RuyaTabirleri.com

Rüyada Köpek Havlaması

Rüyada köpek havlaması, rüyayı gören kişinin, yakın bir zamanda bir tehlike içine düşeceğine, bu yüzden attığı her adımda ve girdiği her çalışmada çok dikkat etmesi gerektiğine, çok uzunca bir süre boyunca büyük ve sorunlu zamanlar geçireceğine, çok büyük üzüntüler yaşayacağına, gerek aile hayatında gerekse de iş hayatında bazı üzüntüler yaşayacağına ve bu üzüntüler yüzünden kısa bir süreliğine insanlardan uzak duracağına ancak daha sonra eski haline dönüp insan içine karışacağına işaret eder.

Rüyada Köpek Havlaması Duymak

Yakın bir zaman içinde çok büyük çalışmalar gerçekleştirecek olan rüya sahibinin, çok büyük bir proje üzerinde çalıştığına, bu proje bittiğinde herkese haber verileceğine, bu projenin duyurulacağına ve projenin herkesi çok büyük şaşkınlığa uğratacağına ve çok büyük bir şöhrete sahip olacağına alamet eder.

Rüyada Havlamayan Köpek Görmek

Rüya sahibinin yakınında olan bir kimsenin kendisine kötülük yapmak istediğine, ancak rüyayı gören kişinin, sevilen, sayılan ve güçlü birisi olmasından ötürü kötü bir şey yapmaktan çekindiğine, bu yüzden herhangi bir şey yapamayacağına ancak yine de rüya sahibinin, dikkatli olması gerektiğine işaret eder.

Rüyada Siyah Köpek Havlaması

Rüyayı gören kişinin, çok dişli ve sert düşmanlarından birinin, çok büyük bir kötülük yapmak için pusuda beklediğine, uzun bir zamandan         beri iş hayatında kendisini geçen rüya sahibine kin beslediğine bu yüzden rüyayı gören kişinin kendisine çok dikkat etmesi gerektiğine işaret eder.

Rüyada Beyaz Köpek Havlaması

Rüya sahibini kıskanan ancak herhangi bir şekilde kötülük yapmak gibi bir düşüncesi olmayan, rüyayı gören kişi hakkında dedikodu çıkaran ve ona bu şekilde ceza vermeye çalışan kişinin en kısa zaman içinde bulunup uzaklaştırılması gerektiğine ve o zaman rüya sahibinin, rahat edeceğine alamet eder.

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Köpek ile ilgili en ayrıntılı rüya tabirini Rüyada Köpek Görmek sayfamızdan okuyabilirsiniz.
Rüyada Köpek Havlaması Hakkındaki Rüyalar;

  1. beyza (26 Aralık 2014 saat: 12:18)

    Merhaba yardim ederseniz sevinirim önce belirtiyimki calismiyrm . Ruyamda aksam hava karanlik eczaneye gidiyrum ve birden kopek havlamalari duyuyrum ksuyrum eczaneye kapali eve ksuyrum bu sefer ama eczaneden eve dnerken kpegin diyah oldugunu farkediyrum neyse apartmanin onune gelince iceri girenler oluyr kisilerden faydalanip eve giriyrum yani kil payi kurtariyrum yardim ederseniz ck mutlu olurum simdiden tesekkur ederim …


  2. Şeyma (24 Ocak 2015 saat: 11:26)

    Ruyamda teyzemlerdeymisiz cikip evimize gdiyoruz annemle ben bi donus var irdan donuyoruz 5-6 tane kopek kosarak geciyolar hem hirliyolar hem havlyolar birbirlerini kovaliyolar bizi gormeden gwciyolar ve ben kopeklerden cok korkan bi insanm hemn salanyrm yukardan geldiler iyiki o taraftan dnmedk dyorum ckp devam ettgmz zamn yolumuza iki tanesi tekrr kosarak gecyolar cok havliyolar ve hrliyolar ama vhhhhvbchhhHhhhjjhhhv


Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , , ,