RuyaTabirleri.com

Rüyada Kuaföre Gitmek

Rüyada kuaföre gitmek, rüyayı gören kişinin, iş hayatı ya da eğitim hayatı ile ilgili bir yere gideceğine ve gittiği yerde yeni yerler göreceğine ve yeni şeyler deneyeceğine alamet eder. Aynı zamanda, rüya sahibinin, yaptığı işler ya da ilgilendiği konular ile ilgisi olmadığı halde gereksiz ve boş yere sürekli konuşan ve saçmasapan şeyler yapan ve herhangi vasfı olmayan kişilere işaret eder.

Rüyada Kuaföre Gittiğini Görmek

Rüyayı gören kişinin, iş hayatında ve aile hayatında arabozucu, geveze, boşboğaz ve dedikoducu kişiler ile muhatap olmak zorunda kalacağına, bu yüzden çeşitli sorunlar yaşanacağına, endişe duyulan çeşitli durumlara düşüleceğine, zor ve sorunlu dönemler geçirileceğine ve bu kişilerin yaptıklarının çok yakın bir zamanda rüya sahibini de etkileyeceğine delalet eder.

Rüyada Kuaföre Gidip Saç Yaptırmak

İki farklı şekilde tabir edilir. Eğer bu rüyayı genç bir kız görürse yakın bir zamanda karşısına çıkacak hayırlı bir kısmet ile evleneceğine alamet eder. Eğer rüya sahibi, evli bir kadınsa içinde bulunduğu sıkıntılı ve kötü durumdan yakın bir zaman içinde kurtulacağına ve daha mutlu bir yaşam süreceğine rivayet eder.

Rüyada Gelinlikle Kuaföre Gitmek

Rüya sahibinin, iş hayatında çok zor ve sıkıntılı durumlara düşeceğine, bu durumlardan büyük zarar görerek çıkacağına ancak daha sonra çok büyük işler yapacağına, gerçekleştirdiği yatırımların meyvesini vereceğine ve çok büyük kazançlar elde edeceğine ve çok daha güzel ve bereketli günler ve işler görüleceğine delalet eder.

Rüyada Saç Kestirmek İçin Kuaföre Gitmek

İki şekilde yorumlanır. Eğer saç güzel kesilmişse çok güzel ve hayırlı işler yapılacağına alamet eder. Ancak, pek iyi bir şekilde kesilmemişse çok kötü ve sıkıntılı zamanlar geçirileceğine tabir edilir.

Bu Rüya Tabirini Paylaşabilirsiniz:
Google+'da Paylaş
Rüyada Kuaföre Gitmek Hakkındaki Rüyalar;

  1. eda (13 Ocak 2014 saat: 08:57)

    Ruyamda bi kuafordeyim.hazirlik yapiyoruz.kendi makyajimi kendim yapiyorum.cok guzel tavus kusu renginde bi far var onu suruyorum.pembe bi allik var onuda suruyorum.hepsi simli bunlarin.saclarim koyu sari tonunda olmus.kuafor onune oturuyorum.oda ne kadar uzamis sekilsiz kirpiklerin diyip kisacik kesiyo kirpiklerimi.guzel oluyorum zayiflamisimda.fotograf cekiyorum bi kac kere.sonra disari cikiyoruz bi tabut var birinin cocugunu bulmusuz.adam sariliyo kan var her yerinde.sismis ceset birazda.

  2. Çigdem (17 Eylül 2014 saat: 09:09)

    Merhaba,Kuaföre gidiyorum saçlarımı boyatıyorum sonra kuaför sacımın yandığını söylüyor sonra bekle diyor hemen yıkamayalım bekliyoruz ben kendım yıkıyorum ve sacımın bir kısmı üst kısım kremi rengi olmuş ve basımını bir kısmı tamamen kel olmuş ben yıkarken iki büyük tutam elimde kalıyor kuaför ilk defa kızkardeşimin tavsiyesı ile gittiğim bir kuaför. Sonra annem ve yegenlerim hep birlikte gezmeye gidiyoruz ben basıma bandana takıyorum. Yollarda eğlence var .biz yazı geçirdiğimiz yerdeyiz.
    Çok teşekkürler,

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Ayrıntıların bilinmesi, rüya tabirinin doğru şekilde yapılabilmesi için çok önemlidir.

Etiketler: , , , ,