RuyaTabirleri.com

Rüyada Kendi Ölümünü Görmek

Rüyada kendi ölümünü görmek, itikatçe zorlu zamanlar geçirmeye, dini vecibelerini az yapmaya, doğru yolu bulamamaya işarettir. Bazen de bu rüya bozulmayacak tövbe, dince yükselme, kötülükten pişman olma, doğru yola ulaşma anlamlarına da gelmektedir. Rüyada ölen fakat gömülmeyen kişi gerçek hayatta çeşitli nimetler elde eder, işinde yükselir, terfi eder ve makam sahibi olur. Rüyada ölüp toprağa gömüldüğünü gören kişi bazı sıkıntılar yaşar, hidayetten sonra sapkınlığa düşer. Rüyada ölüp omuzlarda götürüldüğünü gören kişi düşmanına galip gelir. Kendisi hakkında kötülük düşünenlerin planını bozar ve düşmanından emin olur. Rüyada ölmek büyük günahlara tövbedir.

Rüyada Öldükten Sonra Yaşamaya Devam Ettiğini Görmek

Rüyada öldüğünü ama hala yaşayamaya devam ettiğini gören kişi sıkıntıdan sonra feraha erişir, bir müddet fakirlik yaşadıktan sonra zenginleşir. Bu kimse eğer gurbetteyse tekrar ailesinin ve sevdiklerinin yanına döner. Gören kimse, fakirlikten sonra zengin olur veya günahlarından tövbe eder. Eğer bu rüyayı gören misafir ve garip ise, salimen vatanına döner.

Rüyada Ölüm Anında Olduğunu Görmek

Rüyada ölüm anında olup, ölüm sıkıntıları içinde bulunduğunu gören kişi sadece kendi menfaatlerini düşünür. Bu rüya başkalarına zarar veren zalim bir kimse veya idarecidir.

Rüyada Çıplak Halde Öldüğünü Görmek

Rüyada öldüğünü ve çıplak olduğunu gören kişi her ne halde olursa olsun hayra, şerefe, rütbeye ve makama kavuşur. Bu rüya sahibi için hayırdır.

Rüyada Teneşirde Uzandığını Görmek

Bu rüya borçluların borcunu kısa sürede ödeyeceğine işarettir. Ele geçecek mal, sıkıntılardan kurtulmadır.

Rüyada İntihar Ettiğini Görmek

Bu rüya nasuh bir tövbe, kesin bir pişmanlıktır. Bu rüyayı gören kişi günahlarına tövbe ederek bir daha da bu tövbesini bozmaz.

Rüyada Öldürüldüğünü Görmek

Rüyada bir kimse tarafından öldürüldüğünü gören kimse uzun yaşama sahip olur. Bu rüya bereketli ve uzun ömürdür.

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada Kendi Ölümünü Görmek Hakkındaki Rüyalar;

 1. Arzu S-va (13 Haziran 2014 saat: 18:41)

  Rüyada büyük bir.otöbüsle kampa gidiyordum bir çok kişi ile..ver yer olmayınca arabayla gitmek zorunda kalıyorum.. ve büyük bir uçurumdan denize düştüğümü görüyorum.. Ve sonra etrafda ruh olarak dolanıyorum.sahilde annemle arkadaşı beni ariyorlar….hey! ben buradayım diye sesleniyorum ama duymuyorlar.sonra bi konsere gidiyorum.tüm arkadaşlarım orada eğleniyorlarr. oynuyorlar herkesle konuşmak istiyorum.ama kimse aldırmıyor..ben tarafa bakmıyorlar.. beni görmöyolar duymuyolar…..cevap yazarsanız sevinirim :) şimdiden teşekkürler!….


 2. burhankk (14 Kasım 2014 saat: 10:21)

  Dayımların evindeyiz. Ben bir hastalığa yakalandığımı ve 15 günlük ömrüm kaldığını öğreniyorum. Günler geçiyor ve 3 gün kalıyor ölmeme. Ağlamaya başlıyorum hıçkıra hıçkıra. Yanımda annemle babam var o an. Babam bana kızıyor ağladığım için. Annem de babama bırak ağlasın 3 gün sonra ölecek çocuk diyor. İkisinde de hiç bir ifade yok ne üzüntü ne de başka bir şey. Sonra da uyanıyorum ağlayarak aynem rüyadaki gibi. Cevap yazarsanız çok sevinirim.teşekkür ederim.


 3. ayşegül (13 Aralık 2014 saat: 14:39)

  Rüyada bi hastanedeyim tekerlekli sandalyede kat kat çıkarıyo hemşire beni kanser hastasıyım rüyada zayıflamışsım her yerim agrıyo kolumu kaldıracak dermanım yok hemsire beni götürürken sürekli bilerek beni kapılara duvarlara hızlıca vuruyo canım acısın diye ama ben hissetmiyorum vurunca hiç bisey sonra beni bi yerde yanlız bırakıyo o ara babamı gördüm aglamaya basladım geldin mi sobunda baba dedim eve götürün beni burda bana çok kötü davranıyolar dedim oda daha degil dedi sonra ben geliyorum diyip gitti iki tane adam bana bakıp aralarında konusmaya basladılar kızda güzelmis gibi falan sonra birden bana saldırdılar o an kalabalık olan hastane de bi tek ben ve onlar kaldı çırpınıyorum ama gücüm yok sonra birini dövmeye çalıştım oda buazıma yapışıp öldürdü beni… niye böyle bi rüya gördüm ki durduk yere her yerde farklı bisey yazıyo hangisine inanacagımı şaşırdım


 4. ilhan (27 Aralık 2014 saat: 02:10)

  Karanlık bir mekanda vaaz veriyorum.küçük bir gruba Allahım anlatıyorum. Bazılarının muhalefet olduğunu gördüm.haykırmak ve Allahtan başka ilah yoktur diyerek oradan kaçmaya başladım. Kendimi karanlık bir koridorda buldum. Karşımda siyahlar içindé azraili gördüm. Bana doğru hızlıca geldi ve içimden geçti. Ben de arkama döndüm sanki ruhumun bir kısmını almıştı ve kelimeyi şahadet getirdim. Sonra bidaha geldi ve ruhumu aldı. Ben de o sırada gülüyorum mutluydum.


 5. türk kübra emin (06 Ocak 2015 saat: 18:07)

  Ben rüyam da bir hastanedeyim ve koşuyorum tam acil kapısına geldiğimde kendimi ölmüş buluyorum ve bulduğumda nişanlım beni kucağına almış srılıyordu.
  Ben nişanlıma diyorum ki:Ben ölmedim yaşıyorum dediğim de nişanlım beni duymuyor ve hala ağlamaya devam ettiğini gördüm…


 6. türk kübra emin (06 Ocak 2015 saat: 18:08)

  Ben rüyamda bir evdeyimve koşuyorum tam dış kapıya geldiğimde kendimi ölmüş buluyorum ve bulduğumda nişanlım beni kucağına almış srılıyordu.
  Ben nişanlıma diyorum ki:Ben ölmedim yaşıyorum dediğim de nişanlım beni duymuyor ve hala ağlamaya devam ettiğini gördüm…


 7. Anonim (11 Mart 2015 saat: 11:01)

  Ben rüyamda babamın evindeyim.büyük bir topluluk ölüm saatimin geldiğini söylüyor.herkes üstüme geliyo ben kaçıyorum.Koşarken çocukluk aşkım karşıma çıkıyo elimden tutup benı ordan uzaklaştırdı.Sakinlestirdi beni uzun uzun bastı başımı omzuna yasladi uyu dedi.uyudugumu görüyorum ve cok huzurluydu m


 8. Tenzile Çelik (02 Haziran 2015 saat: 17:03)

  Rüyamda ölmüşüm, ama mahsustan ölmüşüm,ama gerçek ölmüş gibiyim, kendi ölümü kucağıma aldığımda elim ayağım salık halde, kendi yüzümü aynısını görüyorum, ve giyimliyim, aldım kendi ölümü kucağıma eve götürcem, cenaze töreni yapılsın gömülsün diye, bir gece sokakta kalmış ölüm oraya yine ben bırakmışım unutmuşum onu orda sabah aklıma gelince gittim aldım onu ordan kucağımda eve götürdüm, ama cenaze töreni falan yapılmadı, sade kendimi kucağımda görüyorum, yüzümü gözümü, elimi ayağımı sarkmış salınmış görüyorum, ama üzerimde giysilerim var, giyimliyim, saçımı bile görüyorum. Çok ağladım, çok üzüldüm, uykudan uyandığımda kendime gelemedim, hala üzüntülüydüm ağlasam ağlardım ama tuttum kendimi. Nedir bu rüya ?


Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,