RuyaTabirleri.com

Rüyada Kız Çocuğu Görmek

Rüyada kız çocuğu görmek bol kazanca, helal ve hayırlı rızka, ferahlığa, huzura, afiyete ve güzelliklere işaret eder. Eğer kişi rüyasında hala annesinin sütü ile beslenen bir kız çocuğu görürse hayırlı işler yapacağı anlamına gelir. Eğer sağlık sorunu olan kadın ya da erkek fark etmeksizin rüyasında kız çocuğu doğurduğunu görürse bu kişinin sağlık sorunlarından kurtularak sağlığına yeniden kavuşacağına işaret eder.Kız çocuğu eğer küçükse bu rüya sahibinin zengin ve varlıklı biri olacağı anlamına gelir. Eğer bir kadın rüyasında küçük bir kızı olduğunu görürse bu onun meslek hayatında atacağı başarılı bir adım sonrasında işlerinin açılacağına delalet eder. Bakire kız çocuğu ise yine iş hayatına ve iş hayatındaki yükselişe işaret eder. Kişi işinde öylesine başarılı olacaktır ki yükselen başarısı parmakla gösterilecek ve imrenilecektir. Bebek bekleyen bir anne adayının rüyasında eğer kız çocuğu olursa bu gerçekten de kız çocuğu dünyaya getireceğinin müjdecisidir.

Rüyada Kız Bebek Görmek

Rüyada kız çocuğu görmek her zaman güzeldir. Rüyada henüz doğmuş bir kız çocuğu görmek en hayırlı, en güzel rüyalardan biridir. Bu, rüya sahibinin hayatta en çok istediği ve en çok beklediği şeyin gerçekleşeceğine işaret eder.

Rüyada Kız Bebek Doğurmak

Rüyada kız bebek görmek, bir erkek çocuğuna sahip olmaya işaret eder. Bunun tam tersi olarak da erkek çocuk görmek kız çocuk sahibi olmaya delalet eder. Rüyada kız çocuğu doğurmak hayırlara yorulurken, erkek çocuğu doğurmak, zorluk ve güçlüklere yorulur.

Rüyada Güzel Kız Görmek

Rüyada güzel bir kız çocuğu görmek iyi şeylere işaret eder. Rüya sahibinin hayatının huzurla dolu ve sağlıklı olacağına işaret eder. Bu rüya aynı zamanda huzurlu ve uzun sürecek olan bir evlilik hayatına delalet eder.

Rüyada Kız Bebeğin Ağlaması

Rüyanızda herhangi bir kız çocuğunun veya bebeğin ağladığını görmeniz, sıkıntı ile ulaşacağınız hayırları ve mutlulukları ifade etmektedir. Bu rüya hayatınızda zorluk çekmeden bazı başarıları ve sevinçleri elde edemeyeceğinizin ve her zorluktan sonra mutlaka bir kolaylıkla karşılaşacağınızın işaretidir.

Rüyada Kız Çocuğu Kucaklamak

Rüyasında bir kız çocuğunu kucaklayan kimse gerçek hayatta birçok sevince, mutluluğa ve müjdeli haberlere ulaşır. Bu rüya özellikle beklentisi olan ve bir haberi almak isteyen kimseler için en yakın zamanda tüm isteklerine kavuşacaklarına ve böylece hayatlarında çektikleri sıkıntıların son bulacağına delalet eder.

Rüyada Kız Çocuğu İle Konuşmak

Rüyasında kız çocuğu ile konuşan kimse yakın çevresinden genç bir kişiden güzel bir haber alır. Bu rüya özellikle herhangi bir sıkıntısı olan kişi için müjdeli bir rüyadır. Borçlular için paraya, maddi sıkıntıda olanlar için ferahlamaya, özel hayatında birtakım zorluklar yaşayanlar için bu zorluklardan kurtulup rahatlamaya işaret etmektedir.

Rüyada Kız Çocuğuna Sarılmak

Rüyasında küçük bir kız çocuğuna şefkat gösterip sarılan kimse, dünyada ihtiyacı olan bir kimseye manevi veya maddi bir yarımda bulunur. Bu rüya sizin içinizde oldukça fazla miktarda merhamet olduğuna ve bu yönünüzle de herkes tarafından sevildiğinize işaret eder.

Rüyada Kız Bebek Sevmek

Bu rüya bekarlar için evlilik, evliler içinse bebek müjdesidir. Bu rüyayı gören kişi hayallerine ve isteklerine, hemen olmasa bile zaman içerisinde kavuşur. Kız bebek sevmek bazen de alacağınız güzel haberlerdir. Bazı alimlere göre ise bu rüya herkese iyi niyet besleyen ve kalbinde kötülük bulunmayan bir kadındır.

Rüyada İki Kız Çocuğu Görmek

Rüyasında iki tane kız çocuğu gören kişi, iki tane çok güzel haber alır. Bu rüya özellikle iş hayatında çeşitli yatırımlarda bulunan kimseler için her bir yatırımından kazanç elde etmesine ve maddi manevi her anlamda sevineceği, rahata ereceği bir döneme işaret eder.

Rüyada Kız Çocuğu Evlat Edinmek

Rüyada kız çocuğu evlat edinen, kendisine çok hayırlar getirecek iyi bir insanla arkadaş olur. Bazı alimlere göre ise bu rüya, kişinin daima hayır peşinde koşmasına, iyilikler yapmasına, yanlış yollara sapmadan daima güzel yollardan geçimini sağlamasına işarete eder.

Rüyada Bir Çocuğun Elinden Tutmak

Böyle bir rüya kişinin yakın zamanda yardım edeceği, muhtaç ve yoksul bir kimsenin habercisidir. Bazen de çevrenizde sizin yardımınıza ihtiyaç duyan ve mutlaka yardım elini uzatmanız gereken kimselerin olduğunun ve Allah’ın size verdiği nimetlerden hayır yolunda harcamanız gerektiğinin göstergesidir.

Rüyada Kız Çocuğu Emzirmek

Bu rüya kişinin göreceği hayır ve sahip olacağı nimetlerin sembolüdür. Çocuk emzirmek eğer bir kadın görmüşse hayırlı ve güzel bir rüya olarak bilinir. Erkekler içinse böyle bir rüya şerdir. Sıkıntı, maruz kalınacak bela ve hüzne işaret eden bu rüya gören erkeğin başına gelecek bazı tatsız olaylara da yorulabilmektedir.

Rüyada Bir Çocuğu Kaybetmek

Rüyasında bir çocuğu kaybettiğini ve sürekli onu aradığını gören kimse, ayağına gelen bazı fırsatları teper ve böylece büyük bir şansı da kaçırmış olur. Bu rüya kişinin dünyevi olana daha fazla değer vermesi sonucunda ahiretten uzaklaşmasına ve bu sebeple de yanlışlarına ve doğrularına dikkat etmeden yaşamasına da yorulmaktadır.

Rüyada Bir Çocuğun Sigara İçmesi

Bu rüya gören kişinin veya çevresinde bulunan kişilerin bazı hatalara düşmelerine; fakat bu hataların telafi edilmesi imkânsız olan hatalar değil de sonradan pişman olup düzeltebilecekleri bir hata olmasına işaret eder. Bazen de böyle bir rüya gören kişi, kendisinden kaynaklanmayan bir nedenden dolayı sıkıntılı bir dönem geçirir.

Rüyada Çocuğu Çişe Tutmak

Bu rüya insanlara ihsanda bulunup onların ihtiyaçlarını gideren bir adamın sembolüdür. Rüyada tanımadığı bir çocuğu çişe tutan kişi, tanımadığı insanlara yardım eder ve sıkıntılarının azalmasına yardımcı olur. Eğer tanıdığınız bir çocuksa o çocuğun ailesine iyilikte bulunmaya veya onlarla arasında bağı güçlendirmesine işarettir.

Rüyada Gayri Meşru Çocuk Görmek

Rüyada görülen gayri meşru çocuk işlenecek büyük bir günaha işarettir. Bu rüyayı gören kimsenin kendisi veya yakınında bulunan bir kişi, büyük bir hata yaparak hem kendisini hem de çevresini sıkıntıya sokar. Bazen de bu rüya zinaya, kendisine haram olan bir kadınla münasebete veya yanlış işler peşinde koşan ahlaksız bir adama yorulmaktadır.

Rüyada Kız Çocuğun Askere Gitmesi

Bu rüya tek başına mücadele vermek zorunda kalan ve ayakları üzerinde duran bir kadının sembolüdür. Ahlakını ve namusunu muhafaza eden bu bayan, kendi emeği ile başarıya ulaşır ve eğer çocukları varsa onları da en güzel şekilde yetiştirir. Bazen de bu rüya verilecek ağır görevlere ve bu görevlerin altından başarıyla kalkmaya işarettir.

Rüyada Kız Çocuğunun Uyuması

Rüyada uyuyan kız çocuğu, sakin ve insanları kırmaktan imtina eden bir kadındır. Başkalarının isteklerini daima ön planda tutan bu kadın onları mutlu edebilmek adına daima kendi isteklerini ikinci plana atar ve çevresindeki herkese iyilikler yapar. Bazen de bu rüya sessiz sakin geçecek bir dönemin ardından gelecek hareketli günlere işaret eder.

Rüyada Çocuğun Dua Etmesi

Bu rüya makbul olacak halis dualardır. Rüyayı gören kişi eğer sıkıntıdaysa veya bir şeyi çok istiyorsa Allah’a halis bir niyetle dua ederse bu istekleri gerçek olur. bazı alimlere göre dua eden çocuk, gelecek güzel günlerin habercisidir. Yaptığınız bazı amellerinizden ötürü mükâfat alacağınızın ve her anlamda ferahlayacağınızın sembolüdür.

Rüyada Çocuğa İsim Koymak

Böyle bir rüya gören kimse çok başarılı işlere imza atarak herkes tarafından sözü dinlenir bir mertebeye gelir. İsim koymak karar almaya ve bu kararları sabırla uygulamaya; insanların hayatını etkileyecek konularda görüş bildirmeye veya bazı kimselerin hayatlarına karışmaya da yorulabilir.

Rüyada Kendi Kız Çocuğunu Görmek

Bu rüya merhamet ve şefkatin sembolüdür. Kendi kız çocuğunuz ondan göreceğiniz veya ona yapacağınız iyiliklere işaret eder. Rüya sahibinin kızı büyüdüğünde anne babasına büyük lütuflarda bulunur ve onların takdirini kazanacağı bir mertebeye erişir.

Rüyada Buluğ Çağında Bir Çocuk Görmek

Bu rüya yavaş yavaş olgunlaşan ve en sonunda sizi her konuda sevindirecek çeşitli müjdeli haberlerdir. Hemen gerçekleşmese bile istekleriniz zaman içinde en güzel ve hayırlı şekilde gerçeğe döner. Bazen de bu rüya sıkıntıdan kurtulmaya ve esenliği de yorulabilmektedir.

Rüyada Kendisini Çocuk Olarak Görmek

Rüyada kendisinin tekrar çocuk olduğunu gören kişinin, eline anne babasından kalacak bir mal, ganimet veya miras ulaşır. Bu rüya genellikle anne babanız ve sizin aranızda geçecek bazı olaylara işaret eder. Anne babası hayatta olan kimse bu rüyayı görse onların lütufları ile istediği her şeye kavuşur. Anne babası vefat edenler için ise onların izinden gitmeye işaret olabilmektedir.

Rüyada Kız Çocuğun Büyüdüğünü Görmek

Bir kız çocuğunun rüyada büyüyüp serpilmesi, rüya sahibin elde edeceği güç ve kudrettir. Bu rüya sizin her anlamda başarılı olacağınıza ve iş yaşamınızda önünüze çıkacak fırsatları değerlendirmeye yorulur.

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada Kız Çocuğu Görmek Hakkındaki Rüyalar;

 1. özlem (07 Ocak 2014 saat: 10:05)

  rüyamda bir otobüs dolusu akrabalarımla köye gidiyorduk, otobüsün içi gayet şen şakraktı,bir akrabamın gelinide hamileydi, onunla şakalaşıyordum ya yolda doğurursan sen niye geldin felan diye, tam köye yaklaşmak üzereyken kendimin de hamile olduğumu farkettim ve doğum sancılarım tuttu, annem hemen apar topar hastaneye getirdi, akrabalarımda hastaneye geldi, sancılandığımda hepsi tamam üzülme gececek der gibi bir yüz ifadeleri vardı, doktor beni odaya aldı ve doğum yaptım, ben ilk erkek sandım ama doktor kız olduğunu söyledi, yatakta uzun uzun sevdim kucağıma aldım çok sevinçliydim,bebeğimi severken ağzında 1-2 adet diş olduğunuda gördüm,yattığım oda çok güzel ve büyük bir odaydı, daha sonra-doktor yanıma geldi ve daha yeni doğum yaptınız bu şekilde tekrar yola çıkmayın isterseniz dedi, ama benim dönmem gerektiğini söyledim, doktorda o zaman ben ve eşimde size eşlik edelim yolda birşey olursa müdahale ederiz dedi, bende kendimi çok iyi hissettiğim için gerek olmadığını kendimin gidebileceğini söyledim,sonra otobüslere bindik ve küçük prensesimle yolumuza devam ettik….( bu arada ben gerçekte eşimden boşandım ve 5 yaşında bir kız çocuğum var) rüyamı ona göre yorumlarsanız sevinirim teşekkürler


 2. erdem (04 Şubat 2014 saat: 14:31)

  Rüyamda. Sevdiğim kızı gördüm yaklaşım 1.5 aydır gorusmuyoruz. Benim yanıma geliyordu evde idim ve onu görünce çok mutlu oluyordum biraz zaman geçirdikten sonra. Ayrıldıktan sonra ağabeyim o kız seni istemiyor seninle dalga geçiyor tarzında bir konuşma yaptı ve ben abimle tartıştıktan sonra sinirlenip sen neden benim moralimi bozuyorsun diyerek cep telefonumu duvara vurdm ve parcaladim fakat cep telefonumu elime aldıktan sonra. Bakiorum ve telefonun yarosonin olmadığı halde çalışmaya devam ediyor daha sonra kendimi bir ormanlıkta ve tanımadığım insanların içerisinde bulyorum garip bir eğlence içerisinde kayaliklardan gölet tarzında bir şu birikintisine atlioruz. Sudan çıktıktan sonra nasıl bir yaratık olmadığı bilmediğim bir çeşit kaplan veya ona benzer bir hayvan ile ile birlikte gezioruz ve yine kurtların saldırısına uğruyoruz fakat bizimle gezen hayvan. Bir anda sinirlenip pana saldırıyor. Beni kurtarmaya çalışan bir insan görüyorum. Ve o esnada kurtların saldırısı gerçekleşiyor fakan bana saldıran hayvan bir şekilde beni bırakıp kurtlara saldırmaya devam ediyor ormanda kaçarken sanki daha önce kovaladigimiz bir grup. Insandan yine bir kız ile koşarken carpisiyorum ve onlarda brada diyerek bağırıyorum sonrası malum uyanıyorum şimdiden teşekkür ederim


 3. bedriye (07 Şubat 2014 saat: 09:29)

  mrb ben şu anda 12 haftalık hamileyim ve 4 yaşında bir oğlum var rüyamda bebeğimi tek başıma doğurduğumu gördüm ama bebek 3 aylıkmış ve gayette sağlıklı bir bebekmiş. sonra ebe gelip kordonu kesiyor ve ben o sıra ayaktayım çok kanamam oluyor. ebenin kalan ardını aldığını görüyyorum ama çok acı çekiyorum. sonra yatağa yattığım zaman bebeği bana veriyorlar ve emzirmeye çalışıyorum çekiyo süt gelmiyor. ve benimle konuşmaya başlıyor. daha sonra oradan çıkıyoruz etrafım çok kalabalık sanki bayram yeri gibi konuşulanları ve sonrasını net hatırlamıyorum şu anda ama erkek kardeşime kız isteme muhabbetleri olduğunu hatırlıyorum. yardımcı olursanız sevinirim.


 4. serap (19 Şubat 2014 saat: 20:51)

  mrb ben bekarım ruyamda cok guzel bı kızım oluyor ben bebegı emzırıyorum o sırada bebek 1 hafta yada 10 gunluk ama cok guzel sımsıyah bıraz uzun sacları vardı aılem vardı ozman yanımda ve kızım ın 2 dısı ve day duruyordu kızımı tek dedıgı sey anne dıyordu ve ailem hic sasırmadı ama soyle bısey var ben dogum yaptıgımı dahı gordum ılk kez bu kadar guzul bı kız cocugu gordum ve bana cok sıkı sarılıyordu kızım bana benı bırakma senı sevıyorum anne dedı bu ne anlama gelıyor


 5. serap dağdeviran (24 Şubat 2014 saat: 10:35)

  oğlum 26 yaşında bekar ,ilk kız arkadaşını gördüm.Bana serap teyzecim biz osmanla birlikte evlenmeye karar verdik ,çünkü bizim bir kızımız oldu diyor.oğlumun kucağında 1 1,5 yaşlarında sarışın yeşil gözlü bir kız çocuğu vardı,ben onu okadar çok seviyorum ki ,hemen eşime haber gönderiyorum.eşim çocuğu kucağına alıp önce öpüyor sonra yere bırakıyor ve birlikte seyrediyoruz,bir ara eşimin ağzında Allahım yarabbim diye bir şey dökülüyor ve gözlerinden yaşlar dökülüyor ,tam o esnada küçük kız eşimin kültabağına bıraktığı sönmekte olan sigarayı körükleyerek tüttürüyor,eşime bak diyorum bu çocuk rahmetli annen gibi sigarayı sol eliyle içiyor dedim,sigarayı eşime verdim çocuğu severken uyandım.Etrafımızdada kızın annesi dolanıp duruyodu.


 6. yasemin yılmaz (01 Mart 2014 saat: 11:04)

  Annem Avusturyada yaşıyor evli 2 tane çocuğu var. Kendisiyle çok uzun zamandır görüşmüyorum. Rüyamda annemle telefonda konuşuyoruz. Sana video gondericem çocuğun bende diyor. Bu ara ben bekarım 30 yaşındayım ve hiç evlenmedim. Videoyu gonderiyor ama sanki ben videonun içindeyim. Bir kız çocuğu benim kopyam. Ama inanılmaz güzel. Bu benim çocuğummu nasıl yani olamaz falan diyorum. 2 – 3 yaşlarında bir kız dünya güzeli. makyaj yapmışlar yüzüne. anne neden küçücük kıza makyaj yaptınız diyorum kaşları falan alınmış. büyümüşte küçülmüş gibi. Napalım kızım çok süslü olcak bu falan diyo annem bana. Sonra bi anda en yakın arkadaşımla bir tünelin başında bekliyoruz. elimde bi ip var ip tülein içinde. Elçin bana o ip ne diye soruyo. bende (aynı iş yerinde çalışmakta olduğum lale diye bir kız var ben kızı çok seviyorum ve güveniyorum. elçin hiç sevmez) laleye bağladım ipi beline ama onun haberi yok diyorum elçine. Neden diyor. Çünkü sen ona güvenmiyosun ama ben çok güveniyorum o yuzden sırlarımı paylaşabiliyorum ona inanıyorum o iyi bir kız diyorum. şimdi eğer ipi zorlarsa ve gitmeye kalkarsa haklısın elçin, ama geri dönüp bize yol gösterirse haksızsın diyorum. Aradan biraz zaman geçiyor. Lale üstünde pembe ama ışıl ışıl saçaklı bir elbiseyle tünelden çıkıyor. Hadi gelin yolu buldum diyor. Ama sanki arkasından bi ışık hüzmesi onu aydınlatıryor. Melek gibi yani. sonra uyandım. Ama çok etkilendim çok gerçek gbiydi. Yorumunuzu heyecanla bekliyorum. Teşekkür ederim …


 7. derya (07 Mart 2014 saat: 11:15)

  Bu gece ruyamda hayirlara vesile olsun. Buyuk bir havuzun cok yakininda yada suyun üzerinde tam hatirlamiyorum cok guzel siyah kisa sacli 2 yaslarinda bir kiz cocugu gordum. Ama benim kizim degilmis cocuk. Dusmesinden korkarak yanına gittim havuzun icine girdim ama havuz suyu bulanikti. Cocuk elinde beyaz bir tespih tutuyordu. Onu kucagima aldim. Elinde salliyorken havuza dustu. Tespihi suyun icinde gordugumde su o kadarda bulanik degilmis diyerek tespihi sudan aliyorum. Sonrasinda uyandim. Yorumlayabilirmisiniz. Tesekkurler.


 8. tuncay (11 Mart 2014 saat: 04:34)

  rüyamda eski bir kız arkadasımdan gayrimeşru kız çocugum oldugunu bunu birkaç yıl sonra uzak bi akrabalarla bizim evimize ziyarete gelmesi ile birlikte kız çocugu kimse yokken boynuma sarılıp baba dedi daha sonra onları araba ile gece vakti evlerine bırakıyoorum. bıraktıktan sonra dayımın ogluyla birlikte kendi evimize dönerken yolda kızım beni cep telefonumdan arayıp baba bu gun benm dogum gunumdu diye söyledi daha sonra ben aglamaya başladım ve uyandım. çok etkileyiciydi.yorumunuzu heyecanlı şekilde bekliyorum.


 9. ümit (12 Mart 2014 saat: 11:06)

  rüyamda hiç görmediğim ahşap eski bir eve taşınmışız. bekar olan erkek kadeşimde evliymiş ve benim gibi onunda bir kız çocuğu varmış. evin bir bölümünde bizi bir vagon gibi bir şeye bindirdiler ve varacağımız yerde ölmüş olacağımızı hayali bir şey bize söyledi vede biz bindik ben tekrar geri gelmek istedim ve hayali olarak geldin kardeşimin kızı ve kendi kızımı kendi kızım gibi görüyordum ve bir mahkemede iki kızımda duruyordu. onlara yardım etmek ve onrara sarılmak istedim ama iki kızada sarılamadım onlara uzaktan bakabildim. ben fazla rüya gören görsemde hatırlayan biri değilim ama ne anlama geliyor merak ediyorum.


 10. sümeyye (15 Nisan 2014 saat: 16:53)

  Eşimle köydeyiz bir tane kız çocuğunu birilerinden korumaya çalışıyoruz. birde baktık çocuğu korumak istediğimiz kişiler aldı traktörle götürdüler. bir bayırdan indiler eşim koştu yetişti onlara traktöre bindi ama traktör kaza yaptı dediler. sonra her yer kar oldu eşimi kazadan alıp getirdiler yere koydular karnı yarılmıştı onu normal dikiş diker gibi diktiler ama damla kan yoktu sonra beyaz bir tır geldi durdu yanımıza ben üzülüyorum o arada eşimin sevdiği şarkı çalıyor ben de ağlıyorum haydi kalk bak senin sevdiğin şarkı çalıyor diyorum eşim beni duymuyor baygın. sonra bir hastane korüdorundayım hastanede kıyafetler yığılı duruyor orda eşimin iç çamaşırını gördüm eşimin öldüğünü söylediler bana ben tekrar ağlamaya başladım sonra hastanede bir anons duydum anonsta bir kız çocuğunun doğduğunu bir kız çocuğunun da öldüğünü söylediler ben feryat ediyordum ağlıyordum uyandım. bu arada ben 7 aylık evliyim çocuğumda yok. şimdiden yorumunuz için teşekkür ederim


 11. ekin (16 Nisan 2014 saat: 06:57)

  Meraba
  Ruyamda kus oldugum bi arkadasim ve diger arkadaslarimla geziyoduk avm ye gidicektik metroya geliyoduk. Metroda kus oldugum arkadasimla uzun merdivemlerden atliyoduk video cekiyoduk.Sonra metroyu bekliyoduk baska bi aarkadasim geliyodu ve birinden intikam alacagini soyluyodu.Daha sonra bi arkadasim daha geliyodu metro geldi diyodu goturuyodu beni diger arkadaslarimi bulamiyoduk.Metronun ust kisminda jimnastik yapiyolardi.Ben ayakkabilarimi bulamiyodum.Sonra ariyodum 2 tane ayni ayakkabidan vardi birini giyiyodum.Metroyu bekliyoduk tekrar asagi kisma iniyoduk birsuru cocuk ve bi kac kadin vardi kadinlardan biri öz teyzemdi. Kucuk kiz cocugu metronun rayli kismina atliyodunteyzem sadece dua ediyodu bisi yapmiyodu ben cok telaslaniyodum ve agliyodum teyzem cok sakindi hareket bile etmiyodu sonra icimde cok kotu bi hisle korkuyla uyandim.Yorumunu cok merak ediyorum.


Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , , ,