RuyaTabirleri.com

Rüyada Kuduz Köpek Görmek

Rüyada kuduz köpek görmek, sürekli insanlara saldıran, onların kötülüğünü isteyen ve hareketleri, davranışları ve sivri dili ile kimse tarafından sevilmeyen, huysuz, hilebaz ve ahlaksız bir kimseye işaret etmektedir. Bu rüyayı gören kişi bahsi geçen şekilde bir adamla karşılaşır ve onun kötülüklerine maruz kalır. Rüyada kuduz bir köpeğin saldırması, dengesiz ve kötü huylu birisinin kötülüklerine maruz kalmaya; kuduz bir köpeğin dolaştığını görmek ise bu adamın insanların arasında sinsice dolaşıp onlara zarar vermesine yorumlanır.

Rüyada Kuduz Bir Köpek Öldürmek

Rüyasında kuduz bir köpek öldüren kimse, ahlaksız bir düşmana galip gelir. Bu rüya çevrenizde bulunan ve sadece size değil herkese kötülük yapan bir adamın şerrinden emin olacağınıza yorumlanmaktadır. Rüyada kuduz bir köpeği başkasının öldürdüğünü görmek ise, hırsızlık yapan ya da çeşitli suçlar işleyen birinin yakalanmasına ve bunu uzman ekiplerin yapmasına yorumlanmaktadır. Rüyada kuduz bir köpeğin boğulduğunu görmek, güçsüz bir düşmanı egale etmeye işarettir.

Rüyada Bir Köpeğin Kuduz Olması

Rüyada bir köpeğin kuduz olması, başlangıçta güçsüz olan bir düşmanın gittikçe daha da saldırgan olmasına ve size zarar verecek boyuta gelmesine yorumlanır. Bu rüya aynı zamanda hidayetten sonra sapıklığa, dost görünümlü bir düşmanın gerçek yüzünü ortaya çıkarmasına, günah işleyen iffetsiz bir kadına ve onun oyunlarına işarettir. Rüyada kuduz köpek aynı zamanda din v dünya ilerinde aşırıya gitmeye ve haddini aşacak hareketlerde bulunmaya yorumlanmaktadır.

Rüyada Kuduz Köpek Görmenin Psikolojik Tabiri

Rüyada kuduz köpek görmek, kişinin iç dünyasında yaşadığı karmaşık durumların bir yansımasıdır. Elinden geldiğince doğru yolda bulunmaya çalışan bazı kişilerin bilinç altında yapmak istedikleri bazı kötülüklerin yansıması olan bu rüya her insanda ortaya çıkabilen hayvani dürtülerin bir tezahürüdür. Gerçek hayatında bu kötülükleri yapmak istemeyen kişi böyle bir rüya ile iç güdülerini ortaya çıkarır.

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Köpek ile ilgili en ayrıntılı rüya tabirini Rüyada Köpek Görmek sayfamızdan okuyabilirsiniz.
Rüyada Kuduz Köpek Görmek Hakkındaki Rüyalar;

  1. cemresu (02 Aralık 2014 saat: 23:46)

    Rüyamda bir köpek üzerime doğru geldi kaçıp saklandım ondan kurtulduğumu zannettim fakat beni buldu ve saldırdı ama ısırmıyor fakat bana sürtünüyor çok korkutuyor o sırada sahibi gelip öldürüyor ve köpeğin kuduz olduğunu söylüyorlar.Köpekten kaçarken de Ayağım kırılıyor.


  2. Mustafa Oğuz Kaan (07 Nisan 2015 saat: 16:05)

    Denizde elimle somun ekmek büyüklüğünde balık tutuyorum. Hatırlayamadığım bir kaç kişi getir beraber yiyelim diyorlar. Ben tamam diyorum ama içimden balığın yarısını yiyeyim diğer yarısını götüreyim diye düşünürken balığın yarısı kayboluyor. Sonra kalan balığı götürüyorum ve aklımda ben kendi hakkımı yedim diye düşünüp kalan balığı veriyorum. O sırada hava bozuyor herkes kaçışmaya başlıyor. Ve bulunduğum küçük çardak gibi yere (sahilin hemen yanında) 2 köpek geliyor 1 tanesinin kuduz olduğunu duyuyorum saldırırken ellerimle boynunu tutup boğarak öldürüyorum. Ellerimi ısırmasın diye de çabalıyorum. Dışarıya çıktığımda denizin içinden bir araba çıkıyor ve içinde tanımadığım biri bana gülümseyerek şuradan şuraya gidiyorum diye 2 il ismi söylüyor (ama hatırlayamıyorum).


  3. busra (28 Nisan 2015 saat: 22:21)

    Ruyamda bir suru kopek gordum ama aralarinda bir tanesi siyahtı ve kuduzdu birisi ona mudahale ediyordu bende kaciyordum cok korkuyordum ama ıssırmadı butun gun korkuyla dolaştım bunun aciklamasi nedir ilk defa bir ruyami bu kadar cok merak ediyorum


Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , , ,