RuyaTabirleri.com

Rüyada Kıyafet Görmek

Rüyada kıyafet görmek, yabancı bir kadın ile tabir edilir. Bu kadın hane içinde, arkadaşlardan ya da komşulardan biri değil, rüya sahibinin dışarıdaki hayatından bir kadın olup, rüya sahibini baştan çıkararak, kafasını karıştırıp tüm hayatını ters yüz edecek bir kadın olarak tabir edilir. Rüyada kıyafet görmek zengin olmaya, bolluğa, berekete, neşeye, mutluluğa ve sevince delalet eder. Rüya sahibi hayatı boyunca rahat içinde yaşayacak, para kazanmak için büyük zahmetlere ve eziyetlere girmeyecek, yorulmayacaktır.

Rüyada Kıyafet Değiştirdiğini Görmek

İş ya da statü değiştirmeye ve yükselmeye delalet ederken aynı zamanda hayatın olumlu yönde değişmesine ve rüya sahibine şans getirmesine tabir edilir.

Rüyada Kıyafet Satın Almak

Rüya sahibinin işinde beklediği ciroyu elde edemeyeceği anlamına gelir. Bu nedenle mali anlamda sıkıntılara düşecek, çeklerini ve senetlerini ödeme konusunda büyük sıkıntı yaşayarak, bir hayli kötü günler geçirecek demektir.

Rüyada Kıyafet Aramak

Rüya sahibinin işinden memnun olmadığına kendisine daha büyük gelir getireceğini düşündüğü bazı işlerin peşinde olduğuna ve bunları analiz ettiğine yorulur.

Rüyada Kıyafet Almak

Rüya sahibi için iyi şans ve kısmet olarak ifade edilir. Rüya sahibinin şansının yaver gideceği ve hedeflerine ulaşacağı anlamına gelir. Rüya sahibi güzel ve sürpriz gelişmeler yaşayacak demektir.

Rüyada Kıyafet Kaybetmek

Zarar etmeye ve darlığa düşmeye yorulur. Rüya sahibi zor ve sıkıntılı günler geçirecek, borcu borçla kapatmaya çalışacak ve kendini bu kez iyice içinden çıkılmaz bir durumun içine sokacak diye yorumlanır.

Rüyada Kıyafet Toplamak

Rüya sahibinin geleceğini düşünerek yaptığı birikim ve yatırım olarak tabir edilir. Rüya sahibi, yemesini bildiği kadar para biriktirmesini de biliyor ve yarınlarını unutmadan, iyi ve kötü gününü hesaba katarak yaşıyor demektir.

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada Kıyafet Görmek Hakkındaki Rüyalar;

 1. pınar tural (27 Ocak 2014 saat: 00:14)

  merhabalar,
  rüyamda ait bir kıyafet mağazam var fakat iflas etmek üzereyim ve dükkanda hiç kıyafet yok. dükkan kirasının son günü 1 kavanoz dolusu bozuk parayı sayıp ödeme yapacakken yaşlı bir teyze camdan gülümseyerek bakıyor, onu içeriye çağırıyorum. teyze benden para istiyor, bende ona zor durumda olduğumu ama artan 2 lira parayı ona verebileceğimi söylüyorum, kabul ediyor ve teşekkür ederek gidiyor. ertesi gün işyerime geldiğimde dükkanın kıyafetle dolu olduğunu görüyorum. çalışan kıza sorduğumda ise yaşlı bir teyzenin baba bıraktığını söylüyor. ama kıyafetler sadece benim bedenime uyacak şekilde.
  rüyamı yorumlarsanız sevinirim, iyi çalışmalar.


 2. cansu (06 Mart 2014 saat: 11:34)

  Rüyamda kaldığım yurtta hiç samimi olmadığım kızlarla arkadaş olmuşum daha sonra halamlar kaldığım şehire eniştemin bir akrabasının düğünü gerekçesiyle gelirler halam destelerce kıyafet getirir bunları yeni aldığını ve çok ucuza aldığını söyler daha sonra bana beyaz bir gömlek gösterir ve gömleği denememi ister gömleği denediğimde çok güzel olur ve sonra kirli olduğunu fark ederim ve gömlek üzerimde ilk baştaki kadar güzel durmaz çıkarırım daha sonra bi arkkadaşımı görmek için evine giderim ama evini bulamam geri dönerken peşime motorsikletli adamlar takılır ve en son bana saldıracaklarken uyanırım


 3. cicek (25 Nisan 2014 saat: 08:01)

  Bosanma davamizin devam ettigi esimin evindrn kiyafetlerimi topluyorum cantalar dolusu kiyafetleri topladim cantalara annem ve kardeslerim de yardim ediyordu bana kizimda yanimdaydi esimi gordum ve gitme dedigini duydum sonra merdivenlerden iniodum esimin ailesiyle benim ailem konusuyordu.ben kimse ile konusmadim soba borulari varmid onlarida inerken merdivene biraktim benim inmis oldugum merdivenlr arkamdaa kalan kismi kurum oldu inicegim yerlerde tertemizdi.sonra uyandim


Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,