RuyaTabirleri.com

Rüyada Korunmak

Rüyada korunmak, hayırlara alamet eder. Rüyayı gören kişinin çaresiz hallerden kurtulacağına, sağlığına, neşesine, ağız tadına kavuşacağına, afiyette olacağına, borçlarını ödeme imkânı elde edeceğine ve Allah’ın kendisine yardım etmesi için ettiği duaların da kabul olacağına işaret eder. Rüya sahibinin hayatının düzelmeye başlayacağına, isteklerinin gerçekleşeceğine, başarılarının artacağına, işlerinin hafifleyeceğine, hayatının da kolaylaşacağına rivayet edilir.

Rüyada Korunmak İçin Dua Etmek

Rüyayı gören kişinin ulaşmaya çalıştığı bazı amaçlarının olduğuna, bunlara kavuşmak için canla başla, büyük bir hırs ve azimle uğraştığına, mücadele etmekten vazgeçmediğine, üşenmediğine ve geri adım atmadığına işaret eder. Rüya sahibi muradına erecek ve hayallerine de kavuşacak demektir.

Rüyada Korunmak İçin Ayetel Kürsi Okumak

Rüyayı gören kişinin çaresiz dertlerinin dermanını bulacağına, hayırlı günler yaşayacağına, hastalıklarını yenmeyi başaracağına, düşmanından uzak olacağına, imkânsızı başaracağına, güç ve kudret sahibi olacağına, olumsuz duygu ve düşüncelerinden arınacağına, rahat edeceğine, mutlu ve sağlıklı olacağına işaret eder.

Rüyada Şeytandan Korunmak İçin Dua Okumak

Rüyayı gören kişinin deyim yerindeyse eline, beline ve diline hâkim olan, kendisini bilen, olgun, adaletli, namuslu ve şerefli biri olduğuna, mümkün olduğunca nefsini terbiye etmek için çabaladığına, kötülükten ve günahtan sakındığına, doğruluktan sapmadığına ve Allah’a her zaman kendisini şaşırmaması için yalvardığına tabir edilir.

Rüyada Depremden Korunmak

Rüyayı gören kişinin çok temkinli kimse olduğuna yorulur. Rüya sahibinin güvenmediği kişilerle hareket etmediğine, tekin olmayan işlere kalkışmadığına, az ama garanti olmasına hep özen gösterdiğine, canına, malına ve parasına zarar getirecek adımlar atmadığına alamet eder.

Rüyada Yağmurdan Korunmak

Rüyayı gören kişinin kurulu düzenine, oturduğu makama, ekmek kazandığı işine ve mutluluğu yakaladığı ailesine olan sadakati ve bağlılığı nedeniyle onları riske edecek hiçbir adım atmayacağına rivayet edilir.

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada Korunmak Hakkındaki Rüyalar;

  1. aygül (17 Mart 2014 saat: 16:46)

    rüyada istanbul’da sarsıntıların başladığını ve deprem olacağını öğreniyoruz. depremden korunmak için sığınak arıyoruz.. sonra bir yerde mağara görüyoruz. oraya girdiğimizi görmüyorum. daha sonra geniş,güzel ve aydınlık bir bina gibi bir yeri sığınak olarak kullandığımızı görüyorum. oraya sığınmışısız. arada dışarıya bakıyoruz dışarıda sarsıntılar devam ediyor. orada gayet iyi durumdayız . herhangi bir sıkıntımız yok.dışarıya baktığımız zaman az sayıda evin yıkıldığını ve ortamın karışık olduğunuz görüyoruz.

    teşekkürler


  2. Murat Bulut (14 Ocak 2015 saat: 14:24)

    Evde beslediğimiz kedilerden birinin için cin yada şeytan girdiğini ve kediyi şeytanın musallatından kurtarmak için bir takım sureler okuduğumu gördüm. Fakat hangi sureler bilmiyorum. Sanki işin ehli bir hoca gibi hissediyorum kendimi dua okurken ve şifa bulup kurtulacak kedi rahatlığı vardı üstümde. Bu rüya ile ilgili yorum yapabilir misiniz?


Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,