Rüyada Kurban Eti Görmek


Rüyada kurban eti görmek, borçlanmaya ve sıkıntıya düşmeye işaret eder. Rüya sahibi hatırı sayılır bir banka kredisi ya da bir ahbap eli ile aldığı borç parayı kat be kat kar marjı elde edeceğini düşündüğü bir işe yatıracak ve bu işte hayal kırıklığı yaşayarak çok zor durumda kalacak demektir. Rüya sahibi, hayatının fırsatını yakaladığı gözüyle baktığı ve hayatının yatırımını yaptığı bu işten zarar ederek büyük bir sıkıntının ve bunalımın da içine düşecek. Borcunu ödeyemez olmanın verdiği sıkıntı ayrı, işte hüsran yaşamanın verdiği sıkıntı ayrı bir ağırlık verecek demektir.

Rüyada Kurban Eti Yediğini Görmek

Rüyada kurban eti yemek hayırlıdır, rüya sahibinin dertlerinin ve üzüntülerinin biteceğine, rızkının ve kısmetinin yolda olduğuna, yakın bir zamanda rüya sahibini bulacağına tabir edilir.

Rüyada Kurban Eti Dağıtıldığını Görmek

Rüya sahibinin tüm karamsarlığından, umutsuzluğundan, mutsuz ve hastalıklı ruh halinden kurtulmasına, şen şakrak biri haline gelmesine ve güzel günler yaşamasına işaret eder.

Rüyada Kurban Görmek

Can sıkıcı sözler duymaya ya da olaylar yaşamaya tabir edilir. Rüya sahibi, her şey yolundayken, ortalık süt limanken kendini, bir anda ne olduğunu anlamadan, oldukça hararetli bir tartışmanın içinde bulabilir.

Rüyada Kurban Kesmek

Rüyasında kurban kesen kişi, kendisine kötü gözle bakan ve kötülüğünü isteyip, bir adım dahi ileri gitmesini istemek bir yana düştüğünde bir tekmede kendileri atmak için sabırsızlanan kişilerin şerrinden korunacak demektir.

Rüyada Koyun Kesmek

Rüya sahibinin hayvancılıkla ya da hayvanlarla ilgili olan bir işten ekmek yediği anlamına gelir.

Rüyada Deve Kesmek

Hak yolunda kutsal ve güzel olan bir işi yerine getirmeye ve büyük bir huzur bulmaya, vicdanen de rahata kavuşmaya delalet eder.

Etiketler: , , , , ,
Rüyada Kurban Eti Görmek Hakkındaki Rüyalar;

  1. Anonim (30 Aralık 2013 saat: 23:52)

    ben nşanliyim rüyamda nişanlimin eski eşi bana nikahta giymem için üç tane elbise veriyor elbiselerin biri yeşil birisi bordo birisi de krem rengi üçünü de deniyorum en çok krem rengini giyiyorum ama altına takunya giyiyorum tekini suyun içinden çikartıp giydim ve iki tane genç kiz vardi nişanlimin kizlariymiş ama nişanlimin iki oğlu var bir kizi var ama daha 6 aylik kizi ama onunla evli değildi benden önceki birlikteliğinden olan ama biz nikaha hazırlanyormuşuz

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Ayrıntıların bilinmesi, rüya tabirinin doğru şekilde yapılabilmesi için çok önemlidir.