RuyaTabirleri.com

Rüyada Kuyuya Düşmek

Rüyada kuyuya düşmek, rüya sahibinin düştüğü kuyunun şekline ve boyutuna göre farklı yorumlamalara tabi olabilmektedir. Rüyada kuyuya düştüğünü görmek, kişinin düştüğü kuyu büyük, uçsuz bucaksız ve karanlık ise; rüya sahibinin çok büyük dertler içinde olduğuna işarettir. Kişi çözmekte zorluk çekeceği ve çok yıpranacağı sorunlarla karşılaşacaktır. Rüyada düşülen kuyu küçükse, çok fazla derin değilse ve düşülen kuyudan gün ışığı görülüyorsa; rüya sahibinin bazı sıkıntılar yaşayacağı ama bunlar karşısında yılmayacağı ve hep umutlu olacağı şeklinde yorumlanmaktadır.

Rüyada Kuyuya Düşen Birini Görmek

Rüya sahibinin rüyasında kuyuya düşen birini görmesi, kişinin bir tanıdığının çekeceği sıkıntının habercisidir. Rüya sahibinin ailesinde, akrabalarından veya arkadaş çevresinden tanıdığı bir kişi maddi veya manevi anlamda sorunlar yaşayacaktır. Rüya sahibi, tanıdığı bir kişinin düşeceği bu zor durumdan ötürü üzüntü duyacaktır.

Rüyada Kuyu Görmek

Rüyada kuyu görülmesi, rüya sahibinin etrafında bulunan tehlikelerin habercisidir. Rüya sahibi çok geç olmadan bu tehlikelerin farkına varıp, önlemini alacaktır. Rüyada görülen kuyu, genellikle tehlikeleri temsil eder. Bu nedenle kuyu görülen rüyaların ertesinde temkinli olmak gerekir.

Rüyada Kuyuya Düşmek ve Çıkmak

Rüyada kuyuya düştüğünü ve çıktığını görmek, rüya sahibinin karşılaşacağı sorunlar karşısında yılmadan mücadele edeceğinin ve bu sorunları aşacağının habercisidir. Rüyada düşülen kuyudan çıkmak, rüya sahibinin iradesi güçlü ve zorluklar karşısında pes etmeyen bir kişiliği olduğuna delalet eder. Bu durum, rüya sahibinin hayatının başarılarla dolu olacağı şeklinde yorumlanır.

Rüyada Kuyuya Taş Atmak

Rüyada kuyuya taş attığını görmek, rüya sahibinin temkinli olacağının habercisidir. Rüya sahibi kişi, temkinli hareket edip, gireceği işi önceden ölçüp biçecek ve ona göre hareket edecektir. Rüya sahibinin takındığı bu tavır, onu gireceği işlerin veya söyleyeceği sözlerin zararlarından kurtaracaktır.

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada Kuyuya Düşmek Hakkındaki Rüyalar;

  1. gökhan (13 Ekim 2014 saat: 13:31)

    rüyamda su dolu bi kuyudayım ayaklarım zemine deyiyor kuyu karanlık su bulanık ve çamurlu. O anda küçük bir köpekbalıgı saldırıyor ve sag kolumu omuzdan kopartıyor kanama yok sadece damar gözüküyor. Balıgı sol elimle yakalıyorum birden dışarıda annem beliriyo ve balıgı anneme tutması için veriyorum tabi kopan kolum balıgın agzında anneme diyorum sıkı tut kaçırma agzında kolum var hastanede diktirriz oandanda uyandm


  2. neslihan (24 Şubat 2015 saat: 17:44)

    biz abimle arkadaşımıza gidiyoruz.Arkadaşımın kardesine hediyesini vermeye gidiyoruz. kapıdan hediyeyi veriyoruz ama içeri girmiyoruz sonra arkadaş im hazırlanmıs evden cıkıyo. arkadasim ben ve abim üçümüz bi yere gidiyoruz nereya bilmiyorum giderken bi kuyunun içine düşüyoruz bi karanlıga ama hani dik bi şekilde düşüyoruz bi yerimiz yaralanmıyo bi anda bir suru insan bize elini uzatıyo. Ve orda uyandim


  3. ramazan demirci (14 Mart 2015 saat: 16:15)

    Rüyamda evli kız kardeşimi gördüm.kuyuya düşüyor onu göremiyor kurtaramıyoruz.kuyunun ağzına taş kapatıp ağlayarak gidiyoruz.ertesi gün ben tekrar o kuyunun başına gidip kuyunun içine kızkardeşime sesleniyorum derinden bir yankıyla burdayım diyor onu kurtarmaya çalışıyordum.kurtardığımı göremeden sıçradım uyandım (kız kardeşimi aradım hemen iyimin diye 1,5 aylık hamile olduğunu söyledi)


Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,