RuyaTabirleri.com

Rüyada Köprüden Geçmek

Rüyada köprüden geçmek, güç, kudret ve inanç sahibi olmaya, yaşam tecrübesi edinip, olgunlaşmaya, tabir yerindeyse ayakları daha sağlam yere basar olmaya rivayet edilir. Rüyayı gören kişinin hayatıyla ilgili alacağı radikal ve kesin kararlar sayesinde yaşamının dirliğe ve düzene kavuşacağına, çektiği zahmetin ve zorluğun biteceğine, rüya sahibinin bu sayede rahat ve derin bir nefes alacağına delalet eder.

Rüyada Tahta Köprüden Geçmek

Rüyada tahta köprüden geçmek de köprüden geçmekle aynı anlama gelir. Rüyayı gören kişinin yaptığı hatalardan ders çıkarması sayesinde çok daha güzel ve iyi bir hayatı olacağına, yaşadığı yokluğun biteceğine, mutluluğunun ve huzurunun çoğalacağına alamet eder. Kişi, güzel günlere olan inancını ve sabrını hiç yitirmeyecek ve sonunda da muradına ermeyi başaracak demektir.

Rüyada Asma Köprüden Geçmek

Rüyasında asma köprüden geçtiğini gören kişinin hak yolundan ve doğruluktan ayrılmayan kimse olduğu yorumu yapılır. Rüya sahibinin hakkı olandan fazlasına tenezzül etmeyen, alın teri ile helal yollardan ailesini geçindiren ve hırsıza, arsıza ve uğursuza bulaşmayan kimse olduğu anlamına gelir.

Rüyada Yüksek Köprüden Geçmek

Rüyayı gören kişinin başarılarının her geçen gün çoğalacağına, itibarının ve makamının artacağına, yaptığı işte usta ve uzman hale gelerek, herkesin kendisini başarıları ile anar olacağına alamet eder. İlerlemeye, gelişmeye ve işinin ehli olmaya işaret eder.

Rüyada Dar Köprüden Geçmek

Sıkıntılı ve zorlu bir döneme girileceğinin habercisidir. Rüya sahibinin maddi olanaklarının azalacağına, işlerinin gerileyeceğine, elinin sıkışacağına ve yokluk içinde kötü günler geçireceğine yorulur. Kişi, dişlerini sıkarak bu günleri atlatacaktır diye açıklanır.

Rüyada Sallanan Köprüden Geçmek

Rüya sahibinin düşünmeden hareket etmesi ve emin olmadan adım atması nedeni ile kendisini zor durumda bırakacağı ve deyim yerindeyse önünü göremeyeceği şeklinde kabul edilir.

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada Köprüden Geçmek Hakkındaki Rüyalar;

 1. savaş (30 Mart 2014 saat: 02:45)

  Merhaba; Rüyamda eşim ve çocuğumla köprüden geçerken bitimine yakın toprak yıgmışlar eşim geçti cocuğum kucagımda köprünün birden çok dar olduğunu hissettim ve düştüm asıldım bir elimle asılırken çocugum kuçagımda düşmeden onu köprünün başında bekleyen annem babam onlara attım ve ben düştüm çok yüksekti ama bişe olmadı ellerim soyulmuştu sonra çıktım annemlerin yanına geldim ve uyandım.


 2. erdal (19 Eylül 2014 saat: 00:28)

  merhaba,
  rüyamdamda çok yüksek ama incecik bir köprünün üzerindeyim köprünün altında nehir var ama köprü çok yüksek daracık bordo renkli yan yana iki kişinin geçemeyeceği kadar dar bir köprü köprünün üzerindeyim köprünün bir tarafı ormanlık diğer tarafıda ormanlık hafiften rüzgar esiyor ayağa kalkamıyorum yürüyemiyorum bu sırada çalıştığım yerde ki bir kadını gördüm bana elini uzatıyor rüzgar hafiften esiyor ama sanki az az şiddetleniyor rüzgar ama ayağa kalkamıyorum rüzgar biraz dengemi bozuyor cesaret edemiyorum ayaga kalkmaya düşerim diye korkuyorum , sonra annemi gördüm annem dimdik ve kendinden o kadar emin ki bana ellerini uzzatıyor bir cesaret geliyor bana henüz ayaga kalkıp yürümeye baslamamısım ama bı cesaret geliyor ayagı kalkdığımı görmedim annemı gordum bı rahatladım ruyamda bana ellerini uzattı kalkar dogrulur gıbı oluyordum sankı sonra uyandım rıca etsem ruyamı yorumlarmısınız tesekkur ederım ıyı geceler


 3. nur (28 Ekim 2014 saat: 15:06)

  Rüyamda arkadaşlarla bir başka şehirdeyiz ve bir yere geliyoruz karşıya geçip bir eve gitmemiz gerekiyor. Yanımda iş arkadaşlarım var. Yukarıya doğru çıkan ve altı nehir olan tahta, tutunacak kenarlıkları olmayan asma bir köprüden geçerek eve ulaşabileceğiz. Ben köprüye çıkıyorum köprü sallanıyor biraz korkarak devam etmeye çalışıyorum. Köprünün ortalarına geldiğimde, yukarda kalın ve geniş etnik desenleri olan bir halat görüp ellerimle tutuyorum. Halat yumuşak ve kilim desenli. ellerimle onu tutuyor ve rahatlıkla vede hızla o halata tırmanarak yukarı çıkıyorum. Sonra nasıl çıkığımı soran arkadaşıma halatında yardımıyla rahatlıkla çıktığımı anlatıyorum


 4. özgür kaya (02 Ocak 2015 saat: 02:50)

  Böyle yurt dışında gibi biryerdiyim çok geri kalmış bir kabile gibi bir yer sanırım yanımda aydın ve ahmet adında çok eski çocukluk arkadaşlarım vardı sanki orasını tam hatırlamıyorum bana arkadaşlarımdan bir tanesi gitme hep beraber gideceğiz dedi ve ben sabırsız davrandım önümde böyle bir köprü var uzun eski bir köprü ve çok yüksek asma bir köprü ben giderken o yolu kullan dım tam böyle gidiyordum biraz gittikten sonra önüme birisi çıktıkı kısa boylu esmer kötü birisi bana zarar vermeye çalışan böyle üzerime doğru geldi yolumu kesti ve çakmak var yediyüz lira dedi ve sonra elinde birden bıçak gibi birşeyi bana doğru salladı ben çok korktum ve sonra uyandım


Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,