RuyaTabirleri.com

Rüyada Komşu Görmek

Rüyada komşu görmek kişinin haksız suçlamalara uğrayarak üzüleceğine ve canının sıkılacağına delalet eder. Rüyada komşu görmek hak etmediği halde itham edilerek, kişinin bazı kimselerle yaşayacağı ağız dalaşına ya da ağız münakaşasına işaret eder. Rüyasında komşu gören kişi, arkasından yapılan gıybeti duyacak ve uzun süre sinir harbi ve moral bozukluğu yaşayacak demektir. Rüyada hoş sohbet, yaptığı yenen, anlayışlı ve herkesle iyi geçinen bir komşu görmek çok hoş sözler duymaya ve sürpriz gelişmeler yaşamaya delalettir.

Rüyada komşu, rüyayı gören kişinin, insanlara her zaman iyilik yapan, haksızlığa uğrayana destek veren ve muhtaç insanların ihtiyaçlarını gideren bir insan olmasına rağmen kendisini çekemeyen insanlar ve düşmanları tarafından bir dedikoduya malzeme edilip büyük bir iftiraya uğrayacağına delalet edilir. Aynı zamanda, bu iftiranın düzeltilmesi ve rüya sahibinin adına sürülen lekenin temizlenmesi için çaba göstermesine ve tartışmasına işaret edilir.

Rüyada Komşu Evine Gitmek

Rüyasında komşusunun evine davet edilen ve giden kişi komşuları tarafından çok sevilen ve dürüstlüğü ile bilinen kişi demektir. Bu kişi devlet kapısında bir işe girsin diye komşuları tarafından sürekli olarak telkin edilmektedir.

Rüyada Komşu İle Kavga Etmek

Rüyada komşusu ile kavga ettiğini gören kişi ya evinden pek memnun değildir, eviyle ilgili hoşnutsuzlukları vardır ya da başka bir eve taşınmak istiyordur.

Rüyada Arkadaş Görmek

Rüyada arkadaş görmek çok hayırlıdır, kişinin meslek hayatı ile tabir edilir. Rüyasında arkadaşını gören kişinin işleri açılacak ve yolunda gidecek evindeki nimeti de çoğalacak demektir. Rüyada arkadaşını iyi şartlarda ve iyi mevkide gören kişi kendisi de aynı şekilde iyi şartlarda ve iyi bir mevkide olacak demektir.

Rüyada Arkadaşınla Kavga Etmek

Rüyada arkadaşla kavga ettiğini görmek iyi değildir, kişinin kendisiyle ilgili birisiyle paylaştığı bir şeyin çevresindeki herkes tarafından öğrenilerek, herkesin diline pelesenk olacağı anlamına gelir.

Rüyada Biriyle Arkadaş Olmak

Rüyada biriyle arkadaş olup yeni bir arkadaş sahibi olmak birkaç şekilde tabir edilir. Kişinin işini ya da mesleğini değiştireceği, işçi olarak çalıştığı iş yerinden ayrılarak kendi işini kuracağı ya da ev taşıyacağı şeklinde yorumlar yapılır.

Rüyada Sevilen Bir Komşu Görmek

Rüyada sevilen bir komşu görmek, rüyayı gören kişinin, uzak bir yerden bir iş ya da bir çalışma için alacağı güzel ve hayırlı habere tabir edilir.

Rüyada Kötü Bir Komşu Görmek

Rüyada kötü bir komşu görmek, bir devlet kurumuna yapılan resmi bir başvurunun ya da bir şirkete yapılan iş başvurusunun olumsuz bir şekilde sonuçlanacağına yorumlanır.

Rüyada Kötü Bir Komşuyla Konuşmak

Rüyada kötü bir komşuyla konuşmak, rüya sahibinin, yapılacak kötü bir dedikoduya malzeme olacağına ve bu yüzden sorun yaşayacağına delalet eder.

Rüyada İyi Komşuyla Karşılaşmak

Rüyada komşu ile konuşmak, rüyayı gören kişinin, sosyal hayatında çok sevilen, sayılan ve sözüne itibar edilen bir kişi olduğuna ve bulunduğu semtte yapılan ya da yapılacak çalışmalarda öncülük ve yöneticilik yapmasının isteneceğine işaret eder.

Rüyada Ahbap Görmek

Rüyada ahbap gören kişinin, iş hayatında ve sosyal hayatında yapmak istediği ve hayal ettiği şeylere, düşünerek ve ölçüp biçerek karar vermesine ve bir yol çizip kariyerinde ve hayatında bu yola uyması gerektiğine tabir edilir.

Rüyada Ahbap Kimse İle Tartışmak

Rüyada ahbap kimse ile tartışmak, rüya sahibinin, insanlar tarafından kötü ve hatalı olduğu söylenen yanlarının olduğunu reddetmesine ve bu durum ile ilgili olarak yapılan eleştirileri umursamamasına delalet edilir.

Bu Rüya Tabirini Paylaşabilirsiniz:
Google+'da Paylaş
Rüyada Komşu Görmek Hakkındaki Rüyalar;

  1. melehateser (19 Ocak 2014 saat: 09:41)

    kızım kucuk bır oglan cocugunun elinde tutmuş arkamdan gelıyordu yanımda bır kadın onu tanımıyorum ama komsuymuş ruyada arkama baktım yok çok aradım agladim bulamadım komsunun kocası kacırmış adam arıyor tlf ben cikıyırum karısı sanıyor oglum yanımda bıde kız var dıyor ben aglıyorum bagırıyorum tlf kapadı polise gıdıyordum adam iceri gırdı ustume atladı adamın organlarını sktım bagırdı duştu bogazını sıktım oldumu diye baktım odegıl kucuk bir oglan cocugu orada uyandım yorumlarsanız sevınırım

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Ayrıntıların bilinmesi, rüya tabirinin doğru şekilde yapılabilmesi için çok önemlidir.

Etiketler: , , , , ,