RuyaTabirleri.com

Rüyada Kıl Görmek

Rüyada kıl görmek sağlıklı ve huzurlu yaşamaya, zenginliğe işaret ederken aynı zamanda gıybet, sorun, sıkıntı, zorluk, can sıkıntısı ve huzursuzluk anlamına da gelmektedir. Bir kişinin rüyasında çok fazla kıllanmış olduğunu görmesi maddi zorluğa düşmesine ve bundan dolayı zor günler geçireceğine delalet eder.

Bir kişinin rüyasında vücudunda makul oranda kıl görmesi kazanacağı bir miktar para olarak tabir edilir. Bir kimsenin rüyasında kıllarla yıkandığını görmesi o kişinin müsrif olduğuna işaret ederken maddi yükümlülüklerinden kısa sürede kurtularak rahatlayacağına delalet eder. Rüyada kıl yemek hile ve fitne ile elde edilen kazanca ve mala işaret eder. Evli bir kadının rüyasında kıl yediğini görmesi gebe kalacağı ve bir evlat sahibi olacağı anlamına gelir.

Rüyada Kıl Yolmak

Rüyada kıllarını yolduğunu görmek iyi değildir, can sıkıntısına ve moral bozukluğuna işaret eder. Rüya sahibinin yakınları tarafından kendisini hayal kırıklığına uğratacak ve üzüntüye düşürecek bir takım şeyler yapılacağına işaret eder.

Rüyada Kıl Temizlemek

Rüyada kıllarını jilet kullanarak temizlemek çok hayırlıdır. Kişinin sıkıntılarından ve zorluklarından kurtularak esenliğe kavuşacağına işaret eder.

Rüyada Hayvan Kılı Görmek

Rüyada hayvan kılı görmek iyidir. Zenginliğe, mülkiyete ve bolluğa delalet eder.

Rüyada Sakalın Uzaması

Rüyada sakalın uzaması çok hayırlıdır. Kişinin iş hayatında gösterdiği başarılı ve özverili çalışmaları sebebiyle makam sahibi olacağına ayrıca saygınlık göreceğine delalet eder.

Rüyada Bıyığın Uzaması

Rüyada bıyığın uzadığını görmek hayırlı değildir, sıkıntılı ve zorlu günlerin geleceğine ve kişiyi üzüntüye sürükleyecek şeyler yaşanacağına delalet eder. Rüyada bıyığın kesildiğini görmek de yine rüya sahibini üzecek, kıracak ve huzursuz edecek olaylar yaşanacağına işaret eder.

Rüyada Saçın Uzaması

Rüyada saçın uzadığını görmek erkek için sıkıntı verecek şeyler yaşanacağına kadınlar için mutluluk verici şeylerin yaşanacağına delalet eder.

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada Kıl Görmek Hakkındaki Rüyalar;

  1. Güngör (26 Mart 2014 saat: 18:00)

    Eşime rüyasında sırtımda saç olduğunu söylemişim ve almasını istemişim. Eşim saçı almak için sırtımı açmış. Sırtımdaki saçı aldıktan sonra sırtım yumak yumak kıllarla dolmuş. Çok fazla kıl varmış eşimde şaşırmış. Bu sıralar ekonomik sıkıntılarımızda var acaba onlarla ilgili bir şey midir? Bazı yerlerde iyiye yormuşlar fakat belaya yoran sitelerde olmuş. Yardımcı olabilirseniz sevinirim.


  2. yaşar (15 Ekim 2014 saat: 10:23)

    Ruyada hocamın yanına gidiyorum dört beş tane kopek vardi biri çok büyüktü özellikle,girmeye çekiniyordum neyse biri sayesinde girdim hocamı gördüm yayılmıştı yere vucudu siyah kıllarla kaplıydı sanki neyse elini öpüp yanına geçiyordum bir yere gidecektik ama ben onlarla gidemiyordum birde rüyamda şeytanı görüyorum bir insanı hangi yollarla kandırıyorsa o hilebazlığa başka bir surette girerek karşıma çıkıyordu ama ben onu her defasında tanıyor hilelerinden vesveselerinden dolayı onu tanıyordum düşmüyordum tuzağına


Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,