RuyaTabirleri.com

Rüyada Köy Evi Görmek

Rüyada köy evi görmek, yeni bir karar alınacağına ve başka bir kente ya da memlekete yaşamak için göç edileceğine yorumlanır. Rüyasında köy evi görenler gurbete gider ve hasret çekerler. Yıkık, harabe bir köy evi görmek, kişinin yaşam koşullarının tamamen değişeceğini, var olan rahatının bozulup, daha kötü şartlarda yaşamaya başlayacağını bildirir. Yeni bir köye evi görmek ise, küçük ama güzel bir ev satın almak anlamına geldiği gibi, kişinin yaşamında yapacağı önemli değişikliklerin de habercisidir. Yeni köy evi gören kişiler için mevcut işinin dışında başka fırsatlar da gündeme gelebilir. Parasal kaynakların değişeceğine, daha tutarlı kazançlar elde edileceğine de alamet olan rüya bekar kimseler için sessiz, sakin bir kişiliğe sahip eşe yorumlanır.

Rüyada Köy Evi Satın Almak

Rüya sahibinin rızkında olacak artış nedeni ile yeni bir mülk edineceğine, gelirinin bir kısmı ile geleceğine yönelik yatırımlar yapacağına ve daha çok hayatını garanti altına alabileceği seçimlerde bulunacağına işaret eder. Alınan evin durumuna göre farklı yorumları vardır. Küçük bir köy evi almak gelirdeki küçük artışa işaret ederken, geniş ve ferah bir köy evi satın alan kişinin geliri de artar ve ailesine yeni üyeler katılır. Büyük ve yeni bir köy evi almak aynı zamanda kişinin işlerini büyüteceğine ve çok sayıda işçi çalıştıracağına da delalet eder. Eski, yıkık dökük, harabeye benzeyen köye evi satın aldığını gören kişi uzun süren bir hastalık sürecine girer.

Rüyada Köy Görmek

İş değiştirmek anlamına gelen rüya, kişinin yeni gireceği işin eskisine oranla daha az gelir getireceğine, mevcut düzeninin de kişiyi çok mutlu etmeyeceğine yorumlanır. Köy gören kişiler ticarete atılır ve yeni bir çevreye dahil olur. Esnaflık yapmaya da delalet olan rüya kişinin feraha çıkması ve sıkıntılarından uzaklaşıp, huzur içinde bir hayata adım atması olarak da tabir edilir.

Rüyada Köy Evi Görmenin Psikolojik Yorumu

Aşırı yoğun bir hayattan bunalan, sakinlik ve huzur isteyen kişilerin gördüğü rüyalardandır. Köy evi kişinin samimiyete duyduğu ihtiyacı ve dostluklarına verdiği önemi ifade eder.

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada Köy Evi Görmek Hakkındaki Rüyalar;

 1. kadir (01 Şubat 2015 saat: 15:19)

  Ruyamda koy evindeydim aksamdi disaridan sesler geliyordu kış mevsimindeydik her taraf bembeyaz kardi ciplak bi kadinla adam vardi ustlerinde sadece beyaz ic çamaşır vardi yerde ölü yatan bir adam vardi kani yere damliyordu etrafta polisler vardi bir tane polis kapiya geldi bize iceri girin dedi ama baska bi dilde daha sonra ölü adamin yaninda bembeyaz bi ayi belirdi ruyam bu kadar yorumlarsaniz cok sevinirim


 2. Cide (28 Eylül 2015 saat: 08:04)

  Merhaba rüyamda köydeyim halamlar evlerini bize vermişler tamamen ev uzun süre kullanılmadığından dolayı biraz toz ve örümcek ağı içindeydi cocuklarimla evi temizliğim derken siyah güzel bir kelebek uçmaya başladı etrafımda ve üzerime kondu korku içinde telaş yaparken uyandım.


 3. Ruyaci (10 Kasım 2015 saat: 17:50)

  Selamin aleykum.

  Hayirdir insaallah gece ruyamda babamin amcasinin koydeki evinden bizim eve dogru onun kizini ismiyle cagiriyorum,kac kez cagirmama ragmen cevap vermiyor ve en son kizarak cagiriyorum ve bizim koydeki evin bacasindan cikiyor. bu ruyami yorumlarsaniz sevinirim.

  Kalin saglicakla.


 4. Cesminaz (14 Kasım 2015 saat: 08:15)

  Bir köye gidiyorum annemde orda yüksek bir yer kapının önünde yerde tertemiz su akıyor düğüne gideceğiz ben duş almak istiyorum annem diyo gel burda al evine gitmene gerek yok duşu mutfağın içinde o arada kapı çalıyor misafir geliyor oturuyorlar bende ayaktayim bakıyorum yerde rengarenk ben saniyorum kertenkele ama yok değil ufak bir kuş elimi uzatiyom kuş elime konuyor.


 5. sevoo (01 Şubat 2016 saat: 02:56)

  Merhaba yorumlarsanız sevinirim abim daha dun gece evlendi ruyamda abime kız bakmaya köye gidiyoruz bi tarladan geciyoruz yolda yılan görüyorum yanından geciyoruz sonra ailece eski bir eve giriyoruz hatta anneme diyorum abim yeni evlendi ne kızı diye cevap vermiyor sonra onlar cıkıyor ben tek kalıyorum orada evden dısarı çıkıyorum köyde kimseler yok annemi telefonla arıyorum kız evindeyiz diyor oraya gidiyorum ev yeni ve kapalı bir kız var


 6. Esra (04 Mart 2016 saat: 08:45)

  Rüyamda bilmediğim bir yerde çok kar vardı soğuktan kaçmak için yine bilmediğim dışı eski görünen bir eve girdim köy evine benziyordu içerisi çok büyük ve karanlıktı biraz gezdikten sonra dışarı çıkarken arkama baktığmda annem babam ve ablam ordaydı bizim köydeki evimizmiş yemek hazırladk yedik dışarı çıktığımda güneş vardı ve karlar erimişti rüyamın yorumu nedir acaba ???


Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , ,