RuyaTabirleri.com

Rüyada Kıyafet Denemek

Rüyada kıyafet denemek, denenen elbisenin şekline ve özelliğine göre yorumlanır rüyasında yeni ve güzel bir kıyafet denemek, izzet ve şerefe, makam ve mevkiye, değerinizin artmasına, güzel bir meslek edinmeye ve hayatınızın yoluna girmesine işarettir. Rüyada eski bir kıyafet denediğini gören kişi, eskiden yaptığı bir hatayı tekrarlar. Rüyasında kendisine dar gelen bir kıyafeti denemek, birtakım yeni girişimlerde bulunacağınıza ve bu girişimlerden hayır görmeyeceğinize; kendisine bol gelen bir kıyafeti denemek ise bereketle geçecek bir seneye bazen de size uygun olmayan arkadaşlar edinip onların yüzünden boş işlerle uğraşacağınıza işarettir. Rüyasında bir mağazada kıyafet deneyen kişi, farklı işlere girip çıkar veya bu rüya farklı konularda başarı elde etmenize ve bu başarılarınızla toplum içinde de takdir görmenize yorumlanmaktadır.

Rüyada Renkli Kıyafetler Denemek

Rüyada beyaz bir elbise giyen kişi, manevi anlamda saflık derecesine ulaşır ve kendisini her türlü kötülüklerden arındırır. Bu rüya, ruhsal dinginliğe, ailevi ortamda yakalayacağınız mutluluğa ve huzura, sıkıntılardan kurtulmaya ve çevrenizde güzel bir isimle anılmaya işarettir. Rüyada kırmızı kıyafet denemek, başınıza gelecek uzun bir aşk ilişkisine, evliliğe, aşık olduğunuz kişiye düşüncelerinizi ve duygularınız açmaya yorumlanır. Rüyasında sarı bir kıyafet deneyen kişi, hastalanır veya bu rüya küçük mutsuzlukların ve üzüntülerin habercisidir. Siyah kıyafet denemek, asalete, iş hayatınızda takdir toplamaya ve çeşitli başarılara delalet eder.

Rüyada Kıyafet Denemenin Psikolojik Tabiri

Rüyada kıyafet denemek, genellikle kişinin kendisine bakış açısının bir yansımadır. Bu nedenle denediğiniz kıyafetin türü, şekli, size uyup uymaması, rengi sizin karakterinizin bir yansımasıdır. Mesela güzel bir kıyafet deneyen kişi kendisi ile barışıktır ve vücudunu olduğu gibi kabul eder. Eski ya da yıpranmış bir elbise ise iç dünyanızdaki huzursuzluğu gösterir.

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada Kıyafet Denemek Hakkındaki Rüyalar;

 1. muserref (02 Kasım 2014 saat: 11:41)

  Selamın aleykum. Ruyamda bı magzada ablam ve arkadasımla kıyafet secıp denıyolardı ama magaza karanlık basık ferah bıyer degıldı ablama montları gosterıyodum ablamda denıyodu arkadasımda mını etek gıyıp bana gosterıyo ablamda cok begenıyo ve ablamda gıydı mını eteklerın yerını gosterın dedım arkadasımla baktım renga renktı sıyah sarı narcıcegı vardı cok begendım ama ben gıyemıcegım ıcın onlar denedıler cevap verırsenız cok sevınırım tesekkurler


 2. kader (29 Mart 2015 saat: 11:48)

  Oncelikle selamun aleykum.ben bu ruyayi iki kere gordum.ruyam soyle:biz bir gezeyi gidiyoruz.annem ve babam gitmeden once bana paran varmi diye soruyolar. Bende var diyorum. Sonra geziye gidicegimiz yere geldimizde orda bir hediyelik esya yeri var orda ve ben orda bir album kitabi var ben onu almak istiyorum .Ama bir bakiyorum ki param yetmiyo.(ben aslinda geziyi unutmusum o yuzdrn annem ve babamdan para almamisim) .Nwyse gittigimiz yerde bir adam var hem kotu hem iyi bir tarzi var sonra orda bir kiyafet bolumu var ben orda kiyafet deniyorum.etek giyiyorum .etegi cikarirkwn etegi yirtiyorum.bora uzuluyorum ama o adam bana uzulmemi soyluyo.daha sonra ruyama uvey olan annem giriyo ama kotu olarak ( gercekte oyle degil) annem kotu ama bize caktirmiyo ama ben onun kotu oldugunu ogreniyorum .


 3. Büşra (20 Mart 2016 saat: 09:09)

  Rüyamda bi mağazaya babamla giriyoduk sonra ben elbise bakiyodum ama normal kıyafet alıyodum renkleri bordo sarı ve krem gibi 3 parçaydi.sonra kabine gidiyodum kabin boyle küçük bi yerdi. Lavabo gibi. Sonra annem geliyordu denedigim şeyleri gösterecektim ama benimle ilgilenmiyordu gidiyodu. Kıyafet almamizin nedeni de bana görücü gelecekti o yüzden alıyoduk. En son aldık işte bordo düz bi elbise sarı Kolsuz bi bLuz aldık onu giydim üstüne de evden bi ceketimi giydim tam arabadan indim uyandim


 4. Zühal (13 Mayıs 2016 saat: 11:18)

  Selamun Aleyküm.
  Bu rüyayı bilerek ve bilmeyerek yaptığım bürün günahlara tövbe ettiğim gece gördüm. Lütfen bunu dikkat ederek yorumlarsanız sevinirim. Şimdiden teşekkürler.
  Rüyamda bi mağazaya girip beyaz bir eşofman üstü deniyordum ama dar oluyordu bana. Kabinden çıkarkande benimde sorunum bu kıyafetler yukardan hep dar olur bana diyerek üzerimden eşofmanı çıkarıyorum. Mağaza böyle aydınlık ve ferahtı. Eşofman üstünü aldığım yerdeki kıyafetlerin hepsi de beyazdı. Yanımda biri vardı fakat kim olduğunu hatırlamıyorum.
  İyi günler.


Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , ,