RuyaTabirleri.com

Rüyada Kolye Görmek

Rüyada kolye görmek kişinin toplumdaki insanlar üzerinde iyi bir izlenim ve algı yaratmayı başarmış olması anlamına gelir. Rüyasında kolye gören kişi çevresinde itibar sahibidir. Bu kişi herkes tarafından güzel olarak kabul görmüş olup hep güzelliklerle anılır. Bir kadının rüyasında kolye görmesi doğuracağı çocuklarının çoğunluğunun kız olacağı bazen de hepsinin kız olacağı şeklinde tabir edilir.

Fakat kolye pırlanta, elmas ya da yakut gibi değeri çok yüksek olan taşlarla yapılmışsa bu, kadının gönlü bol olan bir adamla nikâh yapacağı ve o zaman erkek evlatlar doğuracağı şeklinde yorumlanır. Bir kadın rüyasında plastik boncuklardan ya da değerli taşların taklitleri olan taşlardan yapılmış bir kolye görürse çok yanlış bir evlilik yapıp, mutsuz ve pişman olacak demektir.

Rüyada Kolye Hediye Almak

Bir kişi rüyasında başka birinden bir hediye kolye aldığını görürse ve o kişi tanıdığı biriyse onunla arasında bir gönül ilişkisinin başlayacağı, tanımadığı biriyse her zaman gözünün önünde olan ama hiç aklında olmayan biriyle bir birliktelik yaşayacağı yorumu yapılır.

Rüyada Kolye Satın Almak

Rüyada kolye satın almak özel hayatla tabir edilir. Rüyasında kolye satın aldığını gören kişi eşiyle ya da sevgilisiyle güzel bir tatile çıkacak ve çok eğlenceli zaman geçirecek demektir.

Rüyada Kolye Takmak

Kadının rüyasında kolye takması evlatlarına yorulur. Kadının rüyasında manevi değeri çok yüksek olmayan şık ve parlak bir kolye takması kız çocuğu olacağına, bir mücevher takması ise erkek çocuğu olacağına işaret eder.

Rüyada Kolye Ucu Görmek

Rüyada kolye ucu görmek tatsız olaylar yaşanmasına işaret eder. Kolye ucu aile halkı ile tabir edilir ve aile içinde baş gösterecek olan huzursuzluklara, kavgalara ve çatışmalara işaret eder.

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada Kolye Görmek Hakkındaki Rüyalar;

  1. Tuğba (04 Ocak 2014 saat: 10:31)

    Rüyamda eskiden iyi bir arkadaşım olan ama şimdilerde bi tatsızlık sebebiyle görüşmediğim bir arkadaşımı gördüm. Onda kolyelerim kalmış. Ve bana getirmeye gelmiş. Çok eskiden oturduğum bir evdeyim ve o gün benim doğum günümmüş. Hepsi uzun kolyeler. İçinde gümüş renkli çiçeklerden (yıldız da olabilir) ve uzun küçük incili bir kolyeyi hatırlıyorum. Kolyeleri alıyorum eve çağırıyorum ama gelmek istemiyor. Arkadaşımın evine gidelim diyorum kabul ediyor ve ben bir tanesini takıyorum. Gri renkli küçük boncuklu uzun bir kolyeydi. Anlamı nedir rüyamın?


Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , , ,