RuyaTabirleri.com

Rüyada Kömür Görmek

Rüyada kömür görmek yetim hakkı çalınarak ya da başkalarının hakkı yenilerek kazanılmış olan mala ve paraya delalet eder. Kömür aynı zamanda resmi görevli bir memur ya da herkesin karşısında ceketinin düğmesini iliklediği biri olarak tabir edilir. Rüyada kömür yakmak helal olmayan malın kaybına işaret eder. Kömürün çıtır çıtır yanması ve alev çıkarması kişinin resmi kurumlara hesap vereceği anlamına gelir.

Kömürün sebepsiz yere sönmesi ve hiç yanmamış gibi görünür olması kişinin haciz yolu ile kaybettiği her şeyi geri alması olarak değerlendirilir. Rüyada kömürün yanan alevinin kor olduğunu görmek kişinin devlet kapısındaki işinin çok ağır bir şekilde ilerleyeceğine ve kişiyi sıkıntıya, zahmete ve düşünceye sokacağına delalet eder. Karlı, yağmurlu ve soğuk havada kömür görmek kazanç anlamına gelir.

Rüyada Kömür Taşımak

Rüyada kömür taşımak kişinin kazancına işaret eder. Rüyada kömür taşıdığını gören kişi ekmek parasını zor şartlarda kazanan ama yine de kimseye muhtaç olmadan yaşayan kişi anlamına gelir.

Rüyada Kömür Almak

Rüyada kömür alan ve onu yakarak ısındığını gören kişi büyük bir badire atlatarak, çok büyük bir beladan dönecek demektir.

Rüyada Kömür Madeni Görmek

Rüyada kömür madeni gören kişinin hatırı sayılır düzeyde kazanç elde edecek bir iş yapacağı ya da böyle bir iş teklifi alacağı yorumu yapılır.

Rüyada Kömür Tozu Görmek

Rüyada kömür tozu görmek hayırlara işaret etmez. Kişinin kendisi için büyük bir kar etme hayaliyle gireceği bir işten büyük bir zarar edeceğine ve bu nedenle de malının ziyan olup, azıcık kalacağına işaret eder. Bu rüya bir de kişinin malını gelişi güzel ve keyif için çar çur edip ziyan edeceği şeklinde tabir edilir.

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada Kömür Görmek Hakkındaki Rüyalar;

 1. Ayşe Eskin (12 Ocak 2015 saat: 10:32)

  Rüyamda evden çıkıp ilerliyorum sol tarafımda tel örgülerle çevrili bi yerde siyah iğrenç bi köpek var. Sonra ben köpeğe bakıp ilerliyorum köpek konuşuyor ama ne dediğini pek hatılamıyorum cüzdanımla ilgili bi şeyler söylüyor elimi cebime atıyorum cüzdanım yok sonra geri dönüp koşmaya başlıyorum koşmak için geri döndüğümde köpek tel örgülü yerden çıkmış oluyor yolun karşısına geçim kulube gibi bi yerden ağzıyla bi şeyler alıyor ben koşmaya başlıyorum evin kapısına geliyorum kapıyı açıp arkasına geçiyorum köpeğe bakıyorum sol çaprazda biraz ilerde ok gibi bi şey atıyor ben hızlıca kapıyı kapatıyorum ok kapıya çarpıp düşüyor sonra köpek çok hızlı bi şekilde kapıya atlıyor sonra sıçrayarak uyandım. Anlamı nedir acaba? Şimdiden teşekkür ederim.


 2. atif (23 Şubat 2015 saat: 08:32)

  Ben ruyamda surekli 1700 1800 yillari ve bu zamanda yasayan tarikat seyhlerini goruyorum bi kisminin dunyada gormek degil isimlerimi bile duymus degilim ruyamda sanki daha onceden taniyormus gibi isimleri ile hitap ediyorum internetten o isimleri sorguladigim zmn hepside kendi devirlerinde tarikat seyhligini yapmis olduklarini okuyorum


 3. samet güven (21 Mart 2015 saat: 13:42)

  Rüyamada sobanın icine acile etmiş bir şekilde kömür atıyordum ve yanıyordu..kömür toz ve büyük kaya gibi parcalar halindeydi..o anda eve üç kişi baskın yapıyor ve evde uyuşturucu bulduklarını söylüyorlar siyah bi poşetin icinde..bende onlara yalvarıyorum benim hayatımı sonlandıracaksınız diye..galiba polisdi o üç kiş..yalvarışlarım olumlu çıkıyor ve benden şikayetçi olmayacaklarını söylüyorlar..daha sonra bi çöp kamyonu görüyorum sokakta çöp topluyorlar çop


 4. samet güven (21 Mart 2015 saat: 13:46)

  Rüyamada sobanın icine acile etmiş bir şekilde kömür atıyordum ve yanıyordu..kömür toz ve büyük kaya gibi parcalar halindeydi..o anda eve üç kişi baskın yapıyor ve evde uyuşturucu bulduklarını söylüyorlar siyah bi poşetin icinde..bende onlara yalvarıyorum benim hayatımı sonlandıracaksınız diye..galiba polisdi o üç kiş..yalvarışlarım olumlu çıkıyor ve benden şikayetçi olmayacaklarını söylüyorlar..daha sonra bi çöp kamyonu görüyorum sokakta çöp topluyorlar,çöp komyonunun arkasına biniyorum aynı çöp işinde çalışanlar gibi ileri geri ilerlerken komyandan iniyorum önune gecip şoföre bakıyorum şöförün yanında oturanlar 2 kiş eve baskın yapan uyuşturucuyu bulan kişilerdi.


 5. Ali (11 Temmuz 2015 saat: 13:26)

  Koyumuz yolundan gelirken yolun degistigini buyuk menderes nehrinin yatagindan gittigimizi nehrin baska yerden aktigini daha sonra ilerledigim yola yaya olarak devam ettim bir komur madenine ulastim ben ulasinca maden kendi calismaya basladi komur bi yerden bi yere tasiniyordu tasinirken uzerime dogru dusen kaya gibi parcalari vardi daha sonra genis bi alanda komurun yerin altinda kaynadigini gordum


 6. Banu (13 Aralık 2015 saat: 01:39)

  Ruyamda çalıştığım firmaya yuklu miktarda faturalar kesildigini ne kadar ödeme yapsak da borcun hala çok olduğunu görüyorum. Bunun hakkında biriyle konuşup patronu suclarken onun odasının olduğu yerin kapısındaki camlı yerin karardığını görüyorum, kapi acilip icerden patron çıkıyo, komur gibi yanmis. Kiziyo bize, meğer ödeme yapmak için uzak bi yurt dışına uçakla gidiyormuş ve uçak yanmış. patronum o uçakta ölmüs olarak gelmiş. Sonrada uyandım. Yorumlarsaniz çok sevinirim.


Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,