RuyaTabirleri.com

Rüyada Kumsal Görmek

Rüyada kumsal görmek, işlerde artış ve bereket olacağına delalet eder. Rüya sahibi, Allah tarafından geniş ve bol rızıkla mükâfatlandırılacak ve hiç geçim darlığına düşmeyecek, evinde her şeyden fazlaca olacak demektir. Kişi çocuklarının her isteğini ve eksiğini fazlasıyla karşılayacak paraya sahip olacak, çocuklarının bir istediğini üç alacak maddi olanağa sahip olacak demektir. Rüyada kumsal görmek, aynı zamanda kişinin gönül işlerinden yana artık uslanmasının zamanının geldiğine tabir edilir.

Rüyada Kumsal ve Deniz Görmek

Rüya sahibinin bir durulup, bir coşan hayatının artık sakinleşmesine, durulmasına ve rüya sahibine huzur getirmesine delalet eder. Kişi tüm sıkıntılarından ve problemlerinde kurtulacak sakin, dingin ve düzenli bir hayat sürmeye başlayacak demektir.

Rüyada Kumsalda Yürümek

Rüya sahibinin tüm kötü elektriğinden ve enerjisinden kurtulacağına, hırsını ve öfkesini yenmeyi becereceğine bu sayede de içinin mutlulukla dolacağına ve rahat edeceğine işaret eder. Rüyada kumsalda yürümek, rüya sahibinin kendisi için hayırlı adımlar atması anlamına gelir.

Rüyada Kumsalda Oturmak

Rüyasında kumsalda oturduğunu gören kişi, kendisine iyi gelecek ve mutlu hissetmesini sağlayacak bir mekânda, sevdiği insanlarla bir araya gelecek ve hoş sohbet içinde olacaktır diye yorumlanır.

Rüyada Plajda Olduğunu Görmek

Rüya sahibini, üzen, sıkan, ağlatan her türlü derdini ve kederini kenara atmasına, geçmişini unutup, gelecek günlerine bakmasına delalet eder. Kişi şimdiye kadar çektiği tüm çileyi unutacak, geriye değil bundan sonrası için hep önüne bakacaktır.

Rüyada Plajda Güneşlenmek

Rüya sahibinin hem beden hem de ruh sağlığına yavaş da olsa yeniden kavuşacağına, kendisini kötü hissettiren kişilerden, huylarından ve alışkanlıklarından arınmasına işaret eder. Kişi için hayatın bundan sonra kalanı keyif, neşe, zenginlik, rahatlık ve sağlık içinde geçecektir diye ifade edilir.

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada Kumsal Görmek Hakkındaki Rüyalar;

  1. Soner özdemir (04 Nisan 2014 saat: 08:51)

    rüyamda dükkan komşum bi abimle deniz kenarındayız ben belime kadar denize giriyom sonra abimin yanına gidiyom niye girmediğini soruyom soğuk diyo ama denizin kıyılarının suyun fokurdadığını ayaklarını sokmasını ilerinin soğuk olduğunu sölüyom oda girmem ben diyo tmm hamama gidelim o zmn diyom ve sahilden kendi odamıza gidip dolaplardan malzemeyi aalacağımız sıra ben başka birinin dolabından bi cüzdan çalıp banyoya içini açmaya gidiyom sonra ben yukardan püskürtmeli askeri sahil duşu gibi toplu olan bi yere girip yıkanıyom su normal ılıklıkta temiz ama cüzdan kayboluyo o sıra sonra duş bitiyo ama su böle çok az soğuk akıyo ben kapatmaya çalışıyom ve kapatıyom soğuk su değmesin diye sonra rüyam bitiyo size zahmet bi yorumlarmısınız bunların manası nedir… şimdiden teşekkür ederiim sağolun..


Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,