RuyaTabirleri.com

Rüyada Kız Kaçırmak

Rüyada kız kaçırmak, uzun süredir üzerinde çalışılan bir konuda başarıya, kavga ve tartışmaya, hırslı olmaya işarettir. Genel olarak çeşitli konularla ilgili yoğun istek durumlarını gösterir. Bir konuda sağlanacak olan başarının, birçok zorluğu da beraberinde getireceği bilinmelidir. Bu zorlukların kimi zaman psikolojik olarak olumsuz etki bırakacağı ve stres oluşturacağı da unutulmamalıdır. Emek vererek ve azmederek başarı kazanılmasını gösteren rüya hakkında, fazla hırslı olmanın bazen zarar verici olabileceği sonucu da çıkmaktadır. Dolayısıyla, başarılı olacağınız ancak bunu da çeşitli badirelerden sonra yaşayacağınız bilinmelidir.

Rüyada Sevdiğin Kız Kaçırmak

Güzel ve iyi haberler alacağınız günlere girilmiştir. Bir beklenti olsun ya da olmasın, birçok konuda güzel haberler gelecektir. Bu dönem içerisinde sağlık sorunlarının hafiflediği ve huzur bulunduğu da görülecektir. Rüyada herhangi bir sorun yaşanmıyorsa, bu olaylar çok kısa bir süre içerisinde yaşanacaktır.

Rüyada Başkasının Kız Kaçırması

Bir başkası tarafından kız kaçırılmasına yardım ediyorsanız, yakın çevrenizden destek göreceğinize yorulur. Bu duruma şahit oluyor fakat herhangi bir etkiniz bulunmuyorsa, sevdiğiniz kişilerle ilgili iyi haberler gelecektir. Bu iyi haberler sizi oldukça mutlu edecektir.

Rüyada Tanımadığın Kızı Kaçırmak

Daha önce tanımadığınız bir kızı kaçırdığınızı gördüyseniz, hakkınızda konuşan kişilerle yaşanacak olan tartışmalar akla gelmelidir. Bu kişilerin komşu, iş arkadaşı veya okul arkadaşı olması beklenmelidir. Sizinle ilgili olarak yapılan konuşmalar, sinirinizi bozacaktır.

Rüyada Arkadaşın Kız Kaçırması

Bir arkadaşınız kız kaçırıyor ve siz yardım ediyorsanız, kısa süreli yolculuklar yaşayacağınız anlamına gelir. Bu kaçırma eyleminde bir etkiniz bulunmuyorsa ve arkadaşınız sizden yardım almadan kız kaçırıyorsa, ayrılıklar yaşanacağı düşünülmelidir. Arkadaşlarınızdan biri ya da birkaçı ile ilişkiniz sona erecektir. Bu durumun sizde olumlu etki bırakacağını da söyleyelim. Zira, bu kişilerle ilgili sorunlar, tahammülsüz olmanıza neden olacak.

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada Kız Kaçırmak Hakkındaki Rüyalar;

 1. elif (25 Haziran 2014 saat: 11:55)

  benim gördüğüm rüya anlamsız gibime gelsene araştırmak istedim okula giderken arkamda biri şişman biride orta kilolu birini gördüm birbirleriyle fısıldaşıyorlardı benim hakkımda konuştuklarına emindim duyduğum tek kelime ”şunun uzun saçlarına bak” dediği cümleydi,arkamdan birden beni tutmaya çalıştılar hemen okula koşmaya çalıştım kaybolmuştum kasımpaşa yakınlarındaydım telefon gördüm annemi arayacaktım ancak hiç param yoktu insanlardan isteyeyim dedim ancak ayıp olacaktı koşmaya başladım. yine kaybolmuştum orada merdivenler vardı anında yanımda beni yakalamak isteyen hırsızları gördüm merdivenlerden çıkıyordum şişman olanda arkamdan çıkıyordu o anda arkadaşım T.’i gördüm onları oyaladı bende yukarıya doğru çıkmaya başladım okuluma varmıştım güvenliğe müdür nerede diye sordum odasında dedi odasında doğru çıkıyordum kii arkadaşım F. ‘ u gördüm ”saçların çok kötü olmuş” dedi bende KAÇIRILDIM dedim oda şaşkın yüzle bakarak müdüre beni götürdü ve o anda uyandım .


 2. ferhat (04 Ocak 2015 saat: 00:23)

  Ben ferhat ruyamda akrabamin ankarada kaynanasinin torununu kacirmak istiyordum oda bana hadi kacalim diyordu ida benimle kacmaya istekliydi ama ailesi kizgin beni ariyorlardi heryerde hirsliydilar ve beni buldular ama hic birsey yab madilar ama ruyamdaki benimle kacmak isteyen kizi hic gormedim tanimiyorum


 3. ramazan (14 Ocak 2015 saat: 18:09)

  Rüyamda daha once ailemin bana onerdigi ve istemeye gittigimiz ama kiz tarafindan istenmedim bir kizi kacirarak her iki tafin ailesini karsiya almak kaidesiyle kaciriyorum ve bu olaya sadece ablalarim onay veriyordu onun haricinde herkes karsiykasiydi bu ruyanin hikmeti nedir


 4. ramazan (14 Ocak 2015 saat: 20:02)

  Rüyamda daha once ailemin bana onerdigi ve istemeye gittigimiz ama kiz tarafindan istenmedim bir kizi kacirarak her iki tafin ailesini karsiya almak kaidesiyle kaciriyorum ve bu olaya sadece ablalarim onay veriyordu onun haricinde herkes karsiykasiydi bu ruyanin hikmeti nedir cvp alamadim


Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,