RuyaTabirleri.com

Rüyada Kırmızı Araba Görmek

Rüyada kırmızı araba görmek, hem mutluluk hem de sıkıntı olarak tabir edilir. Rüya sahibinin yüzünde güller açtıracak, tabir yerindeyse hayatını adeta cennete çevirecek, kendisine yaşadığı tüm sıkıntıları, dertleri, hayal kırıklıklarını, umutsuzlukları ve gönül ağrılarını unutturacak bir kimse ile yakınlaşacağı ve onunla çok hayırlı olacak bir birliktelik yaşayacağı anlamına gelir. Bu rüya bir diğer yandan da kişinin bazı kimselerle münakaşa edeceği ve keyfinin kaçacağı ile tabir edilir.

Rüyada Kırmızı Arabaya Binmek

Rüyada kırmızı arabaya binmek, rüyayı gören kişinin mesleğinde kendisini zirveye taşıyacak adının ve sanatının duyulmasını sağlayacak bir yandan da itibarını arttıracak bir iş yapacağı, bu işin ticaret hayatındaki tüm kariyerini olumlu etkileyeceği şeklinde ifade edilir. Mutluluk yaşamaya ve çok başarılı olmaya rivayet edilir.

Rüyada Kırmızı Araba Satın Almak

Rüyada kırmızı araba satın almak, rüya sahibinin gönül işlerinden yana aradığını bulacağına ve gerçek sevgiyi, aşkı, huzuru tadacağına işaret eder. Bu rüya, bekâr kişiler için nikâh olarak evli kişiler için de mutluluğun katlanarak çoğalması olarak kabul edilir.

Rüyada Kırmızı Araba Sürmek

Rüyada kırmızı araba sürmek, rüyayı gören kişinin dikkat çekmekten ve saygınlık görmekten büyük haz duyduğuna delalet eder. Kişinin özellikle de sahip olduklarıyla ünlenmek gibi bir hevesi olduğuna ve bunun için elinden geleni yaptığına yorulur.

Rüyada Kırmızı Araba Aldığını Görmek

Rüyada kırmızı araba aldığını görmek, rüyayı gören kişinin, çok hayırlı ve çok iyi birisi ile tanışacağına, birlikte çok güzel ve hayırlı işlere imza atacaklarına ve insanlar tarafından çok sevilen ve çok sayılan insanlar olacaklarına tabir eder.

Rüyada Kırmızı Araba Yıkamak

Rüyada kırmızı araba yıkamak, karşılaşılan kötü durumlardan en kısa sürede kurtulmaya alamet eder.

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada araba görmek hakkında çok ayrıntılı bilgiler verilen Rüyada Araba Görmek Rüyada Araba Sürmek ve Rüyada Araba Kullanmak sayfalarımızı okuyabilirsiniz.
Rüyada Kırmızı Araba Görmek Hakkındaki Rüyalar;

  1. emine (20 Şubat 2014 saat: 13:22)

    rüyamda babamın kırmızı bir arabası varmış parlak kırmızı bir araba babam araba içindeyken arabanın motoru alev almaya başlıyor. babam sadece yanışını seyrediyor. bende elime bir yangın türü alıp söndürmeye çalışıyorum fakat tüpten çok az bir köpük akıyordu buda yangını söndürmeme yetmiyor. bağıra bağıra ağlamaya başladım en son uyandığımda hala ağlıyordum. yorumlarınızı bekliyorum. teşekkürler.


  2. zerrin (15 Ekim 2014 saat: 14:50)

    Rüyamda eski nisanlim (bir sene önce ayrilmisti benden ve yaklasik bi senedir hic görmedim kendisini düsünmüyorumda uzun zamandir) bize ailemle konusmaya gelicekmis. ben pencerede onu bekliyorum. Ve cok degisik bir koyu kirmizi arabayla geliyor park ederken arabasinin arkasini agaca vuruyor. Sonra arabadan cikarken ben pencerede görüyor. Yukari geldiginde ailemle konusuyor ben kendi odamdayim. Bir süre sonra yanima geliyor sonrada uyandim zaten.. ve nezaman kendisini rüyamda gördüysem hep baristigimizi cok mutlu oldugumuzu evlendigimizi bu tür sekillerde görüyordum. Onu unutmama ragmen bu rüyalar aklimi karistiriyor


Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,