RuyaTabirleri.com

Rüyada Kuran Okumak

Rüyada kuran okumak çok hayırlıdır. Bolluk, bereket, zenginlik, şifa, huzur, esenlik, ferahlık anlamına gelir. Rüyada kuran okuduğunu gören kişi için muhterem ve yüce insan olarak yorum yapılır. Bir kişi rüyasında kitap okuduğunu görürse eğer, tüm günahları af olur. Rüyada kuran okuduğunu gören kişiler için Allah katında ulvi kişiler oldukları tabir edilir ve kuranın emirlerini de yerine getirmiş olarak nitelendirilir.

Rüyada Kuran Dinlemek

Rüyada kuran okuyan bir kimseyi dinlemek güzellikleri ifade eder. Rüya sahibi için çok güzel günlerin geleceğine ve ömrünün hem uzun hem de güzel olacağına delalet eder.

Rüyada Kuran Ayetleri Okumak

Rüyada kişinin kuran ayetlerini okuduğunu görmesi dini emirleri yerine getirmeye, kendisiyle gurur duyacağı işler yapma şerefine nail olacağına, başının hiç dara düşmeyeceğine ve mutlu bir hayatı olacağına delalet eder.

Rüyada Kuranı Kerim Almak

Rüyada kuranı kerim almak, hac ziyareti yapmak gibi din için harcanacak paraya işaret eder.

Rüyada Ölüye Kuran Okumak

Rüyada bir ölünün ruhu için kuran okumak, hasta yatağındaki kişinin ölmesi anlamına gelir.

Rüyada Kuranı Kerimi Hatmetmek

Rüyada kişinin kuranı kerimi hatmettiğini görmesi tüm dileklerinin yerine geleceğine ve tüm hedeflerine kavuşacağına işaret eder.

Rüyada Kuranı Kerimi Kaybetmek

Rüyada kuranı kerimi kaybettiğini gören kişi dinden uzaklaşmış ve dini vecibeleri artık yerine getirmez olmuş demektir.

Rüyada Kuranı Kerim Taşımak

Rüyada kuranı kerimi boynuna asarak taşımak devlet kurumlarından birinde en üst ve en yetkili mercide olmaya işaret eder.

Rüyada Yasin Okumak

Rüyada Yasin okuduğunu gören kişi iyi niyetli, iyi kalpli, dini bütün, Allah katında çok makbul işler yapan, hayırlı biridir. Yasin okumak kişinin her türlü kötülükten uzakta olup, güvende olduğuna da işaret eder.

Bu Rüya Tabirini Paylaşabilirsiniz:
Google+'da Paylaş
Rüyada Kuran Okumak Hakkındaki Rüyalar;

  1. ismail (26 Mart 2014 saat: 12:01)

    rüyamda kalabalık bir camide yatsıdan sonra amenerrasülü yü okuyorum ama(la yükellifullahü nefsen yerine la ilahe illallahü vahdehula diyorum sonra yanlış olduğunu anlayınca o ayetin başına tekrar dönüyorum çok gür sesle okuyorum birdaha yanlış okumayım diye yanımda birisi içinden mırıldanıyor bende ondan duyduğumu çok gür sesle okuyup bitiriyorum ruyamı yorumlarsanız çok teşekkür ederim

  2. Merve (05 Ekim 2014 saat: 22:17)

    Rüyamda ben teyzem 2 kuzenim annem ve ben bir evdeydik ondan sonra eve 2-3 tane polis gelmişti teyzemde git bak niye Gelmişler bende utana utan gittim ama oraya gittiğimde polis filan yoktu bitane kişi heryeri beyaz yüzü nur kuran okuyordu ama hangi ayeti filan okuduğunu bilmiyordum buraya geldiğini nedende bilmiyordum sanki birisi buraya göndermişti onun yanıda bitane daha oda vardı orda bir kişi kuran okuyordu yine okudu bilmiyom ve sonra teyzem gilin yanına gittim Rüyam ne anlama geliyor şimdiden teşekkürler

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Ayrıntıların bilinmesi, rüya tabirinin doğru şekilde yapılabilmesi için çok önemlidir.

Etiketler: , , , , ,