RuyaTabirleri.com

Rüyada Kurşun Görmek

Rüyada kurşun görmek tezat olan şeylerin bir arada olmasına delalet eder. Yani hem iyi haber hem kötü haber, hem hayırlı olacak iş hem şer getirecek iş, hem sağlık hem hastalık gibi anlamlara gelmektedir. Rüyada kurşun gören kişi işinde yükselir ve çok zengin olur, rütbesi de aynı oranda artar.

Rüya sahibinin kendine olan güveni tamdır ve Allah’ın izniyle de her işin, her güçlüğün üstesinden gelebileceği tabir edilir. Bu kişi aynı zamanda da çok çalışkandır, erken kalkan yol alır felsefesi ile herkesten önce işe koyulur, herkesten geç bırakır. Rüyada kurşun görmek aynı zamanda da kazanç ve iş kaybetmeye, rakibe ve düşmana yenilmeye delalet eder. Rüya sahibi kendisi için büyük bir sermaye elde edeceğini düşündüğü işi kaybedecek ve büyük bir üzüntü yaşayacak demektir. Rüyasında kurşun gören kişinin çevresindekiler kendisine sağ gösterip, sol vurarak yenilmesini sağlayabilirler.

Rüyada Kurşun Yemek

Rüya sahibine kurşun sıkan kişi için konuşulacak bir sözün rüya sahibinin kulağına kadar gelmesine delalet eder.

Rüyada Kurşun Sıkmak

Rüya sahibinin kurşun sıktığı kişiyi uyarması kâfi gelmezse kaba bir tabirle kulaklarını çekmesi şeklinde yorumlanır.

Rüyada Kurşun Yarası Görmek

Rüya sahibinin maddi zarara uğramasına ve mal kaybetmesine yorulur. Eğer yaradan kan geliyorsa rüyanın bozulduğu anlamına gelir.

Rüyada Kurşun Döktürmek

Rüya sahibinin iş hayatındaki yerinin ve öneminin azalarak ticarette geri plana düşmesi şeklinde tabir edilir.

Rüyada Kurşun Eritmek

Rüya sahibinin azmedip, çok çalışması sayesinde istediği her şeyi elde etmesine işaret eder. Kişi sabrının ve emeğinin karşılığını mutlaka alacak demektir.

Rüyada Silah Görmek

Rüyada silah görmek, rüya sahibinin birileri tarafından göreceği yardım ve destek anlamına gelirken aynı zamanda da kişinin arkasının güçlenmesi şeklinde ifade edilir.

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada Kurşun Görmek Hakkındaki Rüyalar;

  1. havva (19 Şubat 2014 saat: 07:23)

    ruyamda guzellik yarismasini kazanan kadin ve erkekleri gordum hepside cok şık giyinmislerdi.arabayla ordan dönerken birden tanimadigim birinin polisler tarafindan durdurulmak icin vuruldugunu duydum.o kisinin yanina gidip baktigimda tanimadigim birisiydi sonra o kisi oğlum oldu ve nasil oldu diye sorarken kafasini tuttum ve kaldirdim yerde boylu boyunca yatiyordu.kafasini tutammiyordu yanina düsüyordu.biraz daha kaldirdigimda omzunun arka kisminda kursun yarasi oldugunu gordum.sonra birden kendimi memlekette gordum ve oglum birden kardesim oldu yani vurulan kisi.kardesimin kucukluk hali ben agliyorum ve babamda var.babam boyle iyi iste kimildamiyor diyor ama ben kalksin ve eskisi gibi oyunlar oynasin kostursun diyorum .babami anneme soyluyorum sonra aglayarak uyandim.. lutfen ruyami yorumlarmisiniz tesekkurler…


  2. hnd (10 Mart 2014 saat: 16:14)

    rüyamda karnımda bir kurşun yarası vardı. karnımın sol kısmında. kurşunu görebiliyordum. hastaneye gitmeye çalışıyordum fakat bir türlü ulaşamıyordum.ambulans çağırmaya çalışıyordum. ambulans gelmiyordu. taksi bulamıyordum. kan kaybı yaşıyordum ama sonradan sadece yarayı farkediyordum. aslında kan akmamış.sadece kurşun yarası var.açık bir şekilde hem de. rüyamın en sonunda ise aslında taksi durağının bana yakın olduğunu boşu boşuna koşturup panik yaptığımı farkettim. ama kan kaybı yaşamadığım içinde hastaneye gitmekten vazgeçiyordum. sonrada uyandım. lütfen yorumlayabilir misiniz? şimdiden teşekkürler


Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,