RuyaTabirleri.com

Rüyada Kız Bebek Doğurmak

Rüyada kız bebek doğurmak, kızgın habere, ani bir gelişmeye veya kişiyi telaşa düşürecek bir olayın vuku bulmasına tabir edilir. Evlenmemiş bir genç kızın bu rüyayı görmesi ise kısmetlerinin bir anda artış göstermesine, özellikle erken yaşlarda yapılacak bir evliliğe ya da akraba evliliğine de alamet eder. Kız bebek doğurmak farklı yorumlara da sebebiyet verir ve kişilerin sıkıntılarından kurtulması veya kötü bir olayın kişinin başına gelebilecek tüm kazaları savacağının işareti olarak da görülebilir. Evli bayanların işe başlamaları veya kendilerini güçlendirecek işlerle uğraşmalarının sonucunda kazanacakları maddi gücün eşlerinin hoşuna gitmeyeceğini ve baskı göreceklerini, ayrıyeten çok zeki bir kimsenin yardımı ile sorunlardan kısa zamanda ve pratik bir şekilde kurtulmak manasına da gelir.

Rüyada Kız Bebek Doğuran Birini Görmek

Kız bebek doğuran yaşlı bir kadın görülmesi halinde ailenin en yaşlı üyesinin vefatına yorumlanır. Genç bir kızın kız bebek doğurduğunu görmek ise kişinin kendi çocuğunun başarısı ile gurur duymasına, tanımadığı bir kadının kız bebek doğurduğunu görmek de hastalık sürecinin bir müddet ağırlaşıp sonrasında hafifleyeceğini ve sabırla atlatılması gereken bu sürecin sonunda kişinin şifasına kavuşup rahatlayacağını ifade eder.

Rüyada Eşinin Kız Bebek Doğurduğunu Görmek

Beklentilerin aksine gelişmeler yaşayan rüya sahibinin önce olumsuz olarak gördüğü bazı olayların aslında kişi için son derece verimli bir geleceğe adım atmasına vesile olmasına alamet eder. Bir kadın eşinin kız bebek doğurduğunu görürse başlarına bir kaza gelir ya da çok ciddi bir hayati tehlike içeren durumun ortasında kalacaklarına alamet eder.

Rüyada Kilolu Kız Bebek Doğurmak

Eve girecek paranın artacağına yorumlanan rüya, evladı olanların da her türlü eğitim imkanını sunarak onlara güzel bir gelecek hazırlayacaklarını işaret eder. Kilolu kız bebek doğuran kimsenin mal varlığı sürekli artar ve her zaman kazancını ağız tadıyla yer. İyi haberler almaya, zayıflıkların güçsüzlüklerin ortadan kalkmasına, toplum içinde daha saygın bir yere sahip olmaya işaret ederken, iş konusunda da yükselişe geçecek olmaya yorumlanır.

Rüyada Zayıf Kız Bebek Doğurmak

İsteksizlik ve tembellik içinde olan rüya sahibinin bir müddet işleri sereceğine, kendisiyle daha fazla ilgilenmek suretiyle sosyal yaşantısını güçlendireceğine, hayatın daha farklı yönleriyle uğraşmayı tercih edeceğine alamet eder. Zayıf kız bebeği olanların maddi durumlarında bir azalma, gelirde eksiklik veya aşırı ödemeler neticesinde para yetirememe gibi durumlar ortaya çıkar.

Rüyada Esmer Kız Bebek Doğurmak

Çok güçlü, kararlarını kendi başlarına alan, sorumluklarını önemseyen ve giriştikleri her işi başarıyla sonuçlandıran evlatlara sahip olmak, hayattayken tüm çocuklarının mürüvvetlerini görecek kadar uzun, sağlıklı yaşamak manasına gelir. Acı dolu deneyimlerden sonra kişinin hayata bakış açısında büyük değişiklikler olacağını ve mental olarak kendisini her türlü güçlükle baş edecek kadar iyi hissedeceğine de tabir edilir.

Rüyada Sarışın Kız Bebek Doğurmak

Her sıkıntıdan sonra güneşli, huzurlu, mutlu günlerin geleceğini, karamsarlıktan kurtularak daha pozitif düşünerek hareket etmek gerektiğini ifade eder. Kişinin her zaman namusuyla kazanç elde ettiğini, kendisine yapılan kötülüklere dahi olgunluk ve hoşgörüyle cevap verdiğini ve karakter olarak her işte başarı elde ettiğini ifade eder.

Rüyada Kızıl Saçlı Kız Bebek Doğurmak

Her zaman dengeli hareket etmeyi, anlık reflekslerle hareket etmemeyi ve centilmenliği ile herkesi etkileyen rüya sahibinin tüm kararlarını bilinç düzeyi yüksek şekilde alacağını bildirir. Kızıl saçlı kız bebeği olduğunu gören erkekler kimseden yardım almadan kendi ayakları üzerinde durup, emeklerinin sonucunda nasiplerini elde ederler. Mücadeleyle geçen, şerefli bir yaşamın da yorumudur.

Rüyada Uzun Saçlı Kız Bebek Doğurmak

Darboğazdan kurtulmak, krizleri aşmak, kayıplardan ve maddi engellerden kurtulmak için pek çok fırsat elde edileceğini müjdeler. Uzun saçlı kız bebek ömrün uzunluğunu da gösterdiğinden, sağlıklı bir yaşlılığa da alamet eder. Genç insanlar için kariyerlerinin erken başlayacağını ve çok uzun süreceğini, bu dönem içinde her türlü sıkıntıdan uzak, refah içinde yaşayacaklarını bildirir.

Rüyada Zenci Kız Bebek Doğurmak

Kişinin eline geçecek bir fırsatın hayatı keşfetmesine, kendi yeteneklerinin farkına varmasına neden olacağını, aldığı kararların doğruluğunu test edebileceği imkanlar yaşayacaklarını bildirir. Ahlaki açıdan dengede olunacağını, her konuda iradeli davranılacağını da bildiren rüya, hayata geçirilmek istenen projeler için en önemli ilk adımların yakın zamanda atılacağına ve karşılığının da hemen alınmaya başlanacağına haber verir.

Rüyada İkiz Kız Bebek Doğurmak

Çifter çifter gelecek kısmeti, bol rızkı ve bolluğu temsil eden rüya, dileklerin gerçek olmasıyla yaşanacak kutlamaları, şenlikli aile buluşmalarını, coşku dolu, samimi ortamları ifade eder. Kişinin hayati problemlerinin ortadan kalkacağın da ifade eden rüya, her türlü hevesin karşılık bulacağına ve yaşam enerjisinin daima artacağına müjde verir.

Rüyada Hasta Kız Bebek Doğurmak

Kişiyi uykularından bile uyandıracak bir vicdan azabı çekildiğine, üzüntülü gecelere, huzuru tehdit eden gelişmelere yorumlanır. Nefsine hakim olması gereken rüya sahibinin zevklerine olan düşkünlüğü nedeniyle yaşadığı sorunlara alamet eder. İş konusunda alınan görevlerde başarısız olma korkusu duyulduğuna, bu durumun motivasyonu negatif yönde etkilediğine delalet eder.

Rüyada Engelli Kız Bebek Doğurmak

İş konusunda bazı engellemelerle, sorunlarla karşılaşan kişinin yüksek mevkili kimselerle bağlantı kuracağına, müjdeli haberler alacağına, cesaretin de yerine gelmesiyle beraber yepyeni atılımlar yapılacağına da yorumlanır. Kişinin hakkı olan mirası veya payı alabilmek için umudunu yüksek tutacağına, ilerleyen zamanlarda da istediği neticeye ulaşacağına tabir edilir.

Rüyada Başkasının Kız Bebeğini Doğurmak

Dinginliğe erişmeye, Allah’a edilen duaların kabul görmesiyle daha huzurlu olmaya ve manevi açıdan yükselişe geçmeye yorumlanır. Sahip olunanların paylaşılacağına, kişinin dünya malına ehemmiyet göstermek yerine, iç huzurunu dengede tutabilmek için uğraşacağına alamettir.

Rüyada Hastanede Kız Bebek Doğurmak

Yayılma tutkusunun kişinin iş yaşantısında olumsuz yansımalara neden olacağına, elindeki işi bitirmeden başka işlere yönelen kişinin motivasyonunun da bozulacağına işaret eder. Alınacak bir haberle telaşa kapılmak ve erken davranmak suretiyle pozitif bir durumu aleyhe çevirmek manasına da gelir.

Rüyada Evde Kız Bebek Doğurmak

Kişinin irade gücünü temsil eden bu rüya, kendine olan güvenle pek çok işi başarıyla halledecek olan rüya sahibinin, düşüncelerini pozitif şekilde yönlendireceğini, şartlar olumsuz olsa dahi inancını kaybetmeden, kalbindeki inanç ve azimle hareket edeceğini bildirir.

Rüyada Sokakta Kız Bebek Doğurmak

Komplike konularda başarılı olunduğuna ve kişinin zorlu görevleri kendinden beklenmeyecek derecede başarılı şekilde sonuçlandırdığına yorumlanır. Liderlik özelliğinin çok baskın olduğuna ve aynı zamanda rüya sahibinin Allah inancının da, maneviyatının da her geçen gün arttığına alamet eder. Hane halkıyla iyi geçinmeye, sözünde duran, dürüst arkadaşlıklara sahip olduğunun, evlatlarından her zaman güzel haberler alacağının müjdesini de verir.

Rüyada Yolda Kız Bebek Doğurmak

Yola çıkış anlamına geldiği gibi, bir ilişkinin kopma noktasına geldiğini de ifade eder. Bu ilişki iş veya özel hayatı da temsil edebilir. Rüya sahibinin bağlılıklarından kolayca vazgeçemediğine, son ana kadar durumu kurtarmak adına çaba gösterdiğine ve vicdanı rahat olmadan asla kimseyi yarı yolda bırakmadığına, sözünü tuttuğuna ve sır sakladığına delalet eder.

Rüyada Arabada Kız Bebek Doğurmak

Uzunca bir süredir kişinin kendisini odakladığı, büyük bir hedef haline getirdiği işin ya da amacın nihayete ulaşmayacağını ve bu inattan vazgeçileceğini, yeni hedeflere yol alınacağını tabir eder. Yoldan dönmek, fikirleri değiştirmek ve verilen bir sözden caymak manasına gelen rüya, alınan bir mülkün iadesi veya yatırılan bir paranın kaybı şeklinde de yorumlanabilir.

Rüyada İş Yerinde Kız Bebek Doğurmak

Belirsizlikten kaynaklanan bir gerginliğin kişi üzerinde yoğun strese neden olduğunu, iç sıkıntısı nedeniyle işine de yeteri şekilde konsantre olmakta zorlandığını ifade eder. Rüya sahibinin mevcut koşulları değiştiremediğini anlayarak yeni yönelişlere gireceğini, alacağı kararların geleceği için son derece hayırlı olacağını işaret eder.

Rüyada Mavi Gözlü Kız Bebek Doğurmak

Girilen yoldan emin olmaya ve yapılan işten en yüksek verimi almaya alamet eden rüya, bir mal takası ya da değişimini de tabir eder. Deneyimlerin geleceği olumlu şekilde etkileyeceğini, belirsizliklerden kurtulmayı, bereketli kazançla beraber bolluk içinde, zengin, gösterişli bir yaşamı ifade eder.

Rüyada Saçsız Kız Bebek Doğurmak

Rüya sahibinin bazı konularda acele etmesi ve yanlış kararlar vermesi nedeniyle üzücü durumlar yaşayacağını, sabır göstererek daha mütevazi şekilde yaşamasının doğru olacağını ifade eder. Kazançta eksilme anlamına da gelen rüya, harcamalarda yapılacak kısıntılara ve borçların geri ödemelerinde yaşanacak zorluklara da delalettir.

Rüyada Kız Bebek Doğurup Emzirmek

Her girişimin, niyet edilen işlerin, amaçların tam da kişinin istediği gibi netice vereceğine ve mutluluğunu insanlarla paylaşacak olan rüya sahibinin asla kibirlenmeyeceğine, mütevaziliğini asla elden bırakmayacağına alamet eder. Sorumluluklarını yerine getiren kişinin ailesi tarafından da destekleneceğine, kendi işinin başına geçerek söz sahibi biri haline geleceğine yorulur.

Rüyada Kız Bebek Doğurmanın Psikolojik Yorumu

Kız bebek doğurmak kişinin çocukluğuna veya anne rahmine geri dönme isteğinin bilinçaltındaki yansıması olarak kabul edilebilir. Özellikle dış dünyadan gördüğü baskılara veya kötülüklere dayanamayan aşırı hassas bir ruha ve kişiliğe sahip olan kimselerin kendilerini korumak için sığınmak istemelerine alamet olur.

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Bebek ile ilgili daha ayrıntılı rüya tabirini Rüyada Bebek Görmeksayfamızdan okuyabilirsiniz.
Rüyada Kız Bebek Doğurmak Hakkındaki Rüyalar;

 1. günnur (29 Mayıs 2015 saat: 08:06)

  Gerçekte erkek bebeğe hamile bir bayanım doğumuma 4 hafta var ama dün gece rüyamda kız zenci bir bebek doğurduğumu gördüm çok sevinmiştim çünkü bir kızım olmasını çok istiyorum daha öncede rüyamda bir kaç kez kız bebeğim olduğun gördüm acaba anlamı nedir?


 2. zeynep (29 Mayıs 2015 saat: 13:06)

  Mrb ben 2 senelik ewli bir bayanim bir tane kizim war we bir cocuk daha istiyorum dun gece ruyamda hamile oldugumu gordum dogum yapiyodum sonra birisine erkekmi diye soruyodum oda kız diyodu sonra gidip bebege baktim ciplakti alt tarafi komple gorunuydu biraz uzuldum sonra olsn oda benim yawrum diyodum ama wajinasini tamamen goruydm we biraz buyuk we tuafti sanki cwp atarsaniz cok sewinirim simdiden tesekkurler


 3. Meltem (26 Ağustos 2015 saat: 08:39)

  Bekar bi bayanım rüyamda bi anda şişen bi karın gördm snra birden normal doğum yaptım 5 bebek doğurdm çok ağrı çektim doğumda bebeklermi kucağıma aldım bebeklern 3 erkek 2 kız onları emzrdim aynı zamanda gerçkten hamile arkdşım war oda erkek bebek doğurdu çok etkilendm gözümü açar açmaz yazıyrum inş yorum yaparsınız


 4. Merve aydin (03 Eylül 2015 saat: 17:38)

  Ruyamda kiz bebek gordum kendim dogum yaptim ama bebegin esini doguramadim kanamam oldu cokca ruyamda korkdum ve bebek emmiyordu beni arkama dondugumde bebek bir yasina gelmisdi cok sasirdim tuyamda neden hic kundaklamadan buyudu dedim neye alamettir acaba..


 5. ilknur (19 Kasım 2015 saat: 00:19)

  Merhaba size cok farklı bir rüyamı anlatmak istiyorum kime anlattıysam yürumlayamadılar rüyamda şafak vaktinde tanımadığım bir kaç adamla birlikte boş bir arazideydik yerde de elleri iple bağlanmış çok küçük yaşta kuzular vardı adamlar kurban etmek için boğazlarını kesiyor ama kuzular ölmüyor du acı çekiyorlar dı ben onları izlerken sürekli ağlıyordum acı çekiyorlar diye o yanımdaki adamlarne yaparlarsa kuzular ölmüyor sürekli can çekişiyolardı yardımcı olur musunuz rüyama


 6. cemile (04 Aralık 2015 saat: 08:18)

  Merhaba bende rüyamda hamile oldumu gördüm ama karnım büyük degildi sonra sancılandıgımı ve dogum yapmak üzere odumu gördüm bi kız bebek sahibi olmusum ve sonrasında sanki yıllar gecmiş gibi onun büyük halini gördüm bekarım ve rüyamda akrabalarımın bu cocuk kimdn sorularıyla uyandım sizce ne demek


 7. Deniz (23 Ocak 2016 saat: 10:32)

  Bende iki gündür hamile olduğumu görüyorum bekarım ama sürekli böyle rüyalar görmek ne manaya geliyor olabilir? Bu sabah bir kız bebek dogurdugumu gördüm. Bebek çok güzel beyaz tenli iri gözlü bir bebekti.
  Sizce ne anlama geliyor olabilir?


 8. Hayal (05 Şubat 2016 saat: 17:44)

  Merhaba öncelikle 18 yaşındayım ve bekarım rüyamda kız bebek doguruyodum ve bebeğin göbek bağını kesiyodular ama göbek bağı o kadar kısaydı ki 2 parmak uzunluğundaydı belkide 1 çok kısaydı çünkü bu ne anlama geliyo acil cevap verirmisiniz


 9. nesrin (31 Mart 2016 saat: 12:09)

  42 yasinda 4 cocuk annesiyim dun gece ruyamda kiz cocugum oldu onu kendim dogum yaptim ve kucagima aldim ama kordonlari hala duruyodu annem geldi hastaneye gidelim dedi o sirada bebegim benom parmagimi emmeye basladi oyle emiyoduki bogulacak diye elimi guclukle agzindan cektim ve ona sarildim rica etsem yorumlarmisiniz


 10. Merdümgiriz (06 Nisan 2016 saat: 07:06)

  16 yaşındayım ve rüyamda kız bebek doğuruyorum. Bebeğim doğduğunda ağlamıyor, ağlaması gerekirken sonra bir anda çığlık çığlığa ağlıyor. Sonra bir yere gidiyorum arkadaşıma emanet ediyorum bebeğimi eve geliyorum bebeğim yok. Rüyamda tam bir anne duygusu hissettim.


 11. Elif (29 Nisan 2016 saat: 14:45)

  Merhaba ôncelikle şunu söylemek isterim 18 yaşındayım ve bekarım rüyamda koltukta otururken bir anda karnımın şiştigini gördüm ve doğum yaptım ve bebegi kucagımda buldum kız çocuktu beyaz tenli siyah şaçlı mavi gözlü bir bebekti ben bu rüyadan çok etkilendim lütfen: Allah rızası için yorumlarmısınız.


 12. Yeliz (10 Haziran 2016 saat: 08:57)

  Ben bekar bir bayanım ve rüyamda kiz bebek dogurdugumu gördüm bebek kilolu simsiyah gozleri vardi bana anne diyip uyudu ve arkasından erkek bi cocuk gördüm onunla oyarken kiz bebeğin kendiliginden yavas yavaş büyüyordu bu ne anlama geliyor yorum yaparsaniz sevinirim.


 13. ece (20 Haziran 2016 saat: 09:18)

  ben gerçekte evliyim ve yeniden hamileyim bir tanede kızım var.rüyamda normal doğum yapıyorum kendi kendime bebekten sonra plesantayı elimle çekip çıkartıyorum.kan ve plesantayı 3 ayrı toprağa gömüyorum. bebek kız 4,5-5 kilo civarı belki daha fazla kucağıma alıp sol memeden emziriyorum uyuyor sonra sağ memeden uyandığında emziriyorum.ama bebek 1 yaşında gibi memeye ağzıyla saldırıyor.dizleri üzerinde emmeye çalışıyor o kadarki büyük ve tombul bir bebek.böyle gördüm yorumunuzu bekliyorum :)


 14. Ayşe (04 Temmuz 2016 saat: 09:55)

  Hamile değilim rüyamda kız çocuğu duğuruyorum bebek doğar doğmaz konuşuyor ve yürüyor parmak uçlarında doğumuda annemin samimi komşusu yaptırıyor ve herkeze hazal nehirimiz doğdu diyorum ilk doğumum benim zor olmuştu ve anneme orda diyorum kolay doğdu zorlanmadim diyorum


 15. Meltem (04 Temmuz 2016 saat: 11:58)

  eşimle aramız biraz limoni ve dün gece uyuduğumda kendimin doğum yaptığını ve kız bebeğimin olduğunu gördüm ama hiç karnım yoktu ve çok tatlı bir bebekti acaba ne anlama gelir. genel yorumlarda anlayamadım ne demek olduğunu henüz 11 aylık evliyim ve bebeğim yok


 16. Leyla (23 Ağustos 2016 saat: 10:17)

  Rüyamda kız çocuk doğuruyordum ama biraz özgündüm çünkü erkek istemiyordum ama gene bir yandan da mutluydum ve eşim onu kucağına almış sağlıyordu eşimde hem biraz üzgün biraz da mutluydu bu ne anlama geldiğini öğrenmek istiyorum eşimde erkek istediği için biraz burktu ama gene mutluydu


Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , ,