RuyaTabirleri.com

Rüyada Kız Görmek

Rüyada kız görmek meşakkatli işlerin sonunda elde edilecek mutluluk ve başarı anlamına gelir. Bir yandan da bazı zorluklara ve sıkıntılara delalet eder. Rüyada sevimli ve şirin bir kız çocuğu görmek huzurlu, mutlu, bereket ve bolluk içinde geçecek olan uzun ve güzel bir yaşama işaret eder. Rüyasında bir kız bebek sahibi olduğunu gören kişinin hayatta her türlü beklentisinin ve arzusunun gerçek olacağı anlamına gelir.

Rüyada henüz yürümeyi öğrenmemiş bir kız bebek görmek, kişinin isteklerinin olması için daha zamana ihtiyaç olduğu anlamına gelir. İş sahibi olan bir kişi eğer rüyasında bir kızla karşılaştığını görürse bu işlerine gösterilen ilginin ve rağbetin yükseleceği anlamına gelir. Rüyada kız çocuğu görmek bazen de ne kadar emek verilirse verilsin gerçekleşmeyecek olan işlere ve yaşanacak olan zorluklara işaret eder.

Rüyada Genç Kız Görmek

Rüyada genç kız görmek çok hayırlıdır. Hayatın olumlu yönde değişeceğinin ve kişinin kazancının da malının da artacağının işaretidir.

Rüyada Kız Bebek Görmek

Rüyada güzel bir kız bebek görmek rüya sahibinin hayatında dönüm noktası olacak çok güzel bir gelişmenin yaşanacağına işaret eder ve genellikler dünya malına yorumlanır.

Rüyada Bekâr Kız Görmek

Rüyada henüz evlenmemiş bir kız ile karşılaşmak ya da tanışmak, bir tüccar için işlerinin ve kazancının artmasına, memursa rütbesinin yükselmesine, işçiyse maaşına zam yapılmasına işaret eder.

Rüyada Kız Çocuğu Görmek

Rüyada kız çocuğu görmek çok hayırlıdır. Sıkıntılı ve zor zamandan sonra çıkılacak düzlüğe ve yaşanacak olan esenliğe delalet eder.

Rüyada Emekleyen Kız Çocuğu Görmek

Rüyada emekleyen kız çocuğu görmek sabrın sonunda selamet olacağı anlamına gelir. Gerçekleştirilmek istenen işlerin geç de olsa hedefine ulaşacağına delalet eder.

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada Kız Görmek Hakkındaki Rüyalar;

  1. Cebrail (16 Mayıs 2014 saat: 10:48)

    Rüyamda bana kocamaaaaannn bir incir yaptağının ortasında bağdaş kurmuş oturur vaziyyette olan bir kız çocuğu verdiler..çocukla el ele tutuştuk ve birlikte yüksek sesle göklere doğru bağırarak FATİHA SÜRESİ’ni okuyorduk..o esna da da göklere dogru yükseliyorduk..!! Mutluluktan Ağlıyordum..yukarılarda bir dereye geldik..derede ayak paçaları katlanmış biriçocukla beni derenin suyuyla güzelce yıkadı..Kimsin Diye Sordum kim olduğum önemli degil ama bana Dünya ve ahiret aleminde CİBRİL’İ Emin derler dedi..uyandigimda hala saçlarım ıslaktı..yıkadı beni o mübarek ,,


Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,