RuyaTabirleri.com

Rüyada Küf Görmek

Rüyada küf görmek, iyi değildir, uğursuzluklarla karşılaşmaya delalet eder. Şans, kısmet ve rızık kapılarının kapanacağı, gelirin düşeceği, ekmeğin kesileceği, kıtlığın olacağı bir dönem olarak tabir edilir. Rüya sahibinin işlerinin duracağı bu nedenle çok zor ve sıkıntılı günler yaşayacağına delalet eder. Rüyada küf görmek, yolunda giden hayatın birden bire tepe taklak olacağına ve rüya sahibinin maddi zarara ve ziyana uğrayacağına işaret eder.

Rüyada Küf Yemek

Rüyada küf yemek hastalık ve zorluk yaşamaya, ağız tadının ve huzurun kaçacağına, problemlerin dağ gibi büyüyeceğine, çaresiz kalmaya ve gözyaşı dökmeye işaret eder. Rüyada küf yediğini gören kişinin başı dertten kurtulmayacak aynı zamanda geliri de kesilecektir diye yorumlanır.

Rüyada Küf Temizlemek

Rüyada küf temizlemek hayırlıdır ve rüya sahibinin hayatının düzene gireceğine, yüzünün güleceğine, şansının da döneceğine delalet eder. Rüyayı gören kişinin yavaş yavaş toparlanacağına ve sıkıntılardan gülmeyi unuttuğu yüzünün de yeniden gülmeye başlayacağına tabir edilir.

Rüyada Küf Kokusu Görmek

Bir kimse eğer rüyasında küf kokusu aldığını hissederse o kişi huzur ve mutluluk bulur. Rüya sahibinin dileklerinin kabul olacağı, işinde başarı elde edeceği, aile içinde keyfinin yerinde olacağı anlamına gelir. Rüyayı gören kişinin rahat bir hayata kavuşacağı, işlerinde kolaylık olacağı, borçlarının ve hastalığının da kalmayacağı şeklinde yorumlanır.

Rüyada Küflenmiş Peynir Görmek

Rüyada küflenmiş peynir görmek, dost elinden gelecek kazaya, belaya ya da musibete delalet eder. Rüya sahibinin çok sevdiği, değer verdiği ve canını emanet edebileceğine inandığı bir kişi tarafından ihanete uğrayacağına ve çok üzüleceğine işaret eder.

Rüyada Küflenmiş Ekmek Görmek

Rüyada küflenmiş ekmek görmek, kötü ve haksız kazanca tabir edilir. Rüya sahibinin doğru olmayan yollardan kazandığı paraya delalet eder.

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada Küf Görmek Hakkındaki Rüyalar;

  1. özlem (30 Aralık 2013 saat: 16:33)

    merhaba halamla manevi anlaşmazlığımız var ve kardeşimle kızı birbirlerini seviyolar bizde uzun zaman dır onu ikna etme çabasındayız ama halam vermiyo (rüyamda halam siyahlar içinde evimde oturuyordu başınıda önüne eğmiş benimde iki elim un içinde bir elimde hamur var okadar kızgın ve heybetliyimki ona bağırıp çağırıyorum arada o hamuru yüzüne vuruyorum yıllardır anneme yaptıklarından pişmansın bu çocukları ayırırsan pişman olacaksın diyip hamuru yuzune sert bi şekilde vuruyorum sopayla vurur gibi ve parmağımla kuranı gösterip yemin ediyorum kuran şahit olsun ki bidaha evine gelmem diyorum)lütfen acil cvp yazarmısınız çok merak ettim


Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,