RuyaTabirleri.com

Rüyada Kravat Görmek

Rüyada kravat görmek, resmi bir iş yapmak anlamına gelir. Rüya sahibinin hayırlı olacak ve herkese ilan edeceği bir iş için bir belgeye imza atmasına delalet eder. Büyük şans yakalamak şeklinde tabir edilir. Rüyada kravat görmek, rüya sahibinin yenilikler yaparak yeni bir hayata adım atması şeklinde ifade edilir. Rüya sahibi hayatı ile ilgili büyük, köklü ve yeni kararlar alarak adım atacak ve sonu da kendisi için hayır getirecek demektir. Rüya sahibi için mesleğinde başarının, çalışkanlığın ve idealist oluşunun sembolüdür.

Rüyada Kravat Bağlamak

Küçük, önemsiz fakat bir süre uğraştıracak olan sorun anlamına gelir. Bu sorun rüya sahibine öyle büyük zorluklar ya da sıkıntılar yaşatmayacaktır, gelip geçecektir.

Rüyada Kravat Satın Almak

Laf taşıyan kişiye işaret eder. Kötü niyetler içerisindendir amacı insanları birbirine düşürüp, arada husumet çıkarmaktır. Fakat bu kişi emeline ulaşamayacak ve rüya sahibine zarar veremeyecektir.

Rüyada Kravat Takmak

Rüya sahibinin ebeveynleri ve diğer aile büyükleri tarafından evlenmesi için gösterdikleri çabaya delalet eder. Rüya sahibinin annesi, teyzesi ya da halası kendisini baş göz etmek için sürekli olarak komşu ya da akraba kızlarını yokluyorlar demektir.

Rüyada Kravat Hediye Almak

Rüya sahibinin üzüldüğü, içine attığı, kendine dert ettiği ve kimselerle paylaşmadığı konuları anlatma isteği için güven duyduğu bir yakınına ya da arkadaşına kalbini açması şeklinde ifade edilir.

Rüyada Kravat Çıkarmak

Rüya sahibinin sırf gurur için ayrı durduğu ama aslında gördüğü zaman içinin gittiği kişilerle yeniden bir araya gelmesine ve yakınlık kurmasına vesile olacak güzel bir olayın yaşanacağına tabir edilir.

Rüyada Kravatlı Adam Görmek

Mutluluk verici haberler almak anlamına gelir. Rüya sahibini üzen ve ters giden bir konunun iyileşme göstereceği anlamına gelir.

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada Kravat Görmek Hakkındaki Rüyalar;

 1. tumay (31 Ocak 2015 saat: 13:48)

  Çalıştığım okulda bir toplantıdayız ve eski bir üniversite arkadaşım toplantıyı yöneten kişiye zor duruma düşürücü bir soru soruyor.Sonra hizmetli ablamız benim sınıfımı temizliyo ve sınıfın önünde çöpleri biriktirip atıyo. Sonra okulun önünde arabamın içindeyim 3 çocuk gelip kapıyı açıyo birinin elini tutup çok sıkıyorum ağlıyo sonra arabayı başka yere çekiyorum. Eşimi okuluna götürürken bir alışveriş merkezine giriyoruz müdür yardımcımız ona siyah bir palto satmaya çalışıyor. Ben kravat beğenmeye çalışıyorum kenarları beyaz ortası lacivert bir kravat takıyorum.


 2. Ayşenur (11 Mayıs 2015 saat: 12:42)

  Gercek hayatta sevdiğim bir çocuk bsna gri parlak bir kravat veriyordu donra geri vermemi istedi bunlardan once bana aşkını itiraf edecekken utandı ve git sana benim bi arkadaşım anlatır dedi güldü heyecanlıydi iste kravatini çıkardı bana verdi bende ogittikten sonra kravgöğsüme basip kokladim


 3. ilknur (17 Eylül 2015 saat: 12:51)

  Rüyamda olmuş olan babam hapiste olan erkek kardeşime bir alışveriş çantası getiriyorcçantayı ben aciyorum içinde beş altıtane kravat ve hediye paketleri var kravatin birisi pembe renkte onu elime aalıyorum ama hediye paketlerini acamadan uyanıyorum yorumlarsaniz sevinirim


 4. gülten (20 Aralık 2015 saat: 07:01)

  Rüyamda doğal bir havuz gibi bir yrdeydim tani denizle havuz karışımı gibi biryerdi yanimda hiç tanımadığım ama arkadaşım gibi davranan iki kız vardı biri yüzme bilmiyordu. Düştü digeri onu kurtardı sonra havuzun kaykaylarına gitmek icin bir carsi gibi bir yerden geçiliyordu ben ordan 3-4 defa geçtim her geçtiğimde aynı şeyi gördüm osmanlı turalı küçük bir kravat. En son oradan geçip kaykaya giderken yolu kaybettim. Ve arkamı döndüğümde polis ve arkadaşlarım bana sesleniyorlardı onların yanına gittiğimde havuzun süresinin bittiği ve çıkmamız gerektiğini söyledi. Sonra havuzda biraz hareket felan yaptık sonra uyandım. Ama en çok etkilendiğim şey kravat oldu.


Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,