RuyaTabirleri.com

Rüyada Kuzen Görmek

Rüyada kuzen görmek iyi anlamlara gelmez. Rüya sahibinin içine düşeceği zor ve sıkıntılı durumlara işaret eder. Rüya sahibinin işleri ve düzeni bir anda bozulacak maddi zarara uğrayarak, parasız ve çileli geçen günler yaşayacak demektir. Rüyada kuzen gören kişinin aile içindeki geçimi de bozulacaktır.

Aile içinde hüküm süren huzurlu ortam bozulacak, tatsızlıklar, anlaşmazlıklar ve çatlak sesler çıkmaya başlayacaktır. Hatta o kadar ki ailede dağılmalar ve ayrılıklar da meydana gelecektir. Rüyada kuzeninden selam ya da haber alan kişi eşinden boşanır diye tabir edilir. Rüyada kuzen görmek uğursuzluktur, kişinin sağlığının bozularak, sağlık sorunları ile karşı karşıya kalması anlamına gelir.

Rüyada Kuzen Öpmek

Rüyada kuzen görmek hayırlı değildir fakat kuzenine sarılıp öptüğünü görmek hayra delalet eder. Rüya sahibinin işlerinin yavaş yavaş düzene girmesi ve neşesinin yerine gelmesi şeklinde yorumlanır.

Rüyada Kuzeninin Öldüğünü Görmek

Rüyada kuzeninin öldüğünü görmek iki şekilde tabir edilir. Rüyada birisinin ölmesi her zaman o kişinin ömrünün uzun olacağı ile tabir edilir. Rüyada kuzeninin öldüğünü gören kişinin kuzeninin ömrü uzun olacak diye yorumlanırken aynı zamanda kuzen uğursuzluk olarak yorumlandığı için, kişinin üzerindeki kara bulutların dağılıp, şansının açılması şeklinde yorumlanır.

Rüyada Kuzenini Hamile Görmek

Rüyada kuzenini hamile görmek hayra işaret etmez. Kişinin üzülmesine neden olacak haberler olmasına ya da olaylar yaşamasına tabir olunur.

Rüyada Kuzeniyle İlişkiye Girmek

Bu rüya, kişinin hane içiyle tabir edilir. Rüyasında kuzeniyle ilişkiye girdiğini gören kişi aile içinde üzücü ve tatsız bir olay yaşayacak diye yorum yapılır.

Rüyada Yenge Görmek

Rüyada yengesini gören kişi canını sıkacak ve moralin bozacak bazı sözler işiterek, bu sözleri eden kişilerle münakaşa edecek demektir.

Bu Rüya Tabirini Paylaşabilirsiniz:
Google+'da Paylaş
Rüyada Kuzen Görmek Hakkındaki Rüyalar;

 1. cerem (21 Aralık 2013 saat: 08:12)

  rüyamda denizlideki kız kuzenim bizim yanımıza yani bodruma gelmiş.beraber turistik çarşıyı geziyoruz ve giyim mağazalarına giriyoruz.sonra kırmızılı beyazlı bir elbise almak istiyorum anneme ama annem istemiyor.ardından biz sadece kuzenimle carsıda gezerken forma,triko,kapşonlu kazak satan bi yere geliyoruz.orda siyah likit eyeliner,bi kaç renk parlatıcı satın alıyor.sacma bi rüya ama ne anlama geldiğini cok merak ediyorum

 2. Elif (21 Şubat 2014 saat: 07:14)

  Rüyamda kuzenimin uyuşturucu kullandığını gördüm. Uyuşturucu paketlerinin birazını bizim evde,birazını da
  kendi evinde saklıyordu.Foyası ortaya çıkacak diye çok korkuyordum.Kuzenim uyuşturucu paketlerini bizim evin çok gizli yerlerine saklamıştı ama annem bahar temizliği yaparken paketleri buldu ve bana bu ne anlama geliyor diye sordu bende ağlayarak ve istemeyerek kuzenimin uyuşturucu kullandığını açıkladım. Çünkü elinde sonunda ortaya çıkacaktı.

 3. Su (06 Nisan 2014 saat: 12:13)

  Rüyamda erkek kuzenimi görüyorum. Yan tarafta da başka bir kuzenim var. İki kuzenimin de yüzleri aynı. Sadece birinin yaşı daha büyük. Büyük olan kibirleniyor. “Beni şuradan çek, Su” deyip duruyor. Sonra ben onu kala almıyorum bu sefer küçük kuzenime aynı davranışları sunuyuor. Küçük kusenimse Su,al ve çek şunu burada onu kala alan yok.diyor. Zaten telefoum çalıyor ve uyanıyorum. Bu kuzenim 23 Nisanda buraya gelicek gerçek hayatta ve Ben gerçek
  ten gelecekleri için çok heyecenliyim.

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Ayrıntıların bilinmesi, rüya tabirinin doğru şekilde yapılabilmesi için çok önemlidir.

Etiketler: , , , ,