RuyaTabirleri.com

Rüyada Kol Saati Görmek

Rüyada kol saati görmek hayatın her anını planlamak anlamına gelir. Kol saati zamanı ve olacak şeyleri işaret eder. Rüyada kol saati görmek kişinin yaşamaya çok önem verdiğine, bu nedenle zamanının her anını doğru kullanmaya ve her anını dolu dolu yaşamaya çalışmasına delalet eder.

Rüyada kol saatinin çalışmadığını, ya da zamanı yanlış gösterdiğini görmek kişinin işlerini çok ihmal ettiğine bu nedenle de zamanında yetiştiremediğine yorulur. Kişi işlerinin teslim edilmesi gereken zamana sadık kalmadığı için para ve zaman kaybedecektir. Rüyada çalışmayan kol saati, rüya sahibinin zamanı doğru kullanmadığına ya da önemsemediğine delalet eder. Rüyada saat pili gören kişi beyhude işlerin ve kendisine hayır gelmeyecek işlerin peşinde koşup, boşuna nefes ve zaman tüketen kişi olarak ifade edilir.

Rüyada Kol Saati Hediye Almak

Rüyada kol saati hediye almak tek şekilde yorumlanmaz. Kişinin iş yerinden alacağı bir ikaz şeklinde yorumlanırken aynı zamanda geçmişte yapılan yanlışların gelecekte yapılmaması konusunda ihtimam gösterilmesi ile yorumlanır.

Rüyada Kol Saati Takmak

Rüyada kol saati taktığını gören kişi düzenli, tertipli ve disiplinli yaşayan kişidir. Bu kişinin her işi planlıdır. Rüyasında kol saati takan kişi için aynı zamanda çok dakik olduğu yorumu yapılır.

Rüyada Kol Saati Almak

Rüyada kol saati satın aldığını gören kişi kendisi için disiplinli ve düzenli bir hayat kurma kararı alacak ve artık zamanı boşuna harcamayacak demektir.

Rüyada Saat Sesi Duymak

Rüyada saatin sesini ya da çaldığını duymak, rüya sahibinin alacağı hayırlı bir davete ya da teklife işaret eder.

Rüyada Duvar Saati Görmek

Rüyada duvar saati görmek plan ve projelerin istendiği yönde ilerleme göstermesi ve rüya sahibinin hayrına sonuçlanmasına yorulur.

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada Kol Saati Görmek Hakkındaki Rüyalar;

 1. arzu (13 Ocak 2014 saat: 15:26)

  rüyamda çok yakın olduğum bir arkadaşımla çok katlı bir binadan merdivenlerden iniyorduk bi katında masa üstünde bi sürü saat takı gördüm bi tanesini nasıl olduysa aldım siyah bir kol saati aşağı indik aşağda arkadaşım bu saatide alıp koluna taktı fakat bi sürü saati daha vardı bende kızdım senin bi sürü saatin var bu saati nie aldın benden geri ver dedim ve aldım.


 2. sema (30 Ocak 2014 saat: 13:27)

  rüyamda bir kuş yuvası görüyorum ancak yuva çok dağınık samanlar filan karışmış toparlamaya çalışıyorum,babam uğraşma boşuna ordan bişey çıkmaz diyor bende olsun içim rahat etmiyor düzenli olsun diyorum,samanları toplarken bir serçe kuş çıkıyor samanların altından sanki yuvayı düzeltmem hoşuna gitmiş gibi yuvanın bir köşesinde beni izliyor kaçmıyor o arada koca sepet dolusu yumurta buluyorum ve çok şaşırıyorum yumurtalar büyük ve kahve rengi çok seviniyorumm..


 3. nurcan (03 Mart 2014 saat: 09:48)

  rüyamda küçük bir oda ama her tarafı açık oğlumu yıkamaya hazırlanıyorum abim de var,su sıcak tamam getirin diyorum kız kardeşim oğlumu getirmeye hazırlanıyor. ben birden suyun kaynar olduğunu fark ediyorum sonra içine soğuk su koyarken aslında arkadaşımın köpeği bu suya girip çıkmış onu düşünüyorum çünkü suyun altına tüyleri ve başka şeylerde çökmüş, telaşlanıyorum oğlum yıkanmaya gelecek şimdi üşüteceğim yeni su kaynayana kar diye.sonra abim biraz kızgın ama telaşlı bir sesle arkanda eczane var ordan ısıtıcı al diyor.sonrasını hatırlayamıyorum.


 4. esma (02 Mayıs 2014 saat: 06:35)

  Ruyamda evli olan bir arkadasimin uc tasli yuzugu ve kol saati bende imis. Bir naylon posetin icinden cikardim onlari. Yuzuk bir ara tastan bir yuzuktu sonra uc tasli bir pirlantaya donustu. Yuzugu parmagima taktim ve a tam bana goreymis dedim
  Ama kol saatinin kordonu kirikti. O kirilmis parcayi kendime saklamak istedim ve arkadasimin bunu fark edip etmeyecwgini dusunuyordum. Yuzukleride saatide cok net gordum. Yuzuk, saat ve poset disinda hoc bir nesne yoktu ruyamda. Saatin nakislarini bile hatirliyorum. Yorumlayabilirseniz sevinirim.


Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , , ,