RuyaTabirleri.com

Rüyada Kendi Resmini Görmek

Rüyada kendi resmini görmek, kişinin en yakın akrabalarından ya da tanıdıklarından ciddi bir zarar göreceğini anlatır. Rüyayı gören kişi evli ise aldatılır, bekar ise kısmeti kapanır. Rüyasında kendi resmini gören kişinin etrafında hilebaz ve sahtekar kimseler olur ve dedikodusu yapılır.

Rüyada Fotoğraf Görmek

Rüyada fotoğraf görmek işte başarı anlamına gelir. Rüyada görülen fotoğraf yırtık ise, geçmişten gelecek bir haberin sıkıntı yaratacağına, görülen fotoğrafın bir kısmı yok ise hastalık yaşamaya, görülen fotoğraftaki görüntü belirsiz ise iş alanında zor bir döneme girileceğine işarettir. Rüyada görülen fotoğraf başkasına aitse ve tanıdık ise, o kimseden yakın zamanda hayırlı bir haber alınacağına da delalet eder. İslami yorumlara göre rüyasında kendi fotoğrafın gören kişi Allah’a kavuşur. Vefat haberi almaya da yorumlanır.

Rüyada Resim Görmek

Rüyada görülen resim altından ise değerli mallara sahip olmaya işarettir. Gümüş bir resim görmek ise kişinin Allah katında hayırlara vesile olacak işlerle uğraşacağına yorulur. Rüyada görülen resim bir manzaraya aitse, hane içinde süren bir sıkıntının sona ereceğine, kişinin manevi olarak huzurlu bir ruh haline gireceğine,  bir hayvana ait bir resim görmek yakın çevrede çekemeyen bir kimse olduğuna,  görülen resim siyah beyaz ise, geçmişten gelen iyi bir habere, aileye ait eski bir resim görmek ise yakın bir zamanda yolculuğa çıkılacağına işarettir.

Rüyada Resim Yaptığını Görmek

Rüyasında resim yaptığını gören kişi sahip olduğu her şeye minnetle sahip çıkar ve mutlu olur. Şükretmeyi bilen bir kimseye işaret eden rüya aynı zamanda rüyayı gören kişi fakir ise zenginleşeceğine, zengin ise elindeki parayı değerli yatırımlara nakledeceğine tabir olunur. Rüyasında kurşunkalemle resim yaptığını gören kişinin gerçek arkadaşları ve dostları olmaz. Suluboya resim yapan kişi ise sürekli bir hayal aleminde yaşar ve hayalleri gerçeğe dönüşmez.

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada Kendi Resmini Görmek Hakkındaki Rüyalar;

 1. sinan (27 Mart 2015 saat: 10:09)

  Rüyamda kapalı bir yerdeyim ve etrafında insanlar var ve duvarda eşimle benim düğün resmi gördüm.Eşimde yanımdaydo oda gördü resmi bir yandan şaşırdık bir yandan sevindik.Ve oresme bakanlar beyeniyor bizide orada görünce işte resimdekiler diyip sevdiler çok beyendiler bizi .Çok güzel çıkmışsınız resimde ALLAH mutlu etsin ayırmasın sizi dediler.Bizde amin inşallah diye cevap verdik sonra rüya burada bitt,.Sizden by rüyanın ne anlama geldiğiniöğrenmek istiyorum eşim şuan yanımda yok yurt dışında birkaç aydır kavga ettikkk biraz ve bu rüyaya anlam veremedim.Sabırsızlıkla cevabınızı bekliyorum.Teşekkür ederim şimdiden


 2. sevda (02 Mayıs 2015 saat: 12:01)

  Ben bi dere kenarında heryer yeşil su tertemiz baktığımda suda kendimi görebiliyorum sonra birisi geliyo suya benim resimlerimi bırakıyo sonra resimlere bakıyorum benim resimlerim hemen sudan alıyorum bakıyorum resimler silinmişmi boyası falan akmış mı diye elime küçüklük bi fotoğrafım geliyo yanımda birisi var ona gösteriyorum.


 3. sinem t (31 Mayıs 2015 saat: 13:05)

  Rüyamda cok resimler var yerde, resimlere bakiyoruz bir kac kisi daha var yanimda ama hatirlamiyorum.kimler oldugunu. Resimlere bakiyoruz bir kac sene önce cekilmis ve benim resimlerim, cok güzel cikmisim, kahverengi üst vardi üzzzerimde saclarim.acik siyah ve biraz kivircikti…
  Babaannem.suan komada…ALLAH SIFA verir inshalallh…rüyamin anlami ne? cevaplarinizi bekliyorum


 4. elif (29 Ağustos 2015 saat: 08:00)

  Ruyamda bebegimi emziriyorum bu arada evliyim cocugum yok sonra cocugumun altinidegistiriyorum akrabalarim oluyor elimde esimle ikimizin fotografi õlen babanneme gosteriyorum simsiki sarilip opuyorum o arada halamin damadi kina getiriyor saca yakmak icin.. bu arada surekli kendi bebegimi goruyorum ruyamda cocugum yok ruyami yorumlarsaniz sevinjrim tesekkurler


Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , , ,