RuyaTabirleri.com

Rüyada Koltuk Takımı Görmek

Rüyada koltuk takımı görmek, genellikle aile ve kişinin eşi ile olan ilişkileri hakkındadır. Rüyasında kendi evinde büyük ve konforlu bir koltuk takımı olduğunu gören kişinin büyük, geniş bir ailesi olur ve gelecekte aynı aileye mensup olan önemli, tanınmış kişiler yetişir. Rahat koltuklar dünya hayatındaki feraha ve rahatlığa işarettir. Dar koltuklar ise geçim sıkıntısına delalet eder. Rüyada kendisine sıkıntı veren koltukta oturan gerçekte de birtakım sıkıntılar yaşar. Bu koltuktan kalkmak ise sıkıntılardan kurtulmaktır. Rüyada koltuk takımının çiçekli olması, neşeli ve mutlu zamanlar geçireceğinizin ve hayatınızda her şeyin yolunda gideceğinin göstergesidir. Rüyada koltuk takımının zarar görmesi sizin de bazı zararlara uğrayacağınız anlamındadır.

Rüyada Renkli Koltuk Takımı Görmek

Rüyada beyaz koltuk takımı genellikle evliğe ve evlilikle ilgili şeylere yorumlanmaktadır. Beyaz bir koltuk takımında oturan kişinin çok büyük ve zengin bir kısmeti çıkar. Kırmızı koltuk takımı aşk ve gönül ilişkileridir. Kırmız koltuk takımı gören kimse âşık olur ve büyük bir gönül ilişkisine girer. Yeşil koltuk takımı dindir. Bu rüya dinde ilerleyeceğinizin ve kendinizi geliştireceğinizin göstergesidir. Siyah koltuk takımı ise bazen üzüntüye bazen de asalete yorumlanır.

Rüyada Koltuk Takımının Yanması

Rüyasında koltuk takımı aldığını ve onun yandığını gören, aile hayatında birtakım sorunlar yaşar. Bazen de bu rüya sevdiğiniz kişinin aslında sizin için hayırlı olmadığının bir göstergesidir. Yanan koltuk takımı darlaşacak geçime ve zorlukla kazanılan paraya da delalet edebilmektedir.

Rüyada Koltuk Takımı Görmenin Psikolojik Tabiri

Rüyada koltuk takımı gören kimse evlenme isteği olan ve güzel bir yuvanın özlemini çeken bir kişidir. Bu rüya içinizdeki huzurlu bir yuva isteğinin ve buna sahip olamama endişesinin göstergesidir.  Bazen de rahatlama ihtiyacı duyduğunuzun bir göstergesidir.

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada Koltuk Takımı Görmek Hakkındaki Rüyalar;

  1. Zeynep (27 Ağustos 2015 saat: 01:54)

    Rüyamda bir mağazadayım. Bir koltuk takımı var ama tarz bir koltuk takımı..mobilya kısmı kahverengi..oturma kısımları yeşil..ama canlı, parlak bir yeşil. Cok istiyorum o koltukları almayı..misal koltuklar 500 TL..ama param yok..bi anda ablam geliyor bana 500 TL veriyor..o kadar seviniyorum ki..ama bir anda da sevincim bitiyor..alamam ki o koltuğu diyorum..Çünkü bu parayla kart borcumu ödemem lazım diyorum.


  2. hilal (12 Şubat 2016 saat: 10:43)

    Rüyamda annemin Gelinlik koltuklarini görüdum klasik eski modeloymali bir takım.okadar güzel ki bakım yapılmış kadife kumaş ile kaplanmiş.harika teyzeminkızına vermişiz onları kız evlenecekmis içim gidiyor çok güzel olmuş oo koltuklar.cilalı bordo Mor gibi bir renk.


  3. Esra (01 Haziran 2016 saat: 02:04)

    Bu sıralar çok karışık rüyalar görüyirum ruyamda esim habersizce eski oturdugumuz eve tasiniyor gidiyoruz ev sahibinin eski esyalari var esimde yeni esyalar almis bazi parcalar gelmis eskilerle beraber konulmus cok kiziyirum bide orda var esyalar yeniler bu eskiler nolacak diye ortam kalabalik birsuru insanlar var birde ruya icinde ruya giruyirum ve deprem oluyor hep yikilmiyor sadece sarsıntı oluyor hep ayni yerler oda icinde odalar arabayla cok taslik yollarda geziyirum akan koskoca su baliklar kocaman ustume geliyir birde gokyuzunde kocqman yildizlar patliyor ben boyle karma karisik ruyalar icindeyim bu siralar tesekkur ederim simdiden.


Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , , ,