RuyaTabirleri.com

Rüyada Kız İstemek

Rüyada kız istemek; yeni kararlar almaya, yeni bir işe başlamaya, kararsız kalmaya delalettir. Hem yepyeni kararlar hem de yolunda gitmeyen konularla ilgili düzeltme, iyileştirme aklınıza gelmeli. Bir iş değişikliği de yine bu rüyanın işaretleri arasında bulunmaktadır. Bu yeniliklerle beraber çeşitli ayrılıklar da gündeme gelecektir. Bu ayrılıklar çok değişik ilişkilerde meydana gelebilir. İş arkadaşlığı, okul arkadaşlığı ve benzeri arkadaşlıklar sonlanabilir. Alınan kararlar hayra yorulmaktadır. Önceleri zor da gelse, daha sonra doğru tercihlerin farkına varılarak, bu düşünceden vazgeçilecektir. Kararsız kalınan konuların da bir an önce sonuca bağlanması iyi olacaktır.

Rüyada Görücü Gelmesi

Bir kişinin iki tercihinden birisi olmak, hakkınızda karar alınması gibi anlamlara gelir. Burada hem iki farklı seçenekten birisi seçilirken, o seçeneklerden birisi olma durumu hem de sadece sizinle ilgili olan konularda karar verilmesi söz konusudur. Rüyanın ne şekilde ilerlediği de rüyanın olumlu ya da olumsuz olacağı hakkında ipuçları verecektir.

Rüyada İstenmeye Gelindiğini Görmek

Beklenen iyi haberin alınması, maddi anlamda beklentinin karşılanması, uzun yol işareti olarak düşünülmelidir. Uzun süreden beridir haber beklediğiniz konularla ilgili olarak olumlu gelişmeleri duyacaksınız. Maddi açıdan ise alacak olduğunuz haber, sizi mutlu edecek ve bu konuda sıkıntınız varsa, ortadan kalkacaktır. Bunların yanı sıra, uzun bir yola çıkacaksınız ve bu uzun yolun sonu da güzel olacak.

Rüyada Görücü Gitmek

Yaşanacak olan küçük tedirginliklere işarettir. Bu tedirginlikler, yakın zamanda kalkışılmak istenen bir işle ilgili olabilir. Bunun dışında da rüya hakkında, haksızlık etmek sonucu da çıkmaktadır. Sizin tarafınızdan birisine karşı yapılan haksızlık, bu rüyada simgelenmektedir.

Rüyada Kız İstendiğini Görmek

Misafirlik anlamı taşır. Uzun süreden beridir ziyaret edilmeyen kişileri, topluca ziyaret etmenizi işaret eder. Ailenizle ya da yakın çevrenizle yapacak olduğunuz ziyaret, manevi anlamda da rahatlama sağlayacaktır.

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada Kız İstemek Hakkındaki Rüyalar;

 1. neva (30 Ağustos 2014 saat: 13:36)

  Beni istemeye geldi sevgilinin ailesi. Fakat abilerimiz başka odada sohbet ettiler. Annem üzerime kirmizi tayt ve beyaz bir elbise giydirdi. Gelenek olduğunu soyledi. Ben reddettim başka bir elbise giydim. Damadin yengesi kiyafetimin güzel olduğunu kendinin çirkin olduğunu söyledi. Yalniz babam yoktu. Beni babaannemden istediler. O da sure istedi. Misafirleri gönderdiler. Damat kurt bir aile biz türk bir aileyiz.karsi gelecekler saniyordum beğendiklerini söylediler. Hatta damadin anne ve ablalari bana hediye kutu gönderdiler içinde tarak sabun ve nazi şeyler vardi tam hatirlamiyorum. İsteme olayi da eski oturduğumuz evde oldu. Galiba o bizi evde büyüdüğüm içindir. Yorumunuzu bekliyorum. Teşekkürler.


 2. maviş (14 Ocak 2015 saat: 18:47)

  Benim 3 senelik sevgilim var.ve o bni istemeye gelmek istiyo nişanlanmak istiyo ve ben aileme soyleyemiyorum.anneme soyledim erken daha olmaz dedi hayir diyerek cevap verdi bana.bende ruyamda sabaha karsi ailecek abime kiz istemeye gitmisiz kizda abimin eski sevgilisiymis sozde ruyamda.acaba abim icin mi gordum ruyayi yoksa kndim icin mi bilmiyorum.yoksa ilerleyen gunlerde istemeye mi gelicekler beni cevap verirseniz sevinirim.


 3. mert (22 Ocak 2015 saat: 12:53)

  rüyamda sevdiğim kızı istemeye gitmiştik ben baska bı yerde diğerleri başka bir yerdeydı sadece söylenenleri duyuyordum kızın ailesi vermek istemiyordu annem bu işin onlara düşmediğini kıza bağlı oldugunı söylüyordu kızda istemesine rağmen naz yapıyordu…. cevabınız için şimdiden teşekkürler


 4. Tugba (23 Şubat 2015 saat: 06:42)

  Rüyamda beni istemeye geliyorlar 3 aydır konuştuğum kısının ailesi fakat bizim eve degil anneannemin evine ailesini alıp geliyor ev Cook kalabalık nerdeysen benim tüm ailem var sonra ben kahve yapmaya gittiğimde kimse kalmıyor hepsi evden gidiyor bi geliyorum salona sevgilim ve ailesi yok annemler ve benim ailem kızıyor beeee kayboldu bunlar diyor sonra ben üzülüyorum aradan birazcık zaman geciyo aynı gun içerisinde tekrar başka yakınlarını alıp geliyor benim ailemin en ii anlaştığı kişileri ve tekrardan kahve yapmaya gidiyorum orada bitti rüyam yorumlarsanız sevinirim simdiden cok tesekkurler


Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,