RuyaTabirleri.com

Rüyada Kız Çocuğu Doğurmak

Rüyada kız çocuğu doğurmak, bir amaca erişmek ve hedefe varmak olarak değerlendirilmektedir. Bununla beraber, şans ve kısmet konularında da güzel gelişmeler yaşanacağına işarettir. Bu rüya için sembolize edilen konular bunlar olduğundan, bir huzur bulma durumundan da bahsetmek mümkündür. Güzel ve hayırlı rüyalar arasında bulunmaktadır. Çocuk doğumu ile ilgili olarak görülmekte olan rüyaların genelinde, kısmet almak şeklinde bir yorum bulunmakla beraber, yan unsurlara göre semboller de farklılaşmaktadır. Bir başarının kazanılması ve bu başarı için uzun süredir çalışılıp, hayal kurulması da bu rüyadan çıkarılacak olan sonuçlardandır.

Rüyada Kız Çocuğu Doğurmak ve Emzirmek

Hem doğurmak hem emzirmek aynı rüya içerisinde geçiyorsa, birileri ile olan rekabetin lehinize sonuçlanmasına delalettir. Bu rekabet iş hayatı ya da herhangi bir konu üzerine olabilmektedir. Bunun yanı sıra, alacak olduğunuz müjdeli bir haber de bu rüyanın işaret ettiği sonuçlardandır.

Rüyada Başkasının Kız Çocuğu Doğurması

Bu kişi sizin tarafınızdan bilinen ve tanınan bir kişiyse, uzun süredir devam eden hasretin sonuçlanması anlamına gelir. Sevdiğiniz kişi ya da kişilere karşı duymakta olduğunuz özlem, onlarla kavuşmanızın ardından son bulacaktır. Bu kişi daha önce karşılaşmadığınız ve tanışıklığınızın olmadığı bir kişiyse, hediye almak olarak düşünülmelidir. Bir kişi tarafından size hediye verilmesi beklenmelidir.

Rüyada Arkadaşın Kız Çocuğu Doğurması

Arkadaşınızın dünyaya bir kız çocuğu getirmesi, bir ortaklığa işarettir. Bu ortaklık sizin gönüllü bir şekilde yapacak olduğunuz bir ortaklıktır. Hayırlı ve kazançlı olduğunu bilmelisiniz. Rüya hakkında diğer bir yorum da bazı kötü alışkanlıklardan vazgeçmek şeklinde düşünülmelidir. Bu durumun manevi olarak size katkısı da yoğun olacaktır.

Rüyada Yeni Doğan Kız Çocuğu Görmek

Buradan, yeni bir çevreye dahil olacağınız sonucu çıkmalıdır. Bu çevre bir iş yeri olabileceği gibi, arkadaş grubu olarak da anlaşılmalıdır. Bunun dışında, mutlu bir döneme delalet olması da sizin açınızdan güzel bir durumdur.

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada Kız Çocuğu Doğurmak Hakkındaki Rüyalar;

  1. burcu (09 Mayıs 2014 saat: 01:25)

    Oncelikle 14haftalik hamileyim. Ruysmda da 14haftalikken dogum yaptigimi ama cocugun gayet normal kilosunda dogdugunu gordum.ilk dogumumun sezeryanla dogum oldugu icin bunun da sezeryanli dogum olmasi gerekiyor ama ruyamda normal dogum yaptim. Hatta esim yaptirdi dogumu.ruyamda cok sasiriyoruz nasil normal dogdu diye. Kizimin kucagina veriyorum. O da bekledigimizin aksine ona cok nazik davranarak kucagina aliyor.bebegin yuzune bakiyorum. Oyle guzel ki hic yeni dogmus bebek gibi burus burus degil.hala dusunurken bu bebek 14 haftalik nasil boyle dogabildi uyaniyorum gecenin yarisinda.


  2. Neslihan (08 Mart 2015 saat: 10:44)

    Rüyamda Doğum Yapmışım.Ama Bunalımdayım.Bebeğe bakıcak cesaretim yok , güçsüzüm.Bebeğin kız mı erkek mi olduğunu bilmiyorum.Bebeği Yetimhaneye veriyorum.Aradan 1-2 hafta geçiyor.Ben iyileşip toparlanıyorum.Ablam bize geliyor.Neslihan Bebeğin çok güzel bir kız çocuğuydu diyor.Gördün mü diyorum yetimhaneye gittin mi diyorum.
    -Evet Gittim.dedi.Bu cuma ya kadar da gidip almassan bebeğin evlatlık olarak bir aileye verecekler.(diyor).
    İçimde Birdenbire bir şeyler kıpırdanıyor,haraketleniyor.Nasıl olur da yıllardan beri kızım olur hasreti ile yandığım kızımı bir başkasına veririm?Hemen yetimhaneye kızımı almaya gidiyorum.Görevli anlıma bir makine tutuyor benim kemik yapımıla kızımın gerçek annesi olup olmadığını öğrenmek için.makine beni havaya kaldırıyor ve ben korkup bayılıyorum.bukadar. ayrıca benim gerçek hayatta 3 tane oglum var.


Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,