RuyaTabirleri.com

Rüyada Köpek Saldırısına Uğramak

Rüyada köpek saldırısına uğramak, sinsi bir düşmandan zarar görmektir. Rüyada görülen köpek genellikle insanlara kötülük yapmayı amaçlayan, dost görünümlü hilekar bir adamdır. Bu nedenle rüyasında köpeğin saldırısına uğrayan kimse, bu tarz bir adamdan zarar görür veya onun hilelerine maruz kalır. Eğer köpek saldırısı sonucunda kişiden kan akarsa, bu rüya yapılan kötülüklerden zarar görmeyeceğinize ve o kimsenin yaptığı her şeyin boşa gideceğine işarettir.

Rüyada Köpeğin Isırdığını Görmek

Rüyada sizi bir köpeğin ısırması, çevrenizde bulunan bir kişiden veya akrabalar arsında yer alan kötü niyetli bir adamdan zarar görmek anlamındadır. Bu rüya yakınlarınızda bulunan tehlikeli bir düşmandır. Rüyada sizi ısıran köpeğin şekli düşmanınızı yansıtır. Siyah bir köpek esmer, sarı köpek ise sarı bir düşmandır. Eğer köpek büyükse güçlü oldukça tehlikeli bir düşmana, eğer küçük bir köpekse güçsüz ve size çok fazla zarar veremeyecek bir düşmana delalet eder.

Rüyada Köpeğin Size Havladığını Görmek

Rüyada havlayan köpek, herkes hakkında dedikodu yapan, sinsi bir kimsedir. Bu rüyayı gören kişi, böyle biri ile karşılaşır ve onun fitnelerine maruz kalır. Köpeğin havlaması, sizi çekemeyen düşmanlarınız olduğunu; fakat size zarar verecek güce sahip olmadıklarını gösterir. Köpeğin havlayıp saldırmaması, düşmanlarınızın sizden çekindiklerini ve eyleme geçmeye cesaret edemeyip sadece arkanızdan konuşup dedikodu yaptıklarının göstergesidir.

Rüyada Köpeğin Arkanızdan Gelmesi

Böyle bir rüyayı gören kişinin, kendisine çok yakın olan, beraber yiyip içtiği ve sohbet ettiği dost görünümlü bir düşmanı vardır. Rüyada arkanızdan gelen köpek, sizin çevrenizde bulunan ama sizi çekemeyen ve haset eden, kötü niyetli bir kimsedir. Yakında bu kişi kendisini açığa çıkarak size zarar vermeye çalışacaktır. Bu rüya, gören kişiye daha dikkatli olması için bir uyarı mahiyetindedir.

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Köpek ile ilgili en ayrıntılı rüya tabirini Rüyada Köpek Görmek sayfamızdan okuyabilirsiniz.
Rüyada Köpek Saldırısına Uğramak Hakkındaki Rüyalar;

  1. edanur (17 Nisan 2015 saat: 12:56)

    Tam hatırlayamıyorum ama sanırım bir yere doğru gidiyordum aniden karşıma köpek çıktı.Havlayarak geliyordu peşimden korktum arkamı döndüm kaçarken uyandım. Ilk defa gördüm böyle bir rüya ve etkilendim de lütfen tam anlamıyla ne olduğunu söyler misiniz? Şimdiden teşekkürler.


  2. idris (25 Aralık 2015 saat: 01:08)

    Ruyamda oldugum yer savas halinde ben net cafede haberleri takip ediyordum o an oldugum yerde bir bombanin patladigini okudum ve hemen disari ciktim insanlar can havli ile kacisiyor polisler insanlara saldiriyor ve vuruyor bende aileme yetisebilmek icin polislerin arasindan kosamaya basliyorum sonra sessiz bi sokaga giriyorum arkamdan bir kac kisi daha koauyor hatta bana geldiklerini saniyorum sonra onlar duruyor ben kosmaya devam ediyorum yolun sonunda geldigimde kanal var ve yol kanal boyu gidiyor sonra iki kopek goruyorum havliyorlar biri bana saldiriyor bana dogru kosarken kanala duauyor digeride saldiriyor ben ona islik calinca benimle dost oluyor benimle birlikte kosuyor


Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , , ,