RuyaTabirleri.com

Rüyada Kesik Baş Görmek

Rüyada kesik baş görmek, rüyayı gören kişinin, iş hayatında çok büyük sorunlar yaşadığı sıkıntılara düştüğü bir sırada iş ile ilgili çok başarılı çalışmalar yapmış birisinden yardım alacağına, bu kişiden gelecek yardımdan sonra işlerin toparlanacağına, rüya sahibinin bu kişi ile usta çırak ilişkisi yaşayacağına ve bu kişi sayesinde çok büyük başarılar kazanarak çok üst mevkilere geleceğine işaret eder.

Rüyada Kesik Baş Parmak Görmek

Rüyayı gören kişinin, iş hayatı ile ilgili olarak uzun bir yolculuğa çıkacağına, bu yolculuktan hayırlı ve güzel haberler ile döneceğine, bu haberler sayesinde iş hayatında çok iyi yerlere geleceğine, sorunlarından ve borçlarından kurtulacağına ve endişe ettiği konularda çok büyük ilerleme yaşanacağına ve çok büyük gelişmeler kaydedeceğine delalet eder.

Rüyada Kesik İnsan Başı Görmek

İş hayatında çok güzel gelişmeler yaşanacağına, sıkıntıların ve sorunların kısa bir zaman içinde sona ereceğine, yapılan işlerde çok hayırlı ve kazanç getirecek çalışmalar yapılacağına, uzun zamandan beri tekrar eden zararların düzeltileceğine, çok daha iyi mevkilere gelineceğine ve yardıma muhtaç insanlara çok büyük yardımlar yapılacağına alamet eder.

Rüyada Baş Görmek

Rüya sahibinin, iş hayatında çok zor bir döneme gireceğine, bu dönem içerisinde çok sıkıntı yaşayacağına, çok zarar göreceğine, çok büyük üzüntüler yaşayacağına daha sonra yüksek mevkilerdeki bir resmi görevliden alacağı yardım ile sorunlarını ve sıkıntıları çözeceğine tabir eder.

Rüyada Baş Kesmek

Rüyayı gören kişinin, uzun bir zamandan beri birlikte çalıştığı ortağından aralarında çıkacak olan bir sorundan ötürü ayrılacağına, iş hayatında kendi ayakları üstünde duracağına, sorunları tek başına çözmeye çalışacağına, iş hayatında çok büyük atılımlar yapacağına ve çok hayırlı ve güzel çalışmalar yaparak maddi olarak çok güçlü olacağına alamet eder.

Bu Rüya Tabirini Paylaşabilirsiniz:
Google+'da Paylaş
Rüyada Kesik Baş Görmek Hakkındaki Rüyalar;

  1. sevgin (27 Nisan 2014 saat: 01:17)

    Bugün gün içinnde gördüğüm rüyama bir yorum yaparsanız muhtemelen çok rahatlamış olacağım ve size minnetar kalacağım çünkü çok rahatsız ediciydi! Şimdiden teşekkür ederim!!!
    Rüyamda gerçek hayattaki gibi eleman olarak çalıştığım şirketteyim.şirket konfeksiyon ihracatı yapıyor normalde ama rüyamda buna ek olarak kargo işide yapıyormuşuz ve bana bi yerden talimat geliyor al şu poşeti adresine teslim et deniyor! Poşeti alıyorum şeffaf ve içi gözüken bi poşet ve bakmadan elime alıyorum sonra farkediyorum içinde iki tane kesilmiş kadın kafası var saçlarını görüyorum birinin siyah saçlı diğeride türbanlı! Sonra birine soruyorum “haberlere çıkanlarmı bunlar” diye evet diyokar Allâh rahmet eylesin diyolar!
    Ardından uyandım ama çok rahatsız ediciydi! Bu rüyama bir yorum getirirseniz çok minnetar kalacağım! Şimdiden teşekkürler!

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Ayrıntıların bilinmesi, rüya tabirinin doğru şekilde yapılabilmesi için çok önemlidir.

Etiketler: , , , ,