RuyaTabirleri.com

Rüyada Kuru Soğan Görmek

Rüyada kuru soğan görmek, gözyaşı, elem ve keder olarak tabir edilir. Rüya sahibi zorluk içine düşecek, acı haber alacak, kendine büyük bir endişe ve huzursuzluk verecek sözler işitecek demektir. Rüyasında kuru soğan gören kişi, ekmeğini taştan çıkaracak kadar güçlü kişidir, rahatı ve kazancı da yerindedir. Bu nedenle de seveninden çok sevmeyeni vardır. Rüya sahibinin çevresi ve hayatı kalkınmasına mani olmak isteyen kem gözlü ve kötü kişilerle kuşatılmıştır. Bu kişiler iyi niyetler taşımadıkları için rüya sahibinin tam tersi şekilde düşünüp, kendisine karşı gelip yaptıklarına mani olmak isteyen kişiler olarak tasvir edilirler.

Rüyada Kuru Soğan Satın Almak

Kötü sözler işitmeye, haksızlığa ve hakarete uğramaya bu nedenle de çok üzülmeye delalet eder. Rüya sahibi için ayrıca acı haber almak şeklinde de değerlendirilir.

Rüyada Kuru Soğan Toplamak

Rüya sahibinin cefakâr olduğuna, çektiği cefaya rağmen şikâyet etmediğine, dert yanmadığına ve kimseye tek kelime etmediğine işaret eder. Rüya sahibi kendisine acı veren olayları da sözleri de içinde biriktiriyor demektir.

Rüyada Soğan Ekmek

Rüya sahibinin yaptığı kötü bir işi gizlemeye ve ört bas etmeye çalıştığına işaret eder. Rüya sahibi Allah katından günahkâr sayılacağı bir iş yapmış, bunu kimsenin bilmesini istemiyor diye ifade edilir.

Rüyada Soğan Doğradığını Görmek

Rüya sahibi için büyük bir hayal kırıklığı yaşamak olarak değerlendirilir. Rüyada soğan doğradığını gören kişinin hayallerinin yıkılmasına ve kendisine dert olmasına neden olacak olaylar yaşamasına yorulur.

Rüyada Kuru Soğan Soymak

Rüyada kuru soğan soymak, nerede kendine bir kuruş çıkar ve fayda var, o kapıya gidip insanlara dalkavukluk eden kişiye delalet eder. Bu kişi hep kendi menfaatleri doğrultusunda hareket eder diye açıklanır.

Bu Rüya Tabirini Paylaşabilirsiniz:
Google+'da Paylaş
Rüyada Kuru Soğan Görmek Hakkındaki Rüyalar;

  1. meltem (25 Şubat 2014 saat: 11:45)

    ruyamda patronum beyaz arabasıyla bızım kapının onune gelıp benı kapının onunde ıntırıyor ve bana kuru sogan ve sarımsak verıyo ben kuru soganın ve sarımsagın kabuklarını soyarken oda sarımsagın bı dısının kabugunu soyup bana getırıyo daha sonra bı bakıyorum anannem gelıyo (annanem oldu) bana dıyorkı ben vasıyetımı yazdım bunu al bende kendı kendıme dusunuyorum ne dıyor acaba oldu ıo ne vasıyetınden bahsedıyor dıyorum daha sonra benı elımden tutup goturu ne anlama gelıyor

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,