RuyaTabirleri.com

Rüyada Küfür Etmek

Rüyada küfür etmek, uğursuzluğa, kazaya, belaya ve melanete işaret eder. Rüya sahibinin yaşayacağı sorunlar, sıkıntılar ve huzursuzluklar nedeni ile uykusuz geceler geçireceği, günlerinin kâbusa döneceği, tüm keyfinin ve rahatının da kaçacağı anlamına gelir. Gerek iş, gerekse aşk yaşamında insanlarla anlaşmazlıklara düşmeye, kanlı bıçaklı olmaya, düşman edinmeye ve onlarla olan uyumu kaybetmeye delalet eder.

Rüyada Birine Küfür Etmek

Rüyayı gören kişinin o kimse ile yaşayacağı büyük bir münakaşaya rivayet edilir. Rüya sahibi için dost olan ve aralarından su sızmayan bir kimse ile yaşayacağı problem nedeni ile o kimseyle tüm bağlarını koparacağı, o kişiye artık adını duymak istemeyeceği kadar da kin duyacağı anlamına gelir.

Rüyada Allah’a Küfür Etmek

Bu rüya da hayırlara alamet etmez. Rüya sahibinin çok kötü hatalar yapacağına, hileye, fesada bulaşacağına, nefsine yenilerek kötü yollara sapacağına, hak yolundan bilerek ve isteyerek ayrılacağına böylece büyük bir günahkâr sayılacağına delalet eder.

Rüyada Anneye Küfür Etmek

Ahlakı elden bırakmaya, iyi huyları terk etmeye, rezil olacak ve küçük düşecek işlere bulaşmaya rivayet edilir. Rüyayı gören kişinin toplum içinde yüzünü yere eğdirecek bazı durumlara düşmesine neden olacak kirli ve karanlık olaylara karışacağına işaret eder.

Rüyada Eşine Küfür Etmek

Rüya sahibinin nankörlük, hıyanet ve gaflet içinde olacağına, çevresindekilere karşı vefasızlık edeceğine, onları gücendireceğine ve çok kıracağına yorulur. Kişi, kendisine verilen emeklere karşı haksızlık edecek ve hataya düşecek demektir.

Rüyada Küfür Duymak

Can sıkıcı, tatsız ve moral bozucu haberler almaya tabir edilir. Rüyayı gören kişinin duyduğunda çok etkileneceği, strese gireceği, öfkeleneceği ve üzüleceği sözler işiteceğine rivayet edilir. Bu durum nedeni ile rüya sahibinin yüzünün asık olacağına yorulur.

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada Küfür Etmek Hakkındaki Rüyalar;

 1. hüseyin (04 Ocak 2014 saat: 08:28)

  rüyamda kaza yapmış bir arabamın trafik polisleri eksik evrakları olduğu için kurtarıcıya yükleyip gitmek üzereyken. bende bir arkadaşımdan evrakların nerede olduğunu soruyorum oda cevap vermeyince küfrediyorum. sonra evrakları bulup polise veriyorum aracım küçük binek araçken üzeri haddinden fazla yük dolu bir kamyona dönmüş ve aracımı polislerden alıyorum


 2. ilknur (04 Mayıs 2014 saat: 10:03)

  Rüyamda annem icin tüm akraba ve komsularımla kavga ediyordum anneme iftira atmıslar bende kapımıza geken herkezi yakalarından tutup dısarı fırlatıyordum ve küfürler ediyordum gücümün yettigine tokat atıyordum sonra eski tip demir kapılı evde kadınlarla sorunu cözmeye calısıyorduk küfürlerim cok agır ve agza alınmayacak sekildeydi annemin akrabaları ile gercek hayatta küsüsüz kavga ederken hava gündüzdü ve suan oturdugumuz mahallede degildik sonradan hava karardı rüyamdaki adamların cogunu tanımıyorum ama kadınları tanıyorum adamları yakalarından tutup evden dısarı bir hışımla attım kadınlarıda tokatladım arada annemede bagırdım neden bu insanlara güveniyorsun diyerek


 3. halil (27 Eylül 2014 saat: 10:30)

  Rüyamda babam evin içinde oluyo.Bende dışarıyı süpürüyorum.O sırada babamın hayalini görüyorum.Şaşırıyorum ve korkuyorum.Kaçmaya çalışırkende küfür ediyorum. Annemi çağırıyorum bak diyorum babam orada diyorum annem yok oğlum diyo baban içeride oturuyo diyo o sırada kaçıyorum ve dedemin yanına gidiyorum dedemin etrafını köpekler sarmış oluyo bende küfür ederek köpekleri kovalıyorum


 4. cumhur özkan (08 Aralık 2014 saat: 15:36)

  rüyamda amca oglu anneme küfretti bende amcamın ogluna icimden agzımı oynatarak küfrettim sonra amca mın oglu bi araca binerek gitti ben yine küfrederek annemi de alıp rüyamda oradan uzaklaştım bu yorumu nu sizlerden rica ediyom simdiden tşk edim iyi günler


Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,