naylonları varya havalı insanların kafası okadar büyüklükte görünüyor ama kül rengiydi . daha sonra pembe oldular yorum için şimdiden teşekkür ederim .


 29. Mehtap keskin (19 Ekim 2016 saat: 10:30)

  Rüyada oglumla hastaneye gitmisiz 1 yaşında kendi bi an elimden kaçıp kalabalıkta kayboluyor bulamıyorum agliyorum ben onsuz naparim diye sonra gece o hastaneye gidip sesleniyorum oğlumun ismini biyerde uyuya kalmış bi hasta odasından çıkıp geliyo nasıl mutlu oluyorum ordanda düğüne gidiyoruz birinin


 30. Nazlı (10 Kasım 2016 saat: 11:28)

  Sayın yorumcu.rüyamda evime gidiyorum ama buna yıkık dökük. Eşimi arıyorum evi taşıdım diyor.birkaç ev ileri taşımış ama ev yerde gibi ve odaları ayrı ayrı ev gibi çok düzensiz.eşim evi tek başına taşımış giriş düzenli ama yataklar odalarda dağınık duruyor.ben kızarım diye eşimin arkadaşı ve eşi gelmiş. Adamın yakasına yapışıp adamı evden koyuyorum.eşim evi yanlız taşıdığı için ayağını incitmis topalliyor.eşime bu evde yasayamayacagimi evi begenmedigimi ve ondan ayrılmak istediğimi söylüyorum.kapıya giderek 4yaşındaki oğlumu çağırıyorum. Kapının önünde oğlumun ter ligi var onu giydirmeye düşünüyorum.eşim oğlumu vermiycekmis gibi bakıp sonra oğlumun ayakkabısını uzatıyor. Oğlumu alıp annemin yanına gidiyorum


 31. nezaket (20 Kasım 2016 saat: 02:02)

  rüyamda oğlumu çok kötü bi şekilde gördüm ve beni sürekli korkutuyodu annemin evinde de oğlumun uçtuğunu ve beni yine korkuttuğunu gördüm eşim bana söylediği rüyadayken ağlıyormuşum ve uyandığımda tekrar ağlamaya devam ettim gerçekten çok korkmuştum. lütfen bana rüyamı yorumların teşekkürler


Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , , ,