Rüyada Koyun Görmek


Rüyada koyun görmek genellikle kadın ve çocuk ile tabir edilir. Güzel ahlaklı, hanım hanımcık, oturmayı, kalkmayı ve konuşmayı bilen bir hanıma işarettir. Bu hanım eşini de yücelten bir hanımdır. Rüyada görülen koyun her anlamda zenginliğe işaret eder. Gönül zenginliğine, saadetin artmasına, aile halkının genişliğine, hayırlı evlatlara, kazanca, rızka ve işlerin artmasına delalet eder. Rüyada koyunun arkasında gittiğini gören kişi, bir kadının aşkına düşecek ve kara sevdaya tutularak adım adım onu izleyecek demektir. Rüyada koyunun hastalıklı ve bakımsız olması, pasaklı ve hastalıklı insanlara işaret eder. Rüyasında koyun derisi yüzmeyi meslek edinmiş kişi anlayışsız, zorba ve eli maşalı şefe, müdüre, patrona ya da siyasetçiye delalet eder.

Rüyada Koyun Sürüsü Görmek

Rüyada koyun sürüsü görmek, genellikle toplumu oluşturan bireylerin tamamı ile tabir edilir. Koyun sürüsü, toplumu oluşturan bireylerin yumuşak başlı ve kolay yönetilebilir kimseler olduklarına delalet eder.

Rüyada Koyun Sağmak

Rüyada koyun sağmak hayırlı şeylere işaret eder. Rızık, nimet, bolluk, bereket, kazanç ve sağlık ve şifa anlamına gelir.

Rüyada Koyun Otlatmak

Rüyada koyun otlatmak ve çobanlık yapmak rütbenin artması anlamına gelir. Rüyasında koyun atlatan kişi amir, komutan, müdür, yönetici, patron ya da siyasetçi rütbesine sahip olacak demektir.

Rüyada Koyun Kesmek

Rüyada koyun kesen ve koyun kesmekle kalmayıp koyundan bir parça koparıp yediğini gören kişinin tüm dilekleri ve arzuları gerçek olur, kişi hayallerine ve hedeflerine ulaşır.

Rüyada Koç Görmek

Rüyada koç görmek şan, şöhret, para ya da nüfus anlamına gelir. Rüyasında koç gören kişi babası çok zengin ve varlıklı biriyle evlenecek ya da kendisine çok zengin ve varlıklı birinden miras kalacak demektir.

Rüyada Kuzu Görmek

Rüyada kuzu gören kişinin bir erkek evladı olacak demektir.

Etiketler: , , , ,
Rüyada Koyun Görmek Hakkındaki Rüyalar;

  1. Aleyna (16 Ocak 2014 saat: 13:29)

    Rüyamda beyaz çuvalların içinde peynirler vardı. Bendeaz az az onlardan yedim.BİR beyaz çuvalın içindede yoğurt vardı.Ondanda kızım yedi.Sonra bir erkek çocuğum vardı.Siyah hayvan sürüsü üstümüze geliyordu. Hayvanlar bize bir şey yapmadı. Sonra komşular yemek yapıyordu. Ben dar bir yoldan yürüyorum iki tane koyun almak istiyorum.

  2. mehmet (28 Şubat 2014 saat: 09:08)

    rüyamda babaannemim evindeyim yalnızca evin bir odası nın duvarları sıvasız ve inşaat halinde fakat halıları ve diğer eşyları mevcut o sırda küçük halam ölen babannemin eşyalarını getiriyor odanın bir kenarında annem ben ve halam eşyalara bakmaya başlıyoruz babannemim ben ölünce benim çenemi bu tülbentle çekin dediği bir tülbent vardı onu arıyoruz bulalamıştık çünkü onu, çekyatın üstünde dedem oturuyo babam oturuyo ve babamın halası var daha sonra kapıdan babamın halası giriyo küçük halam onun koluna girmiş babamın halası hasta ve bitap bir şekilde bende ona diyorimki hala noldu sana böyle den böyle değildin diyorum o hiç bişey söylemeden bana oturdu yerine sonra uyandım

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Ayrıntıların bilinmesi, rüya tabirinin doğru şekilde yapılabilmesi için çok önemlidir.