RuyaTabirleri.com

Rüyada Kör Olmak

Rüyada kör olmak, rüya sahibinin adaletli davranamadığı şeklinde tabir edilir. Rüya sahibi, olaylara tarafsız yaklaşamadığı için karşısındakilere haksızlık yapıp, onları kırıp, incitecek ve ileri giderse de yaptığı haksızlığın bedelini onları sonsuza kadar kaybetmekle ödeyecek demektir. Rüyada kör olmak, bilip susmaya, görüp saklamaya ve duyup inkâr etmeye işaret eder. Bazı rüya tabirlerine göre rüyada kör olmak hayırlara işaret eder. Rüya sahibine baba malından ya da ortak bir maldan büyük bir pay düşmesine tabir edilir. Rüya sahibi ömrünün sonuna kadar çalışmasına gerek kalmadan, rahatlıkla geçinebileceği kadar varlık elde edecektir.

Rüyada Kör Olduğunu Görmek

Hem hayır hem de şerdir. Rüya sahibi için şansızlık ve talihsizlik anlamına gelir. Hayatta aksilikler ve zorluklar yaşanacağına delalet ederken bir yanda da rüya sahibi için maddi anlamda kazancın artmasına ve elinin bollaşmasına işaret eder.

Rüyada Başkasını Kör Görmek

Rüyada başkasının kör olduğunu görmek, saygınlık kazanmak anlamına gelir. Rüya sahibi başarıları ile toplumda herkesin gözüne girecek ve herkesin takdirini alacak demektir.

Rüyada Kör İnsan Görmek

Rüya sahibinin bazı gerçeklerden sapmasına, yanlış yollarda çareler aramasına bu nedenle de kurtulmak isterken daha çok batmasına delalet eder.

Rüyada Sağır Olmak

Rüyada sağır olmak, rüya sahibinin inandığı şeyleri yanlış biliyor olmasına, okumayı seçmek yerine kulaktan dolma bilgilerle yetiniyor olmasına işaret eder. Bu rüya aynı zamanda, rüya sahibinin çevresindeki cahil kişilere de delalet eder.

Rüyada Duymamak

Rüya sahibinin bildiği bir şeyi bilmiyor gibi davranmasına ve kendini çevresindekilere, durumdan hiç haberdar değilmiş gibi göstermesine işaret eder. Rüya sahibi, çok bilmenin başa bela olduğunu düşündüğü için genelde bu taktiğe başvuruyor ve olayların dışında kalmayı tercih ediyor demektir.

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada Kör Olmak Hakkındaki Rüyalar;

  1. kadir (03 Temmuz 2015 saat: 11:40)

    Ben rüyamda şmdi sokakda gidiodum arada bi köpek vardı hep uyuyodu köpek sonra 2. yada 3. geçişimde köpek uyandı yanıma doğru koşdu elimde telefon vardı beyaz ışık açıkdı gözüme çarpıyordu ışık etrafı çok zor bi şekilde görmeye çalışıodum köpekden iyice korkmuşdum ve bir tane tekme attım köpek bağırdı sonra telefonu çekdim etrafı iyi görmeye başladım ne anlama gelior lütfen açıklarmısınız bana ?


  2. kadir (03 Temmuz 2015 saat: 11:59)

    bi kere daha yazcam rüyamda çok az görüordum yani ço nadir bi şekilde görüordum telefon ışığı gözüme çarpıordu ve çok az görüordum ne anlama gelir çok az gördüm ve köpekde bana yaklaşdıkda korkuodum köpeğe vurdum bitane köpek bağırdı sonra eve gittimde babannem dediki halamın kızı bahar ablam bana para bırakmış bende kick boksa gidiom babanneme dedim babanne verde hocama parayı veriim parayı zor ödüom onun içinde istedim babannemde tamam diodu ne anlama gelior lütfen sölermisiniz o e maile msn ye msj olarak atarmısınız


  3. Şule varol (11 Ağustos 2015 saat: 11:47)

    Sanki daha öncelerden de kor muş gibi bir hayatım vardi rüyamda bir hafta sonra düğünü olan kuzenimin kınası için elbise almak için annemle carsidaydik ama ben sürekli anne nasılsa ben göremiyorum güzel bir elbise al diyordum ve yaklaşık on tane elbise denedim sonra elbiseyi aldık ve gittik


Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,