RuyaTabirleri.com

Rüyada Kıyametin Koptuğunu Görmek

Rüyada kıyametin koptuğunu görmek, rüya sahibinin Allah korkusu taşıdığına, dinin emir ve buyruklarından ayrılmadığına ve günahkâr kullar arasına girmeye neden olacak işler yapmaktan çekindiğine alamet eder. Bir diğer yandan da rüyayı gören kişinin yaşadığı kaygılara, korkulara, kuşku, kuruntu ve vesveselere rivayet edilir. Rüyayı gören kişinin yaşamıyla ilgili bir takım endişeleri olduğu ve bunların da kendisini huzursuz ettiği anlamına gelir. Manevi bir çöküş olarak kabul edilir ve rüya sahibinin hayatıyla ilgili kontrolünü kaybettiği şeklinde açıklanır.

Rüyada Kıyametin Koptuğunu Sanmak

Rüyayı gören kişinin içine sinmeyen bazı konular olduğuna alamet eder. Rüya sahibinin karamsar ve umutsuz bir ruh hali içinde olduğuna, en iyi, en güzel ve en hayırlı şeylerde bile kötü bir yan bularak kendini mutsuz ettiğine işaret eder.

Rüyada Kıyametin Koptuğunu Duymak

Rüya sahibinin yaşadığı manevi çöküntüye alamet eder. Kişi, üzgün, mutsuz ve umutsuz günler geçirecek, kendini hasta ve yalnız hissedecek demektir. Bazı rüya tabirlerine göre rüyada kıyametin koptuğunu gören kişinin yaptığı bazı işler nedeni ile kendini günahkâr ve suçlu hissettiği bu nedenle de vicdan azabı duyduğu yorumu yapılmaktadır.

Rüyada Sürekli Kıyametin Koptuğunu Görmek

Rüyayı gören kişinin arka arkaya yaşayacağı tatsız günlere, alacağı yenilgilere ve başarısızlıklara tabir edilir. Tabir yerindeyse rüyayı gören kişiye cehennem gibi gelecek günlerin yaşanacağına işaret eder ve kötü zamanlardan geçmeye yorulur.

Rüyada Kıyametin Kopacağını Bilmek

Rüya sahibinin kendini sürekli olarak karamsar düşüncelere ittiğine, bu nedenle hem kötü enerji yüklendiğine, hem de çevresindekileri de karamsarlığa düşürdüğüne alamet eder. Kişi, bu ruh hali nedeni ile sanki her an kötü bir şey yaşayacakmış gibi hop oturup hop kalkıyor, kendine bir türlü huzur vermiyor demektir.

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada Kıyametin Koptuğunu Görmek Hakkındaki Rüyalar;

  1. Gamze (27 Aralık 2013 saat: 11:59)

    Rüyamda kıyametin koptuğunu mahşer gününün geldiğini gördüm. Azrail sırayla can alıyordu. Dünyadakı Herkes büyük evlere taşınıyor ölümden korunmaya çalışıyordu.Büyük bir alışveriş merkesinin yemek katına çıktık Ailem ordaydı bende ellerimi yıkıyordum. Sıra bana geldi sol ayağımdan yeşil bir ışık toz bulutu gibi tüm bedenimi kaplamaya başladı. Yeşil ışık yayıldıkça bedenim şeffaf şekile dönüşüyordu ruh oluyordum.görünüyordum hıckırarak ağlıyordum. Ailemi korumaya çalışıyordum herkes sağa sola kaçıyordu.Herkesle vedalaştım. Hakkınızı helal edin dedim. Ağlamam devam ediyordu uyandım.

    Cevabını gönderebilirseniz çok sevinirim.
    Teşekkürler.


Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,