RuyaTabirleri.com

Rüyada Kırık Diş Görmek

Rüyada kırık diş görmek, hayra alamet etmemektedir. Çünkü dişler direk sağlıkla ilgilidir, bu nedenle rüyada kırık diş görmek ağır hastalık olarak yorumlanmaktadır. Rüyanızda kendi dişlerinizin kırık olduğunu görmeniz, sağlığınıza dikkat etmediğiniz takdirde ciddi rahatsızlıkların baş göstereceğine işarettir. Rüyanızda ailenizden ya da sevdiklerinizden birinin dişlerinin kırıldığını görmeniz, gördüğünüz kişi ile ilgili kötü bir haber alacağınıza ve aldığınız haber nedeniyle üzüntü yaşayacağınıza delalet eder. Günlük hayatında dişleri ile ilgili sıkıntı yaşayan ya da tedavi gören kişiler tarafından sıkça görülen kırık diş rüyası, kişinin bilinçaltının da yansıması olabilmektedir.

Rüyada Çürük Diş Görmek

Rüyada çürük diş görmek büyük bir rahatsızlığın habercisidir. Rüya sahibi dişinin çürüdüğünü görürse, kendisi ya da ailesi ile ilgili ağır bir hastalık haberi alacak demektir. Rüyanızda çürük dişinizi çektirdiğinizi görmeniz ise hastalıktan kurtulacağınız anlamına gelir. Çürük dişin çekilememesi yakın çevrenizde olan birinin ölüm haberini alacağınıza tabir edilir. Dişinizin kendiliğinden düştüğünü ya da çıktığını görmeniz ise yine sağlık sorunlarını simgelemektedir.

Rüyada Beyaz Diş Görmek

Rüyanızda tertemiz ve bembeyaz dişlere sahip olduğunuzu görmeniz, sağlığınızın iyi olduğuna ve uzun zaman sağlıkla ilgili ciddi bir sıkıntı yaşamayacağınıza delalettir. Büyük ve güzel dişler genel olarak mal ve mülk sahibi olunacağına ve kişinin güçleneceğine yorulmaktadır. Aynı zamanda sağlıklı ve güzel dişler, kişinin ev hayatında rahat ve huzurlu bir ortama sahip olduğunun da işaretidir.

Rüyada Takma Diş Görmek

Rüyada takma diş görmek itibar sahibi olacağınıza işaret eder. Rüyada takma diş sıkıntılarınızdan zamanla kurtulacağınıza ve git gide daha huzurlu bir hayata sahip olacağınıza delalet eder. Dişlerinizin çekilmesinden ya da dökülmesinden sonra takma diş kullandığınızı görmeniz hayattan daha fazla tat alacağınıza, daha eğlenceli ve kalabalık ortamlara girip daha keyifli zaman geçireceğinize yorumlanır.

 

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada Kırık Diş Görmek Hakkındaki Rüyalar;

 1. Cihan (25 Eylül 2015 saat: 08:50)

  Dişlerimin önceki rahatsızlıkları nedeni ile taktığım kaplama dişlerin kirildiklarini ayrıca o dişlerin dışındaki sağlam dişlerin de kara ve kırık olduklarını gördüm. Bir yakınımı hemen arayıp bana kaplama dislerimin aynılarını doktorumdan getirmelerini istedim ve o gelen dişlerin de siyah olduklarını gördüm. Sizce bu rüya neye alamet ?


 2. Arya (18 Nisan 2016 saat: 11:00)

  Rüyamda sevdiğim kişinin ön dişinin köşesinin kirik olduğunu gördüm bana doğru bakıyodu,sonra benimde ön dislerimden birisinin ucu kırıldı,yanımda birisi vardı böyle daha iyi oldu diyodu yanimdaki kisiyi hatirlamiyorum bu neye alamet????


 3. Şirin (07 Eylül 2016 saat: 02:09)

  Bismillahirrahmanirrahim…
  Ağzımda yarım çürük 1 diş varmış…
  Tam çıkarmaya çalışılıyordu çıkma esnasında çok güzel yeşil 1 kaplama varmış gibi gördüm üzerinde…
  sonra parçalara ayrılarak o yeşil kaplaması çok dikkat çekici şekilde parçalanarak elime döküldü…sonrasında çok rahat Ve derin 1 nefes aldım Ve sırtımdan Kocaman 1 yükün kalktığını hissettim…
  Şimdiden Allah cc razı olsun…


Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , , ,