RuyaTabirleri.com

Rüyada Kesik Görmek

Rüyada kesik görmek, hayırlara alamet eder ve rüyayı gören kişinin hayatında çözülme noktası denilecek kadar güzel gelişmelerin yaşanacağı anlamına gelir. Rüyayı gören kişinin daha büyük bir nimet sahibi olacağına, artık kangrene dönmüş ve bu nedenle her fırsatta karşısına çıkan ve kendisine engel olan problemlerinin giderileceğine ve onu kurtuluşa götürecek olayların peşin sıra meydana geleceğine tabir edilir.

Rüyada Kesik Kafa Görmek

Rüyayı gören kişinin hayata bakış açısını değiştirmesi ile birlikte onu cesaretlendirecek, yüreklendirecek ve umutlandıracak bir yaşam tarzını benimseyeceğine, bu sayede başarılarının artacağına, yüzünün güleceğine, hayatının rast gitmeye başlayacağına ve hak ettiklerinin karşılığını almaya başlayacağına işaret eder.

Rüyada Kesik Bacak Görmek

Rüyayı gören kişinin çare ve şifa bulacağına, geçiştirdiği sorunlarından kurtulacağına, imkansızlıklar nedeniyle hep geri planda tutmak ve askıya almak zorunda kaldığı projelerini hayata geçirmek için fırsat elde edeceğine ve bu sayede yaşamak istediği hayata bir adım daha yaklaşacağına rivayet edilir. Rüya sahibi en üst mercilerde, en yetkili insanlardan olacak kadar yükselecek demektir.

Rüyada Kesik Parmak Görmek

İyi değildir, rüyayı gören kişinin çok umutlu olduğu işlerden yana beklentilerinin karşılığını göremeyeceğine, hüsrana uğrayacağına, kendine olan güvenini kaybedeceğine, bir süre yeni girişimlerde bulunamayacağına ve kendisini geri çekeceğine alamet eder.

Rüyada Kesik Kol Görmek

Rüyayı gören kişinin manevi anlamda bir yanının boş kalmasına neden olacak bazı musibetler yaşayacağına işaret eder. Rüya sahibinin iyi anlaştığı, çok değer verdiği ve uzun yıllardır omuz omuza yürüdüğü kişilerle arasına husumet gireceğine, ilişkilerin noktalanacağına bu durumun rüya sahibinde büyük yıkıma neden olacağına yorulur.

Rüyada Kesik Ağaç Görmek

Rüyayı gören kişinin kısmetlerinin kesileceğine, başına uğursuz olayların geleceğine, düzeninin bozulacağına ve yaşamının zorlaşacağına rivayet edilir.

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada Kesik Görmek Hakkındaki Rüyalar;

  1. mahigül (05 Haziran 2014 saat: 22:25)

    Rüyamda bir kız arkadaşım çocukluk arkadaşım ağlıyordu.Dayanamıyorum diye haykırıyordu.Eline bıçak almış kolunu kesmeye calışıyordu.Bende eğer birşey kesmek istiyorsan al benim kolumu kes deyip uzattım.İki üç tane çizik attı.Kan akıyordu kollarımdan hemen kenarları morarmaya başladı ama hiç acı hissetmiyordum.Sizce bunun anlamı ne olabilir.Acaba zor durumda mı? Sizden ricam rüyamı yorumlayabilir misiniz?Çünkü çok endişeleniyorum.Şimdiden teşekkürler.


  2. levent (16 Haziran 2014 saat: 08:59)

    10 yaşındaki oglumun iki kollarınıda kesilmiş gördüm hastanede çok ugraştım ama ölmesi yani uyutulması söyleniyo yakın bi arkadaşımıda hastanede gördüm ondan yardım istiyorum ama oda ortalıktan kayboluyo tek başıma çırpınıp durdum plastik protez yapın diyorum ömrümün sonuna kadar ben bakıcam siz yapın diyorum ama nafile uyutcaz diyolar oglum ise hiç oralı deil kolları yok ama hayat dolu kan hiç görmedim normalde 10 dakika görmesek aramaya çıkarım ama onu bi yerde bırakıp hastanede saatlerce ona çare arıyorum ne yasam sonuçaynı sabaha kadar agladım uyandıgımda hala agladım lütfen yorumunuzu bekliyorum teşekkür ederim


Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,