RuyaTabirleri.com

Rüyada Kutup Ayısı Görmek

Rüyada kutup ayısı, rüya sahibinin şöhrete sahip olacağı anlamına gelmektedir. Rüya sahibi kişi, yaptığı işlerden ve gösterdiği başarıdan ötürü şana kavuşacaktır. Rüyada görülen kutup ayısının bir başka tabiri ise rüya sahibinin çevresinde bulunan ahmak düşmanlardır. Bu durum rüya sahibi için tehlike arz etmektedir. Çünkü rüya sahibinin sahip olduğu akıldan yoksun düşmanların ne yapacağının ve nasıl hareket edeceğinin kestirilmesi zordur.

Rüyada Kutup Ayısı Kovalaması

Rüyada kutup ayısı tarafından kovalandığını görmek, rüya sahibinin karşısına birçok fırsat çıkacağı şeklinde yorumlanmaktadır. Rüya sahibinin karşılaşacağı bu fırsatlar, zor zamanlarda karşısına çıkacaktır. Rüya sahibi kişi, işiyle ilgili veya ilişkileriyle ilgili sorunlar yaşarken kendisine daima yeni bir çıkış yolu bulacak ve bunları değerlendirecektir.

Rüyada Kutup Ayısı Saldırması

Rüyada kutup ayısı saldırdığını görmek, rüya sahibinin düşmanları tarafından zarara uğratılacağı anlamına gelmektedir. Rüya sahibi kişinin etrafında onun başarısızlığını gözleyen kişiler bulunmaktadır. Bu kişiler, rüya sahibi için asılsız sözler, dedikodular kullanarak onun itibarının zedelenmesi için uğraşacaktır.

Rüyada Kutup Ayısı Öldürmek

Rüyada kutup ayısı öldürdüğünü görmek, rüya sahibinin aşırı hassas davranacağına delalet eder. Rüya sahibi kişi, kendisine yapılan ufak bir haksızlık veya yanlış karşısında çok büyük tepkiler verecektir. Rüya sahibi kişinin bu aşırı hassas ve tepkili durumu, bazı durumlarda vicdan azabı duyacağı olaylar yaşamasına sebep olabilir. Kişi çevresindeki insanlara çok fazla yüklenerek onları kırabilir.

Rüyada Kutup Ayısı Yavrusu

Rüyada kutup ayısı yavrusu görmek, rüya sahibinin önünde başarıya giden uzun bir yol olduğu şeklinde yorumlanmaktadır. Rüyada görülen yavru kutup ayısı, rüya sahibinin şöhrete kavuşacağının habercisidir. Fakat kişinin kavuşacağı bu şöhret, aniden gelmeyecektir. Kişi, kendisini işine vererek yakalayacağı başarı ile kendi şöhretini kendisi getirecektir.

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada Kutup Ayısı Görmek Hakkındaki Rüyalar;

 1. hüseyin (31 Aralık 2014 saat: 16:27)

  Karlı bi günde kutup ayısı beni kovaliyodu nereye kacarsam kacayim önüme cikiyodu sonra bi eve girdik biz ama ayı yine dolanıyordu çok korkmuştum nenemlere gittim ama evde yoklardi sonra başka bir eve girdim kardeslerimde yanimdaydi sonra uyandım


 2. alidonmez (24 Ocak 2015 saat: 22:57)

  oncelikle bi ay kadar once gordugum ruyada yasadigim sehirdeki piknik alanina dogru yuruyorum camlik deriz biz oraya ve orda agaclarin arasinda iki yetiskin ve bir yavru kutup ayisi gordum ve korktum ama ayilar benle ilgili degillerdi sadece yuruyorlardi ve yine 2-3 gun once daha once hic bilmedigim bi ormanda kucuk bi tepenin arkasina saklaniyorum arkadaslarim geriden gelicekler ve onlari korkutmayi planliyorum sonra kafami kaldirip arka tarafa dogru bakiyorum ve yine ormanda bi yetiskin bide yavru kutup ayisi yuruyordu ve yine korkup ordan uzaklasiyorum ama iki ruyadada ayilar benle hic ilgili degillerdi yada gormediler yorumlarsaniz sevinirim simdiden tesekkurler..


 3. İlayda (31 Ocak 2015 saat: 15:31)

  Rüyamda okulda sınıfın penceresinden dışarı bakıyorduk karşıda bir kafe vardı ve bi anda herkes ayaklandı koşuşturmaya başladı biz olayı anlamaya çalıştık daha sonra kutup ayısını gördük okulun sınıflarında dolaşıyordu biz koşarak kaçıyorduk bütün okul dışarı kaçtı bende duvarların üzerindeki korkuluklara çıktım hoca kızdı ama inmedim sonra 10 15 kişi korkuluklara dizildik sonra basketbol sahasına baktım ayı uyuyordu hocaya söyledim sonra baktım diğer iki ayıda yanında uyuyodu hocaya tekrar söyledim herkes o uzaklıktan biraz daha uzaklaştı ve istiklal marşı okumaya başladılar ben okuldan atladım ve eve doğru koştum koşarken telefonumu unuttuğumu hatırladım tekrar demirlerden atladım bahçede gördüğüm telefonu almak için telefon kabıydı sonra elimi cebime attım telefonumun cebimde olduğunu anlayınca arkama bakmadan koştum gittim sonra uyandım


 4. hulya (07 Mart 2015 saat: 06:51)

  Ruyada biz bir bahcedeydik bir gurup insan ay tutlmasini seyrdyrdu ben seyrdetmyrdum donra kucuk kardesimin ellini tutm bizde bskalim dedim tam biz bakacaken grup ayin uce bolundu diye bagryrdu sonra uce bolunen uc ay birlesti sonra ayla gokte oyun oynurduk ay ay yakinda kutup aysi oluyrdu onula oynyrduk oyle biraz ilginc geldi


Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,