RuyaTabirleri.com

Rüyada Köpük Görmek

Rüyada köpük görmek, rüya sahibinin hem eğitim hem de iş hayatının çok başarılı geçeceğine, tüm eğitim hayatında üstün başarı belgesi alacağına, iş hayatında da keza aynı başarıyı devam ettireceğine ve başarı plaketlerine layık görüleceği anlamına gelir. Rüyada köpük görmek, rüya sahibinin bahtının her daim açık olduğuna işaret eder. Bu rüya diğer yandan da ayran gönüllü ve ne istediğinden emin olamayan kişilerin varlığı ile açıklanır.

Rüyada Köpük Banyosu Görmek

Rüya sahibinin ileride yaşamak istediği lüks, zengin, şaşalı ve mutlu hayata kavuşacağına tabir edilir. Rüyada içi köpük dolu banyo görmek, rüya sahibinin hayallerinin sadece hayal olarak kalmaktan çıkmasına ve gerçekleşmesine işaret eder.

Rüyada Beyaz Köpük Görmek

Rüyada beyaz köpük görmek, rüya sahibinin beyhude işler peşinde koştuğuna, gerçekleşmesi mümkün olmayan istekleri olduğuna delalet eder. Rüya sahibi kafa yapısını değiştirmediği ve hayallerini daha asgari seviyeye indirmediği sürece hep hayal kırıklığı yaşayacak demektir.

Rüyada Sabun Köpüğü Görmek

Rüyada sabun köpüğü görmek, rüya sahibinin öfkesine yenik düşerek, kendini zor durumlara düşürmesine işaret eder. Rüya sahibi, davasında haklıyken gözden düşecek ve tüm dikkatler öfkesinin büyüklüğüne çekilecektir, davası da arada kaynayıp gidecektir.

Rüyada Su Köpüğü Görmek

Rüyada su köpüğü görmek, çok hayırlıdır, ağız tadı ve tatlıkla geçecek bir aile hayatına, işlerin yolunda gitmesine, rızkın ve kazancın sürekli olmasına, haneye giren nimetin helal olmasına, aile içinde barışın ve sevginin hüküm süreceğine delalet eder.

Rüyada Köpük Köpük Deniz Görmek

Büyük kısmet ve büyük varlıktır. Rüya sahibinin dünya mallarından çokça nasipleneceğine, servet sahibi olacağına, gönlünce ve istediğince bir hayat yaşayacağına tabir edilir. Rüyada denizin üzerinde köpük olduğunu gören kişi hayattan yana şanslıdır.

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada Köpük Görmek Hakkındaki Rüyalar;

  1. nadir (18 Şubat 2014 saat: 15:33)

    kız arkadaşım gördü de rüyanın tabirini sizden rica ediorum
    çadırın içinde 2 tane küvet görmüş içnde biz banyo yapıomusuz ayrı ayrı küvette, sonra ben kendimi köpüklüomuşum üstümde şort varmış sonra onu küvete uzatıomusum öpmüşüm sonra çadırın yanına annesi gelmiş buna seslenmiş abilerin nerde die buda bi yerde olduklarını söylemiş annesi seslendiği için çadırın dışına çıkmış çadırın önünde odunlar varmış sonra bu sefer başka bi yerdeymiş benle bi kadın onun yanına gidiomuşuz benm moralim çok bozukmuş sebebini sormuş yanımda onun tanımadıgı bi kadın varmıs kadın benim için işi sallantıda işten çıkartılabilir oda bana üzme kendini diomuş bende hayallarımz vardı bu işte rahat ederdik çok üzüldüğümü sölemişim oda Allah büyüktür daha başka bi işde çalışırsın demiş


  2. nadir (18 Şubat 2014 saat: 16:04)

    önceki gönderdğim rüyada eksik vardı düzelttim gönderdim bunu tabire alırsınız dediğim gibi kız arkadaşım gördü de rüyanın tabirini sizden rica ediorum
    çadırın içinde 2 tane küvet görmüş içnde biz varmışız banyo yapıomusuz ayrı ayrı küvette, sonra ben kendimi köpüklüomuşum üstümde şort varmış baya köpüklüomuşum kendimi sonra onu küvete uzatıomusum onuda köpüklüomuşum öpmüşüm sonra çadırın yanına annesi gelmiş buna seslenmiş abilerin nerde die buda bi yerde olduklarını söylemiş annesi seslendiği için çadırın dışına çıkmış çadırın önünde odunlar varmış sonra bu sefer başka bi yerdeymiş benle bi kadın onun yanına gidiomuşuz benm moralim çok bozukmuş sebebini sormuş yanımda onun tanımadıgı bi kadın varmıs kadın benim için işi sallantıda işten çıkartılabilir oda bana üzme kendini diomuş bende hayallarımz vardı bu işte rahat ederdik çok üzüldüğümü sölemişim oda Allah büyüktür daha başka bi işde çalışırsın demiş


Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,