RuyaTabirleri.com

Rüyada Kurban Kesmek

Rüyada kurban kesmek çok güzel şeylere işaret eder. Rüyasında kurban kesen kişi tüm sıkıntılarından, dertlerinden ve üzüntülerden kurtularak huzur ve ferahlık bulacak demektir. Rüyada kurban kesmek aynı zamanda kişinin en çok yapmak istediği şeyleri gerçekleştirme mutluluğunu yaşayacağı şeklinde de tabiri edilir. Rüyada yaşlı ya da sağlıksız kurban kesmek hiç iyi değildir. Rüya sahibini vefat edeceği anlamına gelir. Rüyada kurban kestiğini gören kişi tüm nazarını da üstünden atar, tazelik ve esenlik hisseder. Kendini kuş gibi hisseder ve sanki üzerinde önceden bir ölü toprağı varmış da ondan kurtulmuşçasına hafifleyerek yeniden eski tez canlı haline kavuşur.

Rüyada Koyun Kesmek

Rüyada koyun kesmek iyi değildir, rüya sahibinin bir kadının iffetine, namusuna ya da ahlakına, aslı astarı olmayan sözler söylemesine delalet eder. Fakat eğer kişi kestiği koyunun etini yerse o halde rüyanın anlamı tamamen değişir, kişinin en büyük dileğinin gerçekleşeceği şeklinde yorumlanır.

Rüyada Kurban Eti Görmek

Rüyada kurban eti görmek iyi şekilde yorumlanmaz, rüyada kurban eti gören kişi bir takım sıkıntı ve sorun yaşayacak şeklinde tabir edilir.

Rüyada Kurban Eti Dağıttığını Görmek

Rüyada kurban eti dağıtmak çok makbuldür. Rüya sahibinin yaşadığı her türlü zorluğu arkasında bırakacağına, rahata erip, bolluk ve berekete kavuşarak zenginleşeceğine hak yolunda da çok güzel ve iyi olan işler yapacağına işaret eder.

Rüyada Deve Kurban Etmek

Rüyasında deve kurban ettiğini gören kişi dini vecibelerini hiç ihmal etmeyen saati saatine, günün gününe yerine getiren kimsedir.

Rüyada Koç Kurban Etmek

Rüyada koç kurban etmek kişinin uğrayacağı maddi zarara delalet eder. Rüya sahibi bazı kimseler tarafından, hiç hakları olmadıkları halde para talep etmeleri nedeni ile büyük bir ödeme yapmak durumuyla karşı karşıya kalacak demektir.

 

Bu Rüya Tabirini Paylaşabilirsiniz:
Google+
Rüyada Kurban Kesmek Hakkındaki Rüyalar;

  1. Ersoy Kaya (16 Mart 2014 saat: 14:47)

    hocam merhabalar rüyamda 6 ortak kurban kestik 3 benim biladerimdi 46 sar kilo et dustu kisi basina ve sonradan etleri pay ettikten sonra 3 bilader kendi kolumuzdan kan akittik

    ds

  2. adem (04 Nisan 2014 saat: 09:29)

    kolay gelsin diyerek başlamak istiyorum. yanı başımda 2 adet siyah küçük baş hayvan vardı karşıdan daha önceden tartıştığım kişiler bana doğru yaklaşıyordu ben kafamı çevirdigimde hayvanlardan bir tanesi kesilmiş yerde yatıyordu ben de diğer hayvanı panikle beraber yere yatırarak kelime-i şaadet le tek bıçak darbesiyle kesiyorum o esnada uyandım
    not hayvanların rengi siyahtı tşk

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Ayrıntıların bilinmesi, rüya tabirinin doğru şekilde yapılabilmesi için çok önemlidir.

Etiketler: , , , , ,