RuyaTabirleri.com

Rüyada Köpek Saldırması

Rüyada köpek saldırması, rüya sahibini çekemeyen kimselerin varlığına ve onlardan gelecek, sıkıntılara, dertlere, maddi ve manevi zararlara alamet eder. Bu rüya, kişinin ilerlemesine, mutlu ve başarılı olmasına tahammül edemeyen ve bunu engellemek ya da önüne geçmek için her şeyi yapacak kadar gözü kara olan bir takım insanların varlığı üzerinden açıklanır ve bu kimselerin rüya sahibinin başına bela olacaklarına rivayet edilir.

Rüyada Beyaz Köpek Saldırması

Rüyada beyaz köpek saldırması, rüya sahibine sadece dili ile zarar verecek bundan öteye geçecek cesarete sahip olmayan, küçük hesaplar yapan ve tabir yerindeyse rüya sahibine daha çok yolunacak kaz gözüyle bakan insanlara işaret eder.

Rüyada Siyah Köpek Saldırması

Rüyada siyah köpek saldırması, uyruğu yabancı bir kimseden zarar görmeye, belaya bulaşmaya, varını yoğunu ve aynı zamanda huzurunu kaybetmeye delalet eder. Kişi, başkaları nedeniyle sıkıntılı ve zor günler geçirecek, kendisini üzecek kayıplar yaşayacak demektir.

Rüyada Köpek Saldırısına Uğramak

Rüyada köpek saldırısına uğramak, rüyayı gören kişinin çok sevdiği, güvendiği, evinin, arabasının ve kasasının anahtarını daha da önemlisi canının teslim ettiği kişilerin aslında kendisi için ne kadar tehlikeli olabileceklerinin farkına varacağı ve büyük bir hüsran yaşayacağı anlamına gelir.

Rüyada Köpeklerin Saldırısına Uğramak

Rüyada köpeklerin saldırısına uğramakla köpek saldırısına uğramak aynı anlama gelir ve sadece birden fazla kişiden gelecek olan zarar ve ziyana, onlarla yaşanacak tatsız olaylara ve münakaşalara alamet eder.

Rüyada Dişi Köpeğin Saldırısına Uğramak

Rüyasında dişi köpeğin saldırısına uğradığını gören kişi, kötü niyetli, fesat, menfaati için her şeyi yapacak, iftiracı, yalancı ve kem gözlü bir kadının şerrine uğrar ve onun sebep olması neden ile toplumda küçük düşeceği ve rezil olacağı durumlara düşer diye yorumlanır.

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Köpek ile ilgili en ayrıntılı rüya tabirini Rüyada Köpek Görmek sayfamızdan okuyabilirsiniz.
Rüyada Köpek Saldırması Hakkındaki Rüyalar;

  1. hülya (12 Ocak 2014 saat: 17:36)

    Selamün aleyküm efendim rüyamda patronum beni ise geç geldigim için işten çıkardı ablamda o işyerinde çalışıyomuş çalismiyo aslinda o vaktinde geliyo bak diye övdü onu birlikte çaliştimiz abi benim göndermek istemedi ama kâr etmedi patron beni gönderdi sonra bi bahçedeydik babamı köpek ısırmış ölece yatiyo annem ben kardeşimle birlikte babamı aradık bahcede onu ararken uzun burunlu köpeğe benzer bisey saldirdı bizede benidw tam kalbimden ısırdı ben yığıldim orada sonra noldu bilmiyorum uyanddim ruyamin tabirini yaparsaniz cok sevinirim teşekkurler


Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,