Rüyada Kuş Görmek


Rüyada kuş görmek hem iyi hem de kötü şeylere işaret eder. Rüya sahibi eğer daha önce hiç görmediği bir kuşu, rüyasında görürse bu kazanca ve güzel işlere işaret eder. Eğer kuş, bir evden bir şey alırsa ve o evde hasta yatağında olan biri varsa, bu ölümü işaret eder. Rüyada büyük bir kuş görmek çok hayırlıdır, güçlü, saygın, makam sahibi ve malı çok olan kimse demektir. Rüyada güzel ve sevimli bir kuş görmek duyulacak olan güzel ve müjdeli bir habere, ürkütücü ve sevimsiz olan bir kuş ise bunun tam aksine sıkıntı verecek olan bir habere işaret eder. Rüyada beyaz kuş görmek aydınlığa, ferahlığa ve hayırlı olacak işlere işarettir.

Rüyada Kuş Görmek

Rüyada kuş görmek bolluğun, rızkın, varlığın ve zenginliğin işaretidir. Rüyasında kuş gören kişinin işleri artar, hanesinde bolluk, bereket ve zenginlik olur.

Rüyada Kuşla Konuşmak

Rüyada kuşla konuşmak olgunluk anlamına gelir. Rüyasında bir kuşla konuştuğunu gören kişi yaşanacak olan nahoş bir olay karşısında olgunluk gösterecek ve karşı tarafı alttan alacak demektir.

Rüyada Kuşun Ötmesi

Rüyada bir kuşun ya da bir çok kuşun ötmesi iyi olan bir şeye delalet etmez. Toplum için yaşanacak kötü olaylara, karmaşaya işaret ederken o toplumun bir belaya bulaşması anlamına gelir.

Rüyada Beyaz Kuş Görmek

Rüyada beyaz kuş görmek rüya sahibi için çok güzeldir. Rüya sahibinin atılacağı bir işin iyi şekilde, rüya sahibinin lehine sonuçlanmasına işaret eder.

Rüyada Kuşun Ölmesi

Rüyada kuşun ölmesi hayırlı olan şeylere işaret etmez, üzüntüye ve sıkıntıya işaret eder. Eğer kuş rüya sahibinin ellerinin arasında ölürse bu rüya sahibini derinden etkileyecek kötü bir olaya delalettir.

Etiketler: , , , ,
Rüyada Kuş Görmek Hakkındaki Rüyalar;

  1. Serkan (26 Ocak 2014 saat: 10:40)

    büyük beyaz kuş rüyama girdi ikinci katta dururken yanıma gidip geliyor fakat yakalayamıyorum ama geliyor dama konuyor benim kuşların arasına girip hızlıca yemleri yiyor kaçıyor önümüzde büyük bir kanal var kanala giriyor çıkıyor gene geliyor aynı şekil yem yiyip gidiyor kanala giriyor ileriye gidiyor göremiyeceğpim şekilde ve bir dahada çıkmıyor havada göremiyorum ve orda da rüyam bitiyor.

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Ayrıntıların bilinmesi, rüya tabirinin doğru şekilde yapılabilmesi için çok önemlidir.