RuyaTabirleri.com

Rüyada Kurşun Yemek

Rüyada kurşun yemek, gerçek anlamından çok farklı şekillerde tabir edilir ve gerçekte ne kadar korkunçsa rüyada görülmesi de bir o kadar hayırlı ve güzeldir. Rüyayı gören kişinin sonunda aradığı aşkı bulduğuna inanacağı ve buna ikna olacağı bir kişinin karşısına çıkması sayesinde çok güzel bir beraberlik kuracağına ve heyecanlı günler yaşayacağına delalet eder.

Rüyada Kurşun Yemek Vurulmak

Rüyada kurşun yemek vurulmak da tıpkı kurşun yemek gibi kabul edilir. Rüyayı gören kişinin her türlü çılgınlığı yapabileceği ve kendisinin dahi kendisine inanamayacağı şeyler söyleyeceği bir aşka tutulacağına ve gözünün âşık olduğu kişiden başka hiç kimseyi görmeyeceğine rivayet edilir.

Rüyada Kurşun Yemek Ölmemek

Rüya sahibinin gönül işinden yana hayal kırıklığı yaşayacağına, duygularının karşılığını alamayacağına ve tutulduğu kara sevda nedeniyle uzun süre kendine gelemeyeceğine ama aynı acıyla da tekrar yanmayacağına işaret eder.

Rüyada Kurşun Yemek Ölmek

Bir kişi eğer rüyasında kurşun yediği halde ölmediğini görürse o kişi aşkta tecrübe kazanacağı olaylar yaşayacak demektir. Rüya sahibinin sevdiği kişiyle arasında yaşanacakların kendisine cesaret vereceğine ve bu yolda önemli adımlar atmasına vesile olacağına rivayet edilir.

Rüyada Sırtından Kurşun Yemek

Rüyayı gören kişinin düşmanlarının arkasından kötü laflar söyleyeceklerine, onu kötüleyeceklerine, karalamaya ve itibarsızlaştırmaya çalışacaklarına işaret eder. Kötü kimselerin iftiralarına uğramaya tabir edilir.

Rüyada Kafaya Kurşun Yemek

Rüyayı gören kişinin başına gelecek uğursuz ve melanetli bir olaya alamet eder. Rüya sahibinin illet bir hastalığa yakalanabileceği, belalı bir duruma düşebileceği ya da kaza yapabileceği şeklinde kabul edilir.

Rüyada Mermi Yemek

Rüyada mermi yemek de kurşun yemek kadar hayırlıdır ve rüyayı gören kişinin sırılsıklam âşık olacağına ve hayırlı bir sevdaya tutulacağına yorulur.

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada Kurşun Yemek Hakkındaki Rüyalar;

 1. ahmet (12 Şubat 2014 saat: 22:21)

  Merhaba kurtlar vadisinde oynayan cahit isimli oyuncu beni kafamdan vuruyor. Ancak olmuyorum hastahane ye gitmek icin taksiye biniyorum ama beni goturmuyor. Insanlara soruyorum hastahane nerde diye hep yanlis yeri tarif ediyorlar ama en sonunda buluyorum. Buldugumda ise karsima yikik dokuk 3 katli hastahane çıkıyor. Hic birsey yapamadım caresizce dolasiyor um ama bi türlü ölmuyorum. Bu arada ben kurtlar vadisi ni ya 2 kere yada 3 kere izlemisimdir.


 2. erdogan (03 Mart 2014 saat: 00:52)

  ruyamda evimiz arka bahcesinde 2 adamın sesını duyorum ve hırsız olduklarını dusunuyorum o sırada arkadasımı yanımda görüyorum bana silah verıyor bende adamlara camdan ateş ettim bitane kursun varmış sonra basıyorum tetige kursun yok ben birisini vuruyorum ama bısey olmuyor sonra camın önünden beni bacagımdan vuruyor ben kursunu cıkartıyorum sonra tekrar yerıne koyyorum hastaneye gıdıyorum ama bana kımse bakmıyor ben sakat kalmakdan korkuyorm endişeli bişekilde uyanıyum cok merak ediyorm yorumunu şimdiden tsk edrim


 3. mustafa (21 Mart 2014 saat: 23:37)

  Ben rüyamda elimde para dolu bi çantayla yürüyorum.arkamdan biri geliyor ve çantayı kapıp kaçıyor.bende peşinden koşarken beni tam göğsümde silahıyla vuruyor. Bi süre yerden kalkamıyorum sonra başımı kaldırıp bi bakıyorum ki yan tarafmda bi hastane var.yürüye yürüye hastaneye gidiyorum doktor kurşunu çıkartırken benim bi kız arkadaşımın kız kardeşini odada görüyorum ve orda rüya bitiyo bunun anlamı nedir?


 4. Öcalan Mustafa (15 Kasım 2014 saat: 15:51)

  merhaba
  ben rüyamda abimi gördüm.abim yeni evlenmiş ve başka eve taşınmıştı . Bende onun evinin önünde silah sıkıyorum ve daha sonra abim çıkıyor ve silahını çıkarıp bana dığrultuyor.ben koşmaya başlıyorum ama ayağımdan yaralanıyorum. Daha sonra da sırtıma bir kaç tane kurşun isabet ediyor ama kanı görmüyorum lütfen bir cevap yazın çok meraj ediyorum anlamını


 5. majeste (13 Aralık 2014 saat: 13:55)

  rüyamı tam anlamıyla hatırlamıyorum ama tanımadığım 3 4 adam tarafınfdan silahla sırtımdan yaralanıyordum ama kan felan akmıyordu herkese gidip içimde kursun var felan diyordum doktora gidip içimdeki kursunu cıkarın felan dediğimi hatırlıyorum


 6. majeste (13 Aralık 2014 saat: 13:58)

  rüyamı tam hatırlamıyorum ama rüyamda tanımadığım 3 4 arabalı şahıs beni silahla sırtımdan yaralıyordu ama kan falan akmıyordu sonra herkese gidip içimde kursun var yaralandım falan diyordum bi ara doktora gidip içimdeki kursunu cıkarmasını söyledim


Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,